Продам авто Кіа ріо 1 під відновлення Авто після невеличкого ДТП Авто з переаформленням Була зроблена Копіталка двигуна 30 січня цього року Переварені Пороги Газ вписаний в Тп Авто готувалася під фарбування Ходова тормоза це все перебрано Дуже багато чого було зроблено Хороший АКБ Авто було на кожен день. Діюча Страховка Дуже гарна трудяга
Продам свою машину, ВАЗ 21099, 2004 року, двигун 1.5, стоїть ГБО2 покоління. Машина на ходу щодня, нюанси по кузову є, все видно на фото, по ходовій все відмінно, нічого не гримить, рейка нормальна, мотор працює нормально, було ТО мотора, заміна клапанів, сальник розподільного вала, прокладки, а також заміна ременя ГРМ, стоїть новий акум, заводиться і їде. З усіх питань пишіть або сюди, або в Телеграм за номером ********** Евгений. Продається тільки з переоформленням, Пробіг на фото реальний, машина до цього була в сім'ї у знайомого, я 3-й власник. ціна 1250$ адекватний торг присутній.
Восьмака в хорошому стані.торпеда та весь майже салон з опеля.працює кожна кнопка.інжектор.газ 4 покоління.2 комплекта гуми.гарне світло.
Авто доглянуте та в гарному стані вся технічно справна газ вписаний в тех паспорт Все в авто повністю справно працює По кузову є незначні пошкодження за роки експлуатації В авто стоїть якісна акустика з саббуфером, багато деталей замінено на нові, охайний салон, практично нова резина, доволі економічна
Продам Фольксваген венто машина находу все працює,переписується, інших деталі зателефоном можливий обмін на мотоцикл
Нексія 2003 рік газ бензин, на ходу, технічно справна, має рижики (косметичні нюанси) Зроблено капіталку двигуна, працює чітко
Без торгу. Продам авто в гарному стані. Ваз 2107 2008р, мотор, коробка, ходова без питань. Зроблено то, стоїть нова зимня гума та новий акумулятор, гарне світло.
Реальному покупцю реальний торг!!! Продаж тільки по переоформленні! Daewo nexia 1.5 16v газ/бен 2008р. Газ вписаний. Машина на ходу Є корозія кузов не ідеальний, але для роботи машина супер
Ауді 100 с3 (2.2 бензин 138 кс.) Новий акумулятор Новий трамбльор Новий бензонасос ( фільтр бензоновий теж) Нові свічі Нове заднє скло Моторне масло мінялось тисяч 2 тому Гідропідсилювач руля працює Машина на титанах ( зимова резина нова ) Також є штамповки ( стан резини нормальний) Пічка працює, є магнітола і колонки Є нюанси з холостими оборотами, прогорівша вихлопна, тріснуте лобове
Продається свій автомобіль . Їздила кожен день на роботу на протязі останніх 10років і жодного разу не підвела , машина повністю на ходу , в одних руках більше 20-ти років , ходова та підвіска зроблена не гримить не стучить, резину не жре, на машині стоїть газ. Короба не гнилі, пішли рижики - сквозних немає , раніше раз в два роки все робилось по кузову, у зв'язку з війною зараз немає змоги. Є і літні і зимні колеса. Машина у с.Вільхівка (10км від Харкова).
Авто в справному стані. Мотор, ходова в доброму стані.
Продаю свій причіп,в гарному стані.Додаткові питання за телефоном.
авто у хорошому стані сів і поїхав. не гнила все працює. центральний замок сигналізація форкоп.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?