автомобіль в справному робочому стані. Стоїть гбо 2 працює ,як на бензині так і на газу. По кузову присутні ржавчина на багажнику та дверях в технічному плані все добре кардан перебраний,міст не гуде,мотор працює добре не димить масло не їсть.
Завозиться, їде. Індектор1,5. Потребує ремонту. Деталі по телефону - Андрій
Авто після аварії. Пошкоджений тільки кузов. Телефон **********
Стан та доопрацювання: Авто пригнане з Німеччини у 1992 році Машина була на ходу та експлуатувалась до 2025 року Днище варилось приблизно 6-7 років тому Замінено: двигун коробку передач (4-ступенева) стартер генератор карбюратор встановлено електронне запалювання Пружини від ВАЗ 2104 (посилена підвіска) Підвіска у нормальному стані Передні сидіння від Polonez (комфортніші) Є фаркоп ?? Нюанси: Прогнила пробка водяного кожуха (між двигуном і кузовом) Ускладнений доступ для ремонту Вода потрапила в масло Двигун заводиться, але потребує ремонту ? Чудовий варіант для: відновлення проєкту / ретро авто донора ? Телефонуйте або пишіть — домовимось
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?