Продається автомобіль у відмінному стані, повний привід, машина в збереженому стані, всі деталі розповім по телефону.
офіційний автомобіль ,перша реєстрація 2118 року в ідеальному стані. чесний рідний пробіг. без ДТП, жодна деталь не фарбувалася. стан нового автомобіля. + комплект зимової гуми на дисках. авто з салона в одних руках гаражного зберігання, гарна комплектація.парктронік. підігрів лобового,руля,зеркал, сидінь. автоматична коробка передач, зручне , комфортне авто. хто купить не пожалкує.Авто було переоформлене в межах сім,ї,власник фактично один.
Модельний ряд 2016 року, перша реєстрація 01.08.2024 року, пригнана з Канади. З пошкоджень замінено капот, фара, бампер, крило, безпека ціла не спрацьовувала. Торг
Пишіть, дзвоніть на телеграм, вайбер Авто доглянуте, у чудовому стані. Всі регламентні роботи по заміні мастил, фільтрів у моторі і коробці робились своєчасно (гарні виробники фільтрів, масло BMW). Масло в коробці по BMW (ZF). Було замінено: помпу, наконечники в передній підвісці, передні і задні амортизатори, також опорні подушки під ними, поміняні в задній підвісці всі 8 ричагів на нові, поміняні на нові тормозні диски передні і задні, нові тормозні колодки, обслужені супорта, поставлено оригінальне лобове BMW. Доставлено підсилювач звуку, а також динаміки від Hi-Fi версії. Росхід 7-8 літрів. Машину люблю і роблю все, що треба, грошей не жалію, але в зв'язку з переїздом вирішив продати.
Продам кенго в довгій базі. Я второй владелец.машина в рідній фарбі, є невелика вм'ятина на порозі. по машині робив все для себе. перефарбував весь пластик в колір (бампери, листва, ручки) перешив кермо, ручку, чохол КПП, стелю. 11000 км назад зробив велике ТО (ГРМ з помпою, вкладиші, кільця, головку повністю все нове (оригінал) масло в КПП і мотор, всі фільтри, передні та задні колодки, шарові, прибрав екологію і перебрав всі форси. нові трубки і радіатор кондиціонера) всі запчастини брав у офіціалів оригінал. мотор стан нового, паливна теж. , Гума стан нової р17 диски перефарбував є зимова шипована на 16х колесах в ідеальному стані фото на останніх фото.всі двері та багажник зашумив у 3 шари. Обставини змушують продавати, робив для себе все, найближчі 200 тис нікуди лізти не потрібно буде.майданчики не цікаво.торг минимальний Обмен только на W212 Сдела фары700$( пленка полировка , топовые линзы трехцветные, меняются с пульта, маски RGB с приложения также можно выбрать что хочешь.
Автомобіль в достойному стані , давно в сімʼї, Е250 найпотужніша версія з лінійки 2.2 , в авто 240к.с на доунпайпі , по авто можу розповісти дуже багато так як робилось багато чого, без дтп, не мальований, дзвоніть все розповім.
Сімейний авто, в відмінному стані, обслужений! Їздила дівчина, салон охайний, технічно та візуально без зауважень! Білий перламутр на світлому салоні! Гарна комплектація: -Панорамний люк/дах - безключевий доступ - дистанційний запуск двигуна - ксенонові фари - відкриття багажника без рук - двухзонний клімат - навігація - датчики сліпих зон - камера/парктроніки - Пам?ять сидінь Є все, що потрібно для комфорту за кермом!
Продам свій автомобіль. Два останніх власника- одна сім?я.Авто в дуже гарному стані, все працює справно. Обслуговувався вчасно на оф. СТО. Заміна масла на 75 т.км. Автомобіль дуже надійний, з легкою керованістю та комфортною підвіскою. Ідеально підходить як для міста, так і для траси. Витрати по трасі 6,5 л. Є контроль сліпих зон, круїз контроль, зручний монітор та ін. На всі питання по авто відповім за телефоном.
Авто в хорошому технічному стані. Безпека не стріляла. Пружини та диски є оригінальні , при потребі можу замінити. Більше інформації по телефону. Площадки не цікавлять.
