Звоните, договоримся
Продаю OPEL Omega A 1989 рік, стан нормальний, сів поїхав, мотор зробили, масло не бере, автомобіль економний та дуже вмісткий, газ вписаний, любе переоформлення
Мото в хорошому ходовому стані
Авто на ходу в рейсовому стані Замінено передні гальмівні колодки, Сайлентблоки передні Охолоджуючу рідину (антифриз) Масло 10w40 +фільтра Обслужене ГБО Замінений датчик тиску масла Загалом всі датчики, кнопки та індикатори працють З нюансів не працює ручнік А також незначна корозія
Не на ходу мотор крутить але не заводить скоріш питання в проводці немаю часу займатись Повністю переписується
продам ваз 21099 авто в Ярмолинці на ходу переоформляєця
Автомобіль повністю на ходу та технічно справний, є косметичні нюанси по кузову. На авто встановлено нову літню резину 2025 року, з автомобілеем також віддам комплект зимової гуми на дисках. Також в наявності комплект ГРМ з помпою (на автомобілі міняти ще не потрібно). Масло та фільтра замінені 5 тисяч км тому. З документами порядок, з обліку знімається/ставиться, я власник. За більш детальною інформацією телефонуйте.
ВАЗ 2106 1.5 Бензин. Повністю перебрана електропроводка і електрика, були проведені зварочні та малярні роботи. Свіжофарбований. По мотору проблем немає чистий і сухий без підтікань або під'їдання масла. Запускається і їде без проблем. Свіжа страховка на цілий рік. Стоїть добротна музика.
Автомобіль находу після кап ремонту;сів і поїхав. Масла фільтри,колодки тормозні поміняв,добра робоча машина.
Volvo 940. Мотор не турбо. Газ ніколи не встановлювався. Раніше авто їздило без проблем, але вже 3 роки стоїть. Кузов гнилуватий, потрібно варити днище. Заднього бампера немає — точніше, підсилювач згнив у місцях кріплення, сам пластиковий елемент є окремо. В авто багато різних проблем, ціна відповідна. Продаж з переоформленням.
2109, газ бензин кожного дня на ходу, двигун не димить, масла не бере є підкраси по кузову не гнила, пороги, стойки все живе розхід 8л
ЧИТАЄМО ОПИС!!! ВАША ЦІНА МЕНЕ НЕ ЦІКАВИТЬ!!!! З пропозиціями забрати за 500-600 не турбуйте!!! Продам ВАЗ 2106 1992 р. Ціла, збита, м'яка, мотор після капремонту 1.5 бенз(без газу) Ходова не стукає, електрика вся працює, пічка мідна гріє так, що можна взимку в футболці їздити. Гальма перебрані, нові гальмівні циліндри, колодки, масло свіже, карбюратор перебраний. Сідай і їдь! По кузову не гнила, днище ціле, піддомкратники цілі, є невеликі моменти по двох дверях, з часом потрібно буде зробити пару Рем-вставок. Загалом машина рівна, не крива, не коса. Автомобіль шукає власника! ТІЛЬКИ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ, жодних довіреностей!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?