Причина продажу: змінились плани,зараз стоїть. Стоїть в приміщенні, не сирий гараж Можливий обмін(дерево, блоки, бруківка, станки, метал, пилорама, розгляну варіанти) По авто:З документами все добре, можливе переоформлення (власник недалеко живе)робив для себе, перебраний двигун(нові гільзи, поршні і тд...) На даний момент після ремонту наїздив 1900км(на 1000 була заміна масла), нове лобове 85%(дійсно нове) нові бокові вікна(передній ряд, задні не ставив, але є) Ще один комплект карт дверних. Нові тормозні шланги, вакуум мерседес, супорти і тд. Безконтактне запалювання, блок євро запобіжників. Сайлентблоки, підшипники, наконечники, шарові, пильники шрусів. Новіша торпеда, і всякий пластик по салону. Нові крила(не шрот)Підкрилки всі. Вал у помпу з нержавійки, форкоп. Грунтовка, далі акрил, зверху лак. І багато всього, це лиш те, що згадав. Огляд на місці, детальніше по телефону. ********** - більше фото
Первый владелец,установлен газ, обезшумлен,пластик проклеен,обработан,переоформляется!
Дуже добрий технічний стан,нова гума,Документи в нормі,
телефонуйте, розповім все про машину
Двигун - ходова частина в повному порядку, ходова м'ячик, кермується і їде добре як іномарка. Сигналізація, музика, газ вписаний, фаркоп, захист двигуна, на хороших колесах 14, всі лампочки ітд світяться - моргають, причина продажу - обміну цікавить задній привід. (цікаво обмін) пропонуйте свої варіанти пишіть на вайбер-телеграм, мій телеграм energybooost.
Автомобіль крашений та варений. Термінова продажа. Сів та поїхав. Продаж з переоформлення. Торг у капота.
Хороше, надійне авто, їздить кожен день, все працює, але можна покращити за бажанням, днище поварена і захищене, пороги замінені, є зимовий комплект шин, інші деталі по телефону
Мотоцикл повністю справний,масло мінялось вчасно,фільтер бокс загерметизований, в мотор не лазили в коробку теж
мотоцикол geon X-Road 250 справжній пробіг 1515км їздив батько,коли мені виповнилось 16 він сказав він твій роби шо хочеш На мотоциклі їздили окуратно не чавили По мотору нарікань немає працює ідеально,нікуди не лізлося і не потрібно Було перемащано задню ось,маятник і передню ось Є деякі нюанси по пластику Торг присутній біля мотика Всі питаня писати в лс
Авто після дтп.
Авто в справному стані газ/ бензин . Питання по телефону. Авто кожен день на ходу. ПОТРІБНО ВАРИТИ ПОРОГИ дно ціле. ТОРГ РЕАЛЬНОМУ ПОКУПЦЮ ПОПРОШАЙКАМ НЕ ТУРБУВАТИ
Продається джетта 2 покоління 1989 року 1.3 бензин, інжектор. Встановлено гбо 2 покоління пропан/ бутан( цей що на автозаправках) , газ вписаний. Автомобіль на ходу, зимова хороша резина, витрати пального вказані по газу. Коробка передач 5 ти ступенева.
Продам причіп (скіф) в дуже гарному стані, ще рідна фарба, один влсник з заводу, в повній заводській комплектації, причепом користувались декілька разів за все його життя, Всі ці роки зберігався в сухому і теплому гаражі. Вся інша інформація в телефоному режимі.
Продам Honda PCX 125 2010 рік, інжектор, двох містний максі скутер, трішки був в дтп, на ходу, їздили так без пластика. Документи всі в порядку, переоформлення якщо цікаво, є система старт-стоп, їде дуже гарно, дуже комфортний, заміну мастила робили кожну 1000 кілометрів, є деякі нові елементи пластику, потребує вкладень на ремонт переднього пластику ціна за весь пластик біля 400-500$, продаю через те що стоїть в гаражі пилиться, ціна набагато ниже ринку, телефонуйте, торг мінімальний.
Продам ВАЗ 21104,1,6 16 клапанів. По головці була капіталка: прогоріла прокладка і була невелика корозія із за якої тосол попадав в камеру згоряння. Професійно заварили, шліфонули головку на стенді, замінили сальники клапанів (робота коштувала з установкою і зняттям головки близько 12000 грн). Це я ще не рахую по ходу там ще грм замінили, помпу і т і. Масло, фільтр замінені. В коробці теж . Охолоджувальна система: радіатори старі викинули, промили систему встановили нові, антифриз залили G12 (червоний). Стартер новий редукторний. Крутить в будь який мороз. Заводиться прекрасно. По кузову: замінив лівий порог, в хорошому стані на всю довжину підсилювачі порогу без бокової корозії, замінено штампованою деталью підлогу водія 1/4 за водієм пасажира вкинув дверцята з сейфа( товщина 5мм). Смішно, але що було те і вкинув, бо треба була ляля щоб їздити. До правої сторони не доходять руки все доробити. Змінилися обставини. По ходовій єдина проблемка так це тріснула резинка правої гранати і почала тріщати при вивороті. Їздити ще можна, але краще замінити. Коврик салона, сидіння в наявності. Із за того що він зараз знятий прекрасно можете розгледіти всі місця де проіржавили, і які були видалені. Не так як будете машину купляти з килимом. Вони з вигляду всі такі гарні, як поколупаєш викруткою то горе. По крилам і дверцятам все на фото. Видно що машина не з салону, хоча купували в салоні і один власник. Не рахуючи гранати по ходовій і двигуну я впевнений. Сів і поїхав.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?