Телефонуйте,авто добре.
Авто пригнане з Європи, повна комплектація, не бита, гаражне зберігання, обслуговувалась своєчасно, не потребує додаткових затрат, ГБО внесене в тех. талон, зимова та літня гума, скидка на поліровку кузова та химчистку салона.
Продам власний автомобіль Привозив авто особисто для себе у 22 році , я єдиний власник в Україні , обслуговував авто кожні 8 тис км Технічно авто вкладень не потребує Салон чистий , охайний , один нюанс видно по фото на водійському сидінні В авто не палили , на задньому ряді взагалі ніхто не їздив Привезений був с пробігом 80тис км Присутній обґрунтований торг Майданчикам та авто бізнесменів прохання не турбувати з супер пропозиціями Для зв?язку пишіть в месенджери бо часто із за роботи телефон на авіа режимі .
Авто в гарному стані.В рідній фарбі. Без подряпин,без підкрасів. Гарна комплектація. Надійний та економний двигун.
Стан нового автомобіля ! SOH 93.51 Повний заряд на 370 км,літо на 400 км - дивіться на фото ! Мега зручний в керуванні ! Шикарний запас ходу ! Рідний пробіг 66 тис км ! В цьому автомобілі працює все ! Без пошкоджень,без помилок ! Готові на будь-які перевірки ! Знаходиться в Полтаві ! Дзвоніть !
Заголовок: Офіційний Outlander 2.4 4WD + ГБО (вписано) — Повністю обслужений! Текст: Продаю свій автомобіль, максимально підготовлений та обслужений. Офіційний (не Америка, не біток, вся безпека ціла). Економія та потужність: Двигун 2.4: Встановлено ГБО, яке офіційно внесено в техпаспорт. Економія на пальному в два рази. Захист: Встановлено сталевий захист двигуна. Технічний тюнінг (ресурс): КПП: На 170 000 км встановлено радіатор охолодження варіатора, використовувалися оригінальні запчастини (виключає перегрів). Замінено газовий балон. Сервіс: заміна масел і фільтрів - осінь 2025. Привід: Повний (4WD). Практичність і безпека: Салон: 5 місць (найбільший багажник у лінійці). Безпека: Електронна сигналізація + механічний замок. Два ключі, два брелоки сигналізації, два ключі від механічного замка на АКПП. Комплектація: Два комплекти гуми (Зима/Літо) + повноцінна запаска. Машина без серйозних ДТП, вкладень не потребує. Чесний, надійний та економний кросовер. Будь-які перевірки.
Авто в гарному технічному стані По кузову є моменти підфарбування, пару місць прояву ржавчини 2 комплекти коліс в зборі (зима та літо)
Автомобіль досить в гарному стані. По комплектації присутні парктроніки по кругу, підігрів передніх сидінь, круіз контроль, фари ксенон, хороша музика, двух зонний клімат контроль,
Продаю свого Турана. Володію вже 5 років. Машина в ідеальному технічному стані. І дуже хорошому візуальному. Вся в рідній фарбі, перевіряйте будь-яким приладом. За 5 років машина ні разу не підводила, вчасно обслуговував на офіціалі в Тернополі, всі записи є. Гарна комплектація: шкіряний салон, 7 місць. Дуже хороша машина для сім?ї. Економна та надійна, з приємною динамікою. Двигун працює рівно, коробка перемикається чітко, підвіска в ідеальному стані, машина вчасно обслуговувалась, грошей не жаліли. Машиною повністю задоволений. Продаю, бо хочу придбати Туран нового покоління. Телефонуйте за номером, щоб уточнити деталі. Приїжджайте дивитись. Можливий хороший торг.
продам авто у відмінному стані як по кузову так і ходовій, кпп. надійний 1,6 дизель без демфера! лед оптика. панорама. електричне регулювання сидінь. тьох зонний клімат. в авто все справно, нічого робити не потрібно. продаю у звязку з сімейними обставинами.
