Машина в гарному стані, обслужена готова до покатушок всі питання за тел..
Продам власний автомобіль-у відмінному стані.Готовий до будь яких перевірок Економний!.Хороша комплектація.Стан добрий,все працює, зауважень нема.Обслужений.Двигун працює ідеально,коробка теж.Стан салону як новий, задній ряд практично не використовувався. Зимова гума.Комплект літніх шин!іВсі агрегати і всі кнопочки працюють так як має бути! Комплектація-2-х зонний клімат-контроль, круїз-контроль, датчик світла, датчик дощу, система старт-стоп,мультикермо, центральний замок, мультимедіа з AUX+USB+BLUETOOTH, парктронік, гучний зв'язок, ел. склопідйомники, електрорегулювання підігрів дзеркал, ABS, ESP, Airbag, регулювання сидіння по висоті.Всі питання за номером телефону
Пригнана з Швейцарії. Два власники це я і моя дружина(перереєстровували в МРЕВ так як 2машини в сім'ї були оформлені на мене) Встановлено ГБО. Перша реєстрація, обслуговування тільки на офіційному сервісі. Наступне ТО на 205т. км. Авто, технічно в ідеальному стані, є ньюанси по задній кришці багажника ( торг присутній) Середня витрата 8л газу. По комплектації : клімат, круїз, датчики дощу, світла, старт стоп, курсова стійкість, допомога при підйомі, підігрів дзеркал, 7 подушок безпеки. Перевірка на будь якому СТО, торг біля капоту. Також з машиною комплект зимової гуми+докатка.
Volkswagen Jetta GLI 2013 року — спортивна комплектація з бензиновим двигуном 2.0 TSI (200 к.с.) та автоматичною коробкою DSG. Авто в чудовому технічному стані, доглянуте та повністю обслуговане. Салон комфортний, з якісною шкірою та клімат-контролем. Оснащене мультимедіа (AUX, USB, Bluetooth, акустика), парктроніками, круїз-контролем, датчиками світла і дощу, підігрівом дзеркал. Повний пакет безпеки: ABS, ESP, ASR, іммобілайзер, подушки безпеки (водій, пасажир, бокові). Авто пригнане з США, перша реєстрація в Україні. Доступний огляд на будь-якому СТО. ? ? Ключові переваги: • Оригінальна версія GLI (спортивна) • 2.0 TSI, 200 к.с., DSG • Повний пакет безпеки та комфорту • VIN перевірений на AutoRia • Чистий і доглянутий салон
Відмінне сучасне авто на супер хорошій комплектації ВОСЕ без підкрасів не бите, економічне, 6 передач, телефонія, надійний двигун К9К, замінено ремінь ГРМ та генератора, новий АКБ, запуск з кнопки, система старт - стоп, електропакет, електронна приладова пенель, круїз контроль, датчики дощу, парктронік, 2-х зонний кондиціонер, датчики тиску в шинах, складане заднє сидіння, електро зеркала, акустика, телефонія, блютуз, USB, гаражне зберігання, перший власник, все працює та багато іншого..... .
Audi Q5 2010 Premium Plus • 2.0 TFSI • Quattro Продаю своє авто, пригнане з США пів року тому. Без ДТП — по пригону робився тільки капремонт двигуна 2.0 TFSI, зараз мотор у відмінному стані, працює як новий. Машина доглянута, технічно справна, сів і поїхав — вкладень не потребує. Комплектація Premium Plus: Повний привід Quattro АКПП Чорний шкіряний салон Панорамний дах (тонований) Парктроніки + камера заднього виду Підігрів сидінь, клімат-контроль 2 місяці тому поставив новий акумулятор Нова зимова гума в комплекті Пробіг: 243 тис. км Паливо: бензин 2.0 TFSI Авто в хорошому стані, готове до будь-яких перевірок.
