Продам авто, не гниле, мотор в хорошому доглянутому стані, замінене щеплення, новий ремінь грм, нові шарові, масло замінював вчасно, встановленні лінзи хорошої фірми зі світтєтінєвою межою, Хороша музика Pioneer Додатково є ще сам буфер з підсилювачем під розміри багажника 5000грн За більш детальною інформацією Звертайтесь за номером +**********
Продається автомобіль по тех паспорту ( зв?язок з власником можливий), автомобіль на ходу , мотор і кпп в хорошому стані, всі деталі по телефону або при огляді, присутній торг.Продається у зв?язку з покупко ново авто.
Продам ваз-2107 на ходу але потребує прикласти рук є в наявності всі запчастини в реальному покупцю реальний торг біля авто.!!
Авто на ходу. Є нюанси по кузову. Детальніше по телефону **********. Торг мінімальний, біля капоту. З пропозиціями тіпа за 200-300$ приїду заберу ПРОХАННЯ НЕ ТУРБУВАТИ
МАШИНА НА ХОДУ, СІВ І ПОЇХАВ.
Продам Волгу на ходу дзвоніть ********** знаходиться Вашківці Чернівецька область ,Волга 1982року стоять хромірувані диски 15.дзвоніть **********.
2107 ідеальна, тільки під фарбування, по машині зробив усе що можна, сів поїхав, грошей часу було вкладено багато
Скутер Fada FD150t-15 усе у робочому стані, заводиться добре, 50 кубів, село Сорока іллінецький район Вінниця
Автомобіль у доброму технічному стані. Є нюанси по кузову. У 2000 році був замінений кузов, брався новий з заводу. Є 2 комплекти резини літня з дисками fulda ecocontrol їздив 1 сезон, і нова зимня резина debica frigo. Машина здебідбшого стоїть у гаражі їжджу у відпустці.
Продається мотоцикл Kovi PiT 150 Мотоцикл знаходиться у відмінному стані: •Регулярно обслуговувався, заміна масла проводилася вчасно •Завжди зберігався у гаражі, не битий і не крашений •Все працює справно, запуск можливий як кнопкою, так і кікстартером •Об?єм бензобака — 5,5 л •Ланцюг змащувався регулярно, стан ідеальний • 103 мото/години? 4.500км
Продам свою волгу 2410 газ-бен на повному бойовому ходу, заводиться працює добре як на бензині так і на газі, мерсовський мотор , не гнила!! Газ вписаний в техпаспорт. Я власник. Можу продати ще гараж в наявності!!!. Більш детально за номером телефона!.
Славута 1.2 .Двигун робився 4тис. назад.Зроблена ходова.Робилася,щоб їздила дружина.Продаю бо придбали друге авто.Переоформлення обов'язкове.Продаж не терміново.Є багато автозапчастин віддам усе.Реальному покупцю торг.Кого зацікавило дане авто телефонуйте за номер або пишіть в вайбер
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?