Подробная информация по телефону Сергей
Зв'язок через вайбер або чат!Продам свій авто після ДТП. Опель вектра с рестайл 2007р, універсал. Колір сірий( z168) .Я власник, машина на укр.реєстрації, розмитнена. Мотор z18xer (1.8 бензин), коробка робот. Мотора і коробки не має. Газ/бензин вписаний в техпаспорт. Шкіряний салон з ел.регулюваннями, магнітола+кольоровий екран.VIN номер (номер кузова) не пошкоджений. Телефонуйте , подробиці за телефоном.
Машина в рабочем состоянии, сел и поехал, поставлен отличний б/у стартер {1500 грн.}, новий бензоносос (760 грн.), новые счетки в генераторе, стоять новиє торсіони (2300 грн.), амартізатори задні, салєнблоки, новиє лампи Філіпс, свічки, рулєвиє наканечники, тяги. Капот и крыша покрыт карбоном, работает как на газу так и на бензине. Машина моя, газ вписан в ТП. Продажа не срочная. Необхідно підварити днище.
термінова продажа,авто у доброму стані,ексклюзив у 1990р.виготовлено 500штук,експорт на Іспанію,кузов поварений,оброблений,ізольований,мотор після капремонту,економний 5л.траса,6.5місто,новий АКБ,+комплект зимових коліс на металічних дисках R14,ходова 4-.Реальному покупцю хороший торг.,кому треба ця ласточка дзвоніть.
Автомобіль в технічно справному стані, 500 км назад проведено ремонт ходової, встановлен карбюратор солекс. На авто полущівся лак. Деталі по телефону
Всі питання і пропозиції по телефону.
авто варте уваги в хорошому стані як на свої роки!! мотор , коробка, ходова в нормальному стані! є нюанси по кузові на фото видно. буває на холодну погано заводиться Стоїть рік без потреби любе переоформлення ! номер телефону Роман мінімальний торг біля капоту
Волга, як Волга стоїть тривалий час без експлуатації . Заклинив замок запалювання. потрібен дрібний ремонт авто. щеплення прокачати тормоза. Масло фільтра і т д...довго не їздив... По кузову пороги під заміну.більше гнилі немає...
1990 р., літні і зимові шини з комплектами дисків, магнітола, сигналізація, люк, фаркоп, експортний варіант.
Всі питання по телефону.
ося бпв , двух листовая верхняя рессора, 38 кубов
Машина на ходу торг біля капота 1300
Авто кожного дня на ходу,стартер та карбюратор перебранний, акумулятор новий,оливу не бере.Газ вписаний,є фаркоп.По дну все добре,по кузову є деякі питання.Ксенон,з обліку знімається.....
Продам гарного китайця. Служив мені вірою і правдою. Всі ТО робились вчасно. Ніяких проблем і зауважень по роботі не має. Сів і поїхав доки окей,новий акум пробіг оригінал 100%
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?