газ писаний можна торг
Скутер Yamaha BWS можна зареєструвати на номера, талон є,скутер можна оформити. Стан майже як новий, заводиться дуже легко як з електростартера, так і з кік-стартера, їде швидко. Резина придатна для їзди, один сезон точно від'їздить, а може й більше. Оригінальний ключ, повороти, фара та сигнал працюють ідеально. Вилка відпрацьовує дуже добре, амортизатор один, але тримає удари на відмінно. Є два дзеркала, захист днища та рук. Дефектів по пластику немає, лише один, але він абсолютно не суттєвий. Причина продажу – бажання купити новий скутер. В загальному, скутер ідеальний, заводиться з кік-стартера та електростартера з пів оберту. Проте є поломка – не працює спідометр, відповідно, і пробіг. Зламався нещодавно, два дні тому, підозрюю, що проблема в тросі. Ціна вже врахована з дефектами які я написав вище торг можливий але тільки по реальних причинах.
Автомобіль в гарному стані стан 8/10 салон гарний звертайтеся за номером **********
Машина в нашій родині з початку 2006 року. В 2020 був зроблений капремонт кузова і двигуна, після чого машина наїздила менше 2 тис км. В 2022 вона стала в дворі і більше не виїжджала. Раз в рік заводив. Машина на титанах, зимова гума наїздила так само менше 2 тис км. Торпедо і кермо кастомні - аквапринт(не наклейки). Має задні форточки(жабри). При капремонті рідний карбюратор в живому стані не змогли знайти, тому була зроблена модифікація і зараз він на ВАЗівському кабрюраторі вебер. Акумулятор доживає своє, але авто заводиться на ньому. Двигун заводиться без проблем. В додачу віддам купу всього, що є до нього: паливний бак, ксенонові фари під відновлення, ящичок з всякими кліпсами, перемикачами, в багажнику запаска(в оригінальному пеналі з домкратом) і стара коробка передач(перед тим як машина стала в двір - їй замінили коробку на нову). Лише переоформлення(власник - мій батько)
Продам Ваз ока 1111, нормальний робочий стан, гума в нормальному стані. Газ - бензин.
Машина на повному бойовому ходу, в дуже хорошому стані плюс є газ, також з машиною віддам дві передні двері ліва права, і ліве крило нове
хороший робочий стан нового бризговики латунні, амортизатори двохсторонні+ресори диски 14 титани
Заводиться, але не їде, акумулятор мертвий, варити під пасажиром треба, два склопідйомники не піднімають скло, шланг на кондиціонері треба міняти якщо комусь потрібен кондер...фарбувати за бажанням... Переоформляється!
Продам daewoo nexia 2007 рік. Мотор 1.5. Машина на повному ходу. Можливий обмін. Всі питання по телефону
Новий АКБ, практично нова резина, газ в тех.паспрт не вписаний, зі слів попереднього власника це експортний варіант ( я не знаю чи це дійсно так). За необхідності скину відео. Авто на ходу, необхідно тільки подивитись головний або робочий циліндр щеплення (щеплення є але дуже поганеньке), повний бак газу.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?