Audi Q5 2010 Premium Plus • 2.0 TFSI • Quattro Продаю своє авто, пригнане з США пів року тому. Без ДТП — по пригону робився тільки капремонт двигуна 2.0 TFSI, зараз мотор у відмінному стані, працює як новий. Машина доглянута, технічно справна, сів і поїхав — вкладень не потребує. Комплектація Premium Plus: Повний привід Quattro АКПП Чорний шкіряний салон Панорамний дах (тонований) Парктроніки + камера заднього виду Підігрів сидінь, клімат-контроль 2 місяці тому поставив новий акумулятор Нова зимова гума в комплекті Пробіг: 243 тис. км Паливо: бензин 2.0 TFSI Авто в хорошому стані, готове до будь-яких перевірок.
Купер 2015 року. Введенний в експлуатацію післе ремонту у 2019 році. Пригонялось та робилось для себе з акцентом максимальної безпеки - для поїздок та подорожей з дітьми та тваринами. Чистий доглянутий салон. Гарна ходова. Оригінальний пробіг. Комфортна в управлінні - як по місту, так і по трасі. У 2025 році були придбані нові літні шини Hankook (комплект) та новий АКБ Bosch. Замінені колодки та щітки на лобовому склі (на оригінальні). Останнє планове ТО зроблено восені 2024 року. Авто було і є готове до експлуатації та перевірок на СТО. Причина продажу - перехід на інше авто.
Все працює два ключі. ДТП за кордоном ( водійська дверка). Безпека ціла. Торг біля авто символічно. Чотири роки їзди без проблем. Пробіг оригінал. Круїз автоматичне ближнє дальнє датчики зад перед. Відслідковування смуги руху. Навігація заводська. Мультик руль. Без ключовий доступ. Управління голосове.
Продам власне авто . Володію майже два роки.Технічно в відмінному стані . Авто повністю обслугованне вкладень не потребує. Замінено мастило в двигуні та фільтра на 180 тис. пробігу. По ходовій теж обслугованне . По комплектації без ключовий доступ,запуск з кнопки,задня камера,2-х зонний клімат контроль,встановлено ГБО,два комплекта килимків, великий планшет
Іриска в ідеальному стані від слова - ЗОВСІМ!!! Жодного ДТП за все життя! За менш ніж 2 роки, в неї вкладено більше 10$ тис. З моменту купівлі в автосалоні - біографія на оф.сервісі. На кузові жодного дефекту, жодної царапини! Салон в дуже охайному стані. Справжня фанова RS Немає жодної непоміняної запчастини! Працює все! Короче кажучи - описати і перелічити все не зможу в описі, а реально зацікавленим VAGоводам розповім от А до Я! Такі автомобілі в продажу мабуть не трапляються! Всім мирного неба, перемога поруч!
Перший власник! Пригнане авто з пробігом 242 тис. Робився мотор,ціпок,коробка( в Києві мактранс 2тис$), нове щеплення , маховик новий28 тис. гр, компресор кондиціонера новий,радіатор кондиціонера новий, перешитий потолок з арками,плівка,гума нова( зимова б/у) , заміна стійки ,сайлентблоків , подушок двигуна , по кузову є сколи , заблоковані дачіки тиску . Тел. ********** Євгеній
Продам Mitsubishi Outlander XL. Офіційний автомобіль, купувався в автосалоні в Україні 31 грудня 2010 року. Не биток з Америки. Максимальна комплектація. Шкіра. Підключається повний привід. Безключовий доступ. Камера заднього виду. Сигналізація. Розважальна система для задніх пасажирів (телевізор-монітор з дисками та USB-флешками) Я перший і єдиний власник. Відмінний технічний та візуальний стан. Усі ТО проводилися своєчасно, тільки у офіційних дилерів, жодних приватних гаражів у дядька Васі. Усі відмітки про проходження ТО присутні в сервісній книжці. Жодних вкладень не потрібно. Реальна витрата 10 літрів місто, 9 літрів траса. Газове обладнання ніколи не встановлювалося. Фаркоп ніколи не встановлювався. Рідний чесний пробіг (підтверджується сервісною книжкою або на офіційному СТО на ваш вибір) Два комплекти коліс. Нові диски, нова літня гума і нова зимова гума. Повністю в оригінальній фарбі без ДТП та пошкоджень. Можна перевіряти товщиноміром при зустрічі. Невеликий торг біля капота.
Автомобіль у чудовому стані, пройшла ТО 400км назад, обслужена. зимова та літня гума, максимальна комплектація для Америки, обезшумлені двері, багажник, полка та кришка багажника, лед лампочки замість ксенона, всі камери працюють, 19 диски, поворотні фари за рулем, нова голова TEYES 2k, за тонована плівкою люмар та лобове. Нові перетягнуті сидіння у дорогому ательє. В США була фарбована права сторона. Площадки та перекупи не цікавлять
авто в гарному стані все працює гарно хороша комплектація деталі за тел
Продам авто з мінімальними пошкодженнями, все скло включаючи лобове рідні, фарбовано тільки ліве крило та бампер, повністю обслужено тільки поміняв масло і всі фільтри в тому числі і фільтр салону, колодки в круг нові, літня гума нова, нічого не стукає і не громить, ніяких вкладень не вимагає, пластик по салону без пошкоджень та подряпинь, дуже гарний та збережений стан авто, всі питання по телефону
Продам свою улюблену машину. Хороша комплектація та вчасне технічне обслуговування.
Автівку привезли з Америки для дружини. Пошкодження були по боковій частині, все робилося як для себе, ніяких рихтованих деталей - все під заміну. Автівка повністю доглянута, нарікань не виникає. 1,8 мотор, комплектація EX, тобто є все крім шкіряних сидінь для модельного ряду того року, чистий 2014 рік. З допів було зроблено тонування якісно. плівкою (600долл), комплект нової гуми (зима), літня гума теж у комплекті, змінено штатну магнітолу (500 долл), працює бездротовий карплей, замінено всі динаміка у автівці (1000 долл) - музика греє чітко і якісно. Загалом дружина за рік проїхал 6тис. км., вся автівка обслуговувана вчано, грошей не шкодували на неї, зроблений антихром на дверях, якісну хімчістку салону. Прохоння майданчики не турбувати, самі продамо.
авто не потребує вкладень. фільтра і мастила замінено, включаючи акпп. оригінальний пробіг. невеликий торг. перекупи, площадки і т.п. не турбувати. можливо обмін на дешевше авто.
авто в чудовому стані, все обслужено всі деталі по телефону
Авто в сім'ї з 2014 року. Вся в рідній фарбі. На авто їздить жінка. Повністю доглянуто і пройшло повне технічне обслуговування. Таке як заміна масла в двигуні, в коробці, замінено повністю гальма з дисками і колодками “Brembo”. Авто знаходиться в Європі. Але можна привезти в Україну або перереєструвати через ДІЮ. Всі питання по телефону.
Продаю Nissan Qashqai+2 Стан авто відмінний Поміняли магнітолу на карплей Нова зимова резина Машина їздить добре Детальніше по телефону Якщо цікавить звоніть Можливий торг
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?