По вінкоду можна глянути стан в момент покупки. Фарбувалось - частково задня дверка та передній бампер, переднє крило та водійські двері замінялись в колір без фарбування. Проведено заміна ланцюга ГРМ, шатунних вкладишів, сальник вакуумного насоса, сальник колінвала, прокладки вакуумної кришки, моторне масло та інше. Перекупи зі своїми пропозиціями можуть іти у відомому напрямку. На обмін 15т. Обмін в принципі не цікавить.
Пропоную свіжо пригнаний з Франціі Пежо3008 +гібрид,вже на укр.рєстраціі.Двигун 2 літра 163.к/с плюс гібрид робить автомобіль економним,особливо в міському циклі5.5л.повний привід,спортрежим.Економічний,стильний та динамічний кросовер.Обслужений.Кузов цілий не битий.Чистий доглянутий салон,вісі функціі авто працюють бездоганно.Дуже багата комплектація.Всі деталі по телефону.
Пропоную вашій увазі седан Opel Insignia автомат 2,0 CDTI 2013 р. Авто пригнане з Німеччини. Оригінальний пробіг 212 тис.км. Один власник в Україні. Завжди вчасне та якісне обслуговування. Повністю в рідній фарбі. В гарній комплектації. Ходова супер, без зайвих звуків. Гарний, збережений салон. Авто технічно так і візуально у відмінному стані. Реальному покупцеві розумний торг.
Свіже,економне,гарне авто!
авто в ідеальному стані, пробіг рідний на всі 100%, не мальована, не бита, готова до любих перевірок, замінено лобове скло, поміняне масло, фільтра,ролики, помпа. Поставлена на Українські номера, перший власник, килимки Єва.
Авто з Кореї, без ДТП, стан нового авто, гарна комплектація, більше деталей за телефоном, можливий обмін, торг біля авто, лізинг або кредит з першим внеском від 10 відсотків на вигідних умовах, доставка авто по Україні, знаходиться на автомайданчику ТРЦ ПАЛЬМІРА PLAZA пр.Соборний 92, працюємо щодня з 9 до 19 без перерви та вихідних
Повнопривідний кросовер в топовій комплектації. - Двозонний клімат контроль - Підігрів сидінь і керма - Передні і задні парктроніки та камера заднього виду - Датчик світла та дощу. Технічно і візуально у відмінному стані. В двигуні цеп грм замінений. Акпп працює ідеально. Все обслужено, без додаткових вкладень. Два комплекти гуми.
Доброго дня шановні! Продам власне авто, з чесним пробігом та станом на свій вік, та за умови що авто зі штатів. В техніці все в ідеалі, по косметиці є питання на це власне і буде торг біля капота. Авто з США беріть він код перевіряйте по базах.По всім питанням дзвоніть, поясню чому така ціна та розповім по авто все до гвинтика до гайки , перекупи не турбуйте ні мене ні витрачайте свій час. Всім гарних продаж.
Терміново продаю свій власний автомобіль, оскільки виїжджаю за кордон. Машина стоїть у гаражі, дуже збережена та обслужена. З початком війни на ній дуже мало їздили і переважно їздила дружина. Ціна з невеликим торгом, можливий обмін на мінівен з вашою доплатою. Машина без будь-яких підводних каменів, на ній простий атмосферний, надійний мотор. Це машина з пристосуванням до поганих доріг і поганого палива. Додатково встановлено дорогий газ, їздити на ній дуже недорого. Бажано продаж із повним переоформленням в МРЕО. Машина в ДТП не потрапляла і взагалі дуже хороший варіант як на кожен день. Машиною володіємо з 18-го року і за цей час жодних проблем не виникало і обслуговували все вчасно і ретельно!!! Дзвонить.
доброго дня, абсолютно цілий автомобіль не плутайте з тими "відбивними"...Авто замовлялося з Америки для себе, в максимальній комплектації і з мінімальнем пошкодженням ,було замінено тільки капот (впав сніг) вся безпека ціла. встановлено газ. 2000 км., тому перебрана вся ходова, цього літа купувалася нова літня гума, з недоліків є рижик на задньому правому крилі. причина в продажі шукаю більше авто, розглядає обмін на grand cherokee з 2020р. з моєю доплатою. якщо поза зоною прошу писати на любий messenger. то пізніше передзвоню.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?