Машина Технічно в Ідеальному стані Заміна мастила та всіх фільтрів,була місяць тому; Замінив ГРМ 190000км; Замінив Радіатор; Замінив масло в коробці; Замінив стойки стабілізатора,сайлентблоки,тормозні колодки та диски ,помпу,прокладку клапанної кришки Два місяці тому,купив новий якісний акум Topla з гарантією на 2 роки Розвал зроблений Гбо вписане в техпаспорт Розхід газу 14-16 л Бенз 12 л при активній їзді,якшо їздити спокійно то 10 виходить легко По машині технічно питань нема сів поїхав,робив по ній все необхідне та вчасно заміняв росходники ,по ходовці все добре. Кузов в нормальному стані,де не де є коцки,фото відео,можу кинути при потребі Ще є диски титани ковані на зимовій резині,резина практично нова,диски також прокатані,колеса в зборі збалансовані,за додаткову плату.
Авто без ДТП, всі деталі в рідній фарбі, перша реєстрація 2017
Гарні оригінальні LED фари, музика від BEATS з встановленим заводським савбуфиром в багажнику, електро приборка, електронна панель приладів, безключовий доступ, повний привід. Автоплощадкам та перекупам, не турбувати. Тільки перереєстрація. Встановлений газ
Авто пригнано з Німеччини. З рідним пробігом. Повністю в рідній фарбі. Повнопривідне. У відмінному стані. Честенький салон. В авто не прокуряне так як власник не курящий. Замінено всі росхідники. Два ключа .
Авто з Норвегіі . Перший власник. 85 квт. Два ключа. 2 комплекта резини Зима / Літо. Без пневмо. Панорама. CCS 2- підключено. Останнє фото / ушкодження яке було в Норвегіі.
Продам Koleos!!!! Свіжопригнаний розмитнений готовий до постановки на нового власника. Авто обслужене! Рідний пробіг Рідна фарба Авто без зауважень! За більш детальною інформацією звертайтеся за номиром телефона. Реальному клієнту аргументований торг!
Хороше, надійне авто, повністю все обслужено, два комплекти шин...... можливий обмін на невелике грузове авто (подібне Рено кенго, Фіат добло....... та інші подібні)
Продається автомобіль у відмінному стані, повний привід, машина в збереженому стані, всі деталі розповім по телефону.
офіційний автомобіль ,перша реєстрація 2118 року в ідеальному стані. чесний рідний пробіг. без ДТП, жодна деталь не фарбувалася. стан нового автомобіля. + комплект зимової гуми на дисках. авто з салона в одних руках гаражного зберігання, гарна комплектація.парктронік. підігрів лобового,руля,зеркал, сидінь. автоматична коробка передач, зручне , комфортне авто. хто купить не пожалкує.Авто було переоформлене в межах сім,ї,власник фактично один.
Модельний ряд 2016 року, перша реєстрація 01.08.2024 року, пригнана з Канади. З пошкоджень замінено капот, фара, бампер, крило, безпека ціла не спрацьовувала. Торг
Пишіть, дзвоніть на телеграм, вайбер Авто доглянуте, у чудовому стані. Всі регламентні роботи по заміні мастил, фільтрів у моторі і коробці робились своєчасно (гарні виробники фільтрів, масло BMW). Масло в коробці по BMW (ZF). Було замінено: помпу, наконечники в передній підвісці, передні і задні амортизатори, також опорні подушки під ними, поміняні в задній підвісці всі 8 ричагів на нові, поміняні на нові тормозні диски передні і задні, нові тормозні колодки, обслужені супорта, поставлено оригінальне лобове BMW. Доставлено підсилювач звуку, а також динаміки від Hi-Fi версії. Росхід 7-8 літрів. Машину люблю і роблю все, що треба, грошей не жалію, але в зв'язку з переїздом вирішив продати.
Продам кенго в довгій базі. Я второй владелец.машина в рідній фарбі, є невелика вм'ятина на порозі. по машині робив все для себе. перефарбував весь пластик в колір (бампери, листва, ручки) перешив кермо, ручку, чохол КПП, стелю. 11000 км назад зробив велике ТО (ГРМ з помпою, вкладиші, кільця, головку повністю все нове (оригінал) масло в КПП і мотор, всі фільтри, передні та задні колодки, шарові, прибрав екологію і перебрав всі форси. нові трубки і радіатор кондиціонера) всі запчастини брав у офіціалів оригінал. мотор стан нового, паливна теж. , Гума стан нової р17 диски перефарбував є зимова шипована на 16х колесах в ідеальному стані фото на останніх фото.всі двері та багажник зашумив у 3 шари. Обставини змушують продавати, робив для себе все, найближчі 200 тис нікуди лізти не потрібно буде.майданчики не цікаво.торг минимальний Обмен только на W212 Сдела фары700$( пленка полировка , топовые линзы трехцветные, меняются с пульта, маски RGB с приложения также можно выбрать что хочешь.
Автомобіль в достойному стані , давно в сімʼї, Е250 найпотужніша версія з лінійки 2.2 , в авто 240к.с на доунпайпі , по авто можу розповісти дуже багато так як робилось багато чого, без дтп, не мальований, дзвоніть все розповім.
Сімейний авто, в відмінному стані, обслужений! Їздила дівчина, салон охайний, технічно та візуально без зауважень! Білий перламутр на світлому салоні! Гарна комплектація: -Панорамний люк/дах - безключевий доступ - дистанційний запуск двигуна - ксенонові фари - відкриття багажника без рук - двухзонний клімат - навігація - датчики сліпих зон - камера/парктроніки - Пам?ять сидінь Є все, що потрібно для комфорту за кермом!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?