Автомобіль на ходу, не димить, не троїть, ціленький салон весь комплектний, ідеальний варіант для першого автомобіля та для повсякденого використання, торг присутній, нюанси та деталі розкажу по телефону
Авто на ходу сів і поїхав. є нюанси по кузову . Хороший торг реальному покупцю. Любий вид переоформленням. Обмін не цікавить .
Nexia 2012 року газ/бенз 1.5 8 клап. двигун. Ходовка, коробка і двигун без проблем, є питання по кузову, тріснуте лобове. Авто дешеве в обслуговуванні. Вітдам комплект зимової гуми на дисках.
авто поварене і зроблено мотор дзвоніть розкажу детальніше по тел.
Авто находу .по бажанню треба міняти правий поріг.є рижики.погано працює моноінжектор.на газу дзига.салон в оригіналі.торг до перемоги.СРоЧНО.!!!!
Продам шинерай 250 6с в гарному стані нічого робити не потрібно пробіг 4300 кого цікавить пишіть
Продам власне авто. Заводиться та їде
Продається ваз 2109 інжектор експортний варіант,стоїть новий акумулятор,новий стартер новий радіатор,на титанах любий вид переоформлення на документах
Кузов цілий ,ходова вся зроблена, замінено масло та антифриз, салон на 3-ку але не критично цікавить обмін на ниву
Продам авто в нормальному стані 1.8газ/бензин, їде що на газу що на бензині, потребує зварювальних робіт (пороги), масла не бере,зроблена головка
Продам Славуту в хорошому стані. Купили у 2008 році та робили автомобіль під себе, перший та єдиний господар. Мотор інжектор 1.2 олія не їсть, люлей не отримував. Обслуговували самі та завжди вчасно. Нові радіатори(пічка,основний),новий електробензонасос, зчеплення гідравліка, система охолодження з Ланос 1.4, ходівка Ваз 2108, передня верхня+кпп, нижня та задня розпірки. Вийшов збитий та приємний в управлінні як для свого класу автомобіль.