Автомобіль повністю обслужений. Періоди ТО надаю в фото. В авто замінено всі гальмівні диски, гальмівні колодки, по ходовій теж всі роботи виконані. Заміненої мастило з фільтром в АКПП. Встановлено камеру заднього виду, бездротовий CarPlay. В авто працює кожна кнопка. Передній бампер фарбували від дрібних подряпин, не попали в колір, Торг присутній. Причина продажу - покупка молодшого авто. Різного роду майданчикам прохання не забирайте мій час.
BMW X5 4.8, 2007 року. Пробіг 228 000 км. Встановлено нове газове обладнання, заслонки на вихлоп з окремою кнопкою, новий передній кардан. Різноширокі шини, комплект зимової та літньої резини. Автомобіль часто використовувався для поїздок по Європі, відмінний комфорт на дальніх відстанях. Масло в коробці замінено. Машина в хорошому стані, без ДТП, обслуговувалась регулярно, є всі записи по сервісу, жодних помилок по діагностиці. Ціна 13 700 доларів.
ПРОДАМ Nissan Rogue 2.5 AWD — бо апетити ростуть! Увага, любителі комфорту та здорового глузду! Виставляю на продаж свого вірного коня — Nissan Rogue 2.5 AWD. Ні, з машиною все гаразд. Просто сім'я потребує більше. Набагато більше. Апетит, як кажуть, приходить під час їзди ? Що отримаєте: ?? Двигун 2.5 — бадьорий, впевнений, не знає що таке “не заводиться вранці” ?? Повний привід AWD — їде там, де інші фотографують бездоріжжя з асфальту. А нова зимова гума, що йде в комплекті лише додасть кількість локацій, що можна безпроблемно відвідати! ?? Просторий салон — влізе вся родина, собака, тещі газонокосарка з тестем і ще залишиться місце для гідності ? Встановлено ГБО — бо платити за бензин по 77 грн/л у 2026 році це вже якийсь екстремальний вид спорту. На газі їздить із задоволенням і майже задарма. ? Мультимедіа, клімат, камера — все працює, нічого не відвалилось, не скрипить і не моргає дивними вогниками ? Підвіска — українські дороги ковтає мовчки, без скарг і претензій ?? Родом з Америки — але без серйозних наслідків! Так, авто пригнане зі США. Удар по кузову був — незначний,в ліве крило. Нічого критичного, робили на совість. Головне — механіка ціла, мотор співає, ГБО працює, а косметика — то вже питання пріоритетів і вільного вікенду ? ? Чому продаю? Бо сім’я виросла, амбіції — теж, а Rogue натякнув що він “не гумовий”. Хочу більше коліс. Машина ні в чому не винна — вона ідеальна. Це я такий невгамовний ???? Прохання автомайданчики та перекупів не турбувати, впевнений, що впораюся самостійно.
Продаю свій автомобіль Toyota Camry 55 2016 року Машина в чудовому стані як технічно так і візуально, автомобіль обслуговувався виключно на TOYOTA сервісі. Замінені гальмівні диски та колодки по колу фірми BREMBO, також змінено масло в моторі та усі фільтра. На авто стоять нові все сезоні шини фірми Coodyear Vector 4 Seasons-Cen 3 В автомобілі встановлено ГБО-4 покоління вписане у техпаспорт. За додатковою інформацією телефонуйте залюбки відповім на всі запитання прохання телефонувати на WhatsApp !!!!!!!!!!!!!!! Перекупам не турбувати! Тисячами не торгуюся! Аргументований торг біля авто!!!! Авто надійне і водночас економне ідеально підійде для щоденного використання!!!
Гарне авто,гарний стан.Адекватні пошкодження в Америці.Маленький пробіг за два роки експлуатації,їздить дружина по місту.Нова гума як зима так і літо.Присутній адекватний торг.Допомоги автобізнесменів не потребую!Обмін не цікавить.Всі деталі за телефоном.
Гарне авто обслужене сів поїхав гарна гума з титанами нічо не потрібно роботи машина варта уваги
Добрий стан.рідна фарба.другий власник.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?