Вітання!Пропоную для продажу Chery Tiggo2, комплектація "Luxyry,комбіноване фарбування:чорний дах,білий кузов, "2020 року випуску,пробіг 60тисяч км.,з автоматичною коробкою передач,тоновані вікна,стан нового авто,без ДТП,з антикорозійною обробкою кузова,є два комплекти резини(зима/ літо),замінено оптику ближнього світла. Після зими проведено обслуговування ходової частини, замінено: • втулки переднього стабілізатора • задні гальмівні колодки • рульові тяги (права та ліва) • два сайлентблоки правого нижнього важеля • опорні підшипники передніх амортизаторів. Є незначні косметичні сліди експлуатації, без критичних недоліків. Авто куплялося для дружини.Продаємо в силу обставин часу і зміни потреб.Продаж не спішний.
Файне велике сімейне авто. Комфортне для подорожей на великі дистанції. Двигуна вистачає для дуже динамічної їзди. Багажник великий, передбачено третій ряд сидінь. Повністю обслужено.
Продам власний автомобіль Опель Астра К у кузові універсал (Спорт Тоурер). Автомобіль 2016 року придбаний з Європи, перший власник. Надійний та економічний дизельний двигун 1.6 у поєднанні з механікою КПП забезпечує приємну витрату пального. Авто обслужене, двигун працює рівно, заміна повного комплекту зчеплення в офіційному сервісі (в Європі) на кілометрі 220 тис. Великий багажник, зручна посадка, сучасна мультимедіа. Чесний пробіг для авто такого року (296***!!!) Авто готове до перевірок на будь-якому СТО. Михайло +********** Вацап,Вайбер,Телеграм Відповім на всі питання.
Продам BMW 520d 2008 року,авто в дуже збереженому стані,була пригнана в 2023 році з Німеччини,двигун коробка працює чудово,нові тормозні диски та колодки,нові шини,жодної помилки,їде без жодних звуків стуків,все в огигіналі нічого не замінювалось,інтерʼєр в чудовому стані,розход палива 5л/100км дуже економно,мотор масла не бере від слова зовсім,кому цікаво дзвоніть
Компактний кросовер має повний привід, непогану прохідність.Високий кліренс Функціональний, з достатнім місцем для п'яти пасажирів. Хороший вибір для тих, хто шукає простий, невибагливий та впізнаваний позашляховик для щоденного використання.
Машина в хорошому стані, чорний шкіряний салон, підігрів сидінь, підігрів зеркал та заднього скла. Самий надійний двигун в поєднанні з DSG. Коробка та двигун працюють добре. (замінена була прокладка ГБЦ) Турбіна 500км назад замінена на нову. Сажевий видалений, екологія відшита - машина дуже гарно їде. 2 комплекта гуми Зима/Літо Зроблене ТО тиждень назад. (В машину 2 тижні назад було вкладено 60 тисяч грн.) Недоліки також сфотографував (3 фото в кінці). Потрібно буде замінити Демпфер через 5-10 тисяч км. Мінімальний торг біля машини Аргументовано!
Автомобіль в гарному стані все працює ідеально перший власник автомобіль брався для себе сів і поїхав
Автомобіль в ідеальному стані. Офіціал, куплений в автосалоні в Україні, в одній сім'ї після покупки. Обслуговувався так само на офіційному сервісі Фольксваген. Проїхав 500 км після повного ТО. Заміна масла, фільтрів, замінена помпа, термостат, грм, ролики. Робити нічого не потрібно. Їде дуже бадьоро. Клімат заправлений. Комплектація ComfortLine підігрів сидінь, клімат контроль і т.д. Дуже економний і надійний, розхід по місту 7 літрів, по трасі 5,5 - 6. Коробка 6-ти ступінчаста. В дтп ніколи не був. З усіх питань - телефонуйте.
Один власник з часу придбання в салоні Volvo у Львові, в рідній фарбі без підкрасів
Цікавить обмін на мот, можливо і на іншу техніку, а також нерухомість! Японська збірка! Автомобіль 2008 р. купувався новим в автосалоні України! Я 3 власник, володію авто 5 років Працює добре на бензині та газу Коробка з охолодженням! Пробіг підтверджується через різні бази! Гаражне зберігання Витрата газу в місті- 13 л., за містом-10 л. Якщо не відповідаю на дзвінки- пишіть!