Купер 2015 року. Введенний в експлуатацію післе ремонту у 2019 році. Пригонялось та робилось для себе з акцентом максимальної безпеки - для поїздок та подорожей з дітьми та тваринами. Чистий доглянутий салон. Гарна ходова. Оригінальний пробіг. Комфортна в управлінні - як по місту, так і по трасі. У 2025 році були придбані нові літні шини Hankook (комплект) та новий АКБ Bosch. Замінені колодки та щітки на лобовому склі (на оригінальні). Останнє планове ТО зроблено восені 2024 року. Авто було і є готове до експлуатації та перевірок на СТО. Причина продажу - перехід на інше авто.
Все працює два ключі. ДТП за кордоном ( водійська дверка). Безпека ціла. Торг біля авто символічно. Чотири роки їзди без проблем. Пробіг оригінал. Круїз автоматичне ближнє дальнє датчики зад перед. Відслідковування смуги руху. Навігація заводська. Мультик руль. Без ключовий доступ. Управління голосове.
Продам власне авто . Володію майже два роки.Технічно в відмінному стані . Авто повністю обслугованне вкладень не потребує. Замінено мастило в двигуні та фільтра на 180 тис. пробігу. По ходовій теж обслугованне . По комплектації без ключовий доступ,запуск з кнопки,задня камера,2-х зонний клімат контроль,встановлено ГБО,два комплекта килимків, великий планшет
Іриска в ідеальному стані від слова - ЗОВСІМ!!! Жодного ДТП за все життя! За менш ніж 2 роки, в неї вкладено більше 10$ тис. З моменту купівлі в автосалоні - біографія на оф.сервісі. На кузові жодного дефекту, жодної царапини! Салон в дуже охайному стані. Справжня фанова RS Немає жодної непоміняної запчастини! Працює все! Короче кажучи - описати і перелічити все не зможу в описі, а реально зацікавленим VAGоводам розповім от А до Я! Такі автомобілі в продажу мабуть не трапляються! Всім мирного неба, перемога поруч!
Перший власник! Пригнане авто з пробігом 242 тис. Робився мотор,ціпок,коробка( в Києві мактранс 2тис$), нове щеплення , маховик новий28 тис. гр, компресор кондиціонера новий,радіатор кондиціонера новий, перешитий потолок з арками,плівка,гума нова( зимова б/у) , заміна стійки ,сайлентблоків , подушок двигуна , по кузову є сколи , заблоковані дачіки тиску . Тел. ********** Євгеній
Продам Mitsubishi Outlander XL. Офіційний автомобіль, купувався в автосалоні в Україні 31 грудня 2010 року. Не биток з Америки. Максимальна комплектація. Шкіра. Підключається повний привід. Безключовий доступ. Камера заднього виду. Сигналізація. Розважальна система для задніх пасажирів (телевізор-монітор з дисками та USB-флешками) Я перший і єдиний власник. Відмінний технічний та візуальний стан. Усі ТО проводилися своєчасно, тільки у офіційних дилерів, жодних приватних гаражів у дядька Васі. Усі відмітки про проходження ТО присутні в сервісній книжці. Жодних вкладень не потрібно. Реальна витрата 10 літрів місто, 9 літрів траса. Газове обладнання ніколи не встановлювалося. Фаркоп ніколи не встановлювався. Рідний чесний пробіг (підтверджується сервісною книжкою або на офіційному СТО на ваш вибір) Два комплекти коліс. Нові диски, нова літня гума і нова зимова гума. Повністю в оригінальній фарбі без ДТП та пошкоджень. Можна перевіряти товщиноміром при зустрічі. Невеликий торг біля капота.
Автомобіль у чудовому стані, пройшла ТО 400км назад, обслужена. зимова та літня гума, максимальна комплектація для Америки, обезшумлені двері, багажник, полка та кришка багажника, лед лампочки замість ксенона, всі камери працюють, 19 диски, поворотні фари за рулем, нова голова TEYES 2k, за тонована плівкою люмар та лобове. Нові перетягнуті сидіння у дорогому ательє. В США була фарбована права сторона. Площадки та перекупи не цікавлять
авто в гарному стані все працює гарно хороша комплектація деталі за тел
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?