КРОСОВЕР PEUGEOT 2008 ACTIVE, 1.6 e-HDi 5дв., 92 к.с, 2013-2016 р.в. vin: VF3CU9HP0DY070433 Самий економний автомобіль. Розхід по трасі 3.6л. на 100 км. Автомобіль пригнаний з Нідерландів. В Україні 1 власник - жінка. Авто гарно збережено, в ДТП не потрапляло, обслуговувалось на офіційному СТО ПЕЖО-СЕРВІС, /наявні всі підтверджуючі документи/. Сажовий фільтр та каталізатор в нормі. Установлено сенсорну сучасну андроїд мультимедію з доступом до Інтернету, блютузом, GSM та WI-FI. Підключено професійну камеру заднього виду та відео реєстратор. Автомобіль в шикарному стані, все блистить і працює, без помилок і не потребує жодних вкладень: сів і насолоджуєшся комфортом. Перевірка на будь-якому СТО. КОМПЛЕКТАЦІЯ БОМБА: • Самий надійний та економний дизельний двигун 1.6 e-HDi, 92 к.с. - на фото бортового комп’ютера зафіксовано рекордно мінімальний розхід пального – 2.7 л./100км.; • бортовий комп’ютер, старт-стоп та новий гелевий акумулятор; • обладнаний всіма сучасними протиаварійними системами /анти занос, анти букс, ABS, ASR тощо/. • сучасний комплект подушок безпеки; • адаптивний круїз-контроль, обмежувач швидкості та мульти руль; • двох зонний клімат-контроль, підігрів дзеркал та лобового скла; • в комплекті 2 ключі та історія; • високий кліренс та металевий захист двигуна і коробки: «Кольчуга»; • престижні титанові диски R 17; • мультимедійна система з великим сенсорним екраном з функціями навігації, Android Auto і Apple CarPlay; • доступ до інтернету, блютуз, GSM та WI-FI. • професійна відеокамера заднього виду, відео реєстратор та також багато іншого; Придбано на встановлено нові зимові європейські шини. Замінено ГРМ, помпу, всі ремені, ролики та розхідні матеріали....
Автомобіль ( 7місць, панорамний дах) пригнаний з Німеччини в 2019р. Я володію авто з 2022 року. За цей час проїхав 31т.км і були замінені деякі деталі ходової, задні ступиці. Заміна масла і фільтрів проводилась кожні 8 т.км. На 220т.км замінено ремінь грм і водяну помпу. Пробіг не кручений ( перевірений на комп'ютері при покупці) Додатково встановлені задні підкрильники, проведена антикорозійна обробка днища. 01.2026 поставлений новий акумулятор. Автомобіль комфортний, місткий, економний в доброму стані.
Продам авто в гарному технічному стані. Всі системи працюють. Ходова, мотор, коробка в гарному стані. Перевірка на любому сто.
Встановлено ГБО 4 покоління. Дві пари колес Літо р20 на резині контіненталь Зима р17 на резині купер Замінено всю ходову частину, тормозні шланги, свіжі тормозні колодки(кераміка), свіжий антифриз, АКПП після повної реставрації(ідеальна робота) Новий датчик педалі газу, замінена подушка АКПП Нова цепка в роздатковій коробці ЛЕД протитуманні фари(як ближнє світло) Більше інформації по авто за телефоном, або вайбер/телеграм Торг
Продам доглянутий автомобіль в який не шкодувалось коштів,усунуто майже всі болючі питання по авто,замінено прокладки гбц, новий радіатор ,відремонтовано рульову рейку,стоїть нова зимова гума, на 50000 тис по гарантії замінювалась коробка передач, встановлено ГБО яке проїхало 20 тис км ,
Продам власне авто. Додаткова інформація по телефону. Прохання дзвонити після 14:00.
Skoda Superb 1.4 TSI. Машина була привезена з Нідерландів, в Україні постійно в одних руках, гаражне зберігання, ТО кожні 10000 км. За авто постійний догляд, бережне використання. Повністю обслужене, не потрібно нічого робити і вкладати. Сів і поїхав. В машині працює кожна кнопочка. Дуже просторе, надійне, економічне авто. При економічній їзді: місто - 6-7 літрів, змішаний 6 літрів, траса 5 літрів. За рахунок турбіни динамічне і шустре авто. По регламенту на 200тисячах замінений ГРМ на новий оригінал, хоча він працював без нарікань, але для надійсності ланцюг краще не чекати, а замінити. По техніці немає ніяких питань, помилок ітд. Двигун працює дуже тихенько і рівно, коробка перемикає тихенько і плавно, по техніці немає жодних питань. Багата комплектація: Start/stop, Клімат-контроль (кондиціонер), круїз контроль, датчики світла, датчики дощу, акустична система Admundsen, 2 DVD+bluetooth навушники + пульти для задніх пасажирів - можна дивитися фільми з дисків, флешки, зовнішнього джерела, USB+bluetoth музика+CD (DVD), адаптивне світло - підсвічує при поворотах руля, ксенон, датчики руху, навігація, парктроніки зад і перед, холодильник в бардачку, датчики тиску в шинах, підігрів передніх сидінь, всі електросклопідйомники, датчики руху в салоні і сигналізація базова, подушки безпеки (фронтальі, бокові шторки, шторки для задніх пасажирів, коліна). По зауваженнях є дрібні сколи на бампері і капоті, ледь помітні моменти по ЛКП. Авто в ДТП не було. Рік назад були замінені двері і крило, пошкоджено вандалами - можу надати фото. Не було можливості шпаклювати, фарбувати і чекати, швидко поставили оригінальні нові вже фарбовані дверцята і крило. Більше по машині нічого не знімалося ніколи. Авто мало тільки двох власників, одного в Нідерландах і другий власник я в Україні. Перекупам прохання не турбувати. Запевняю і гарантую що ви будете задоволені цією машиною, комфортна, велика, економічна і дуже гарна машинка! Авто знаходиться в Європі доставка 2-3 дні реальному покупцю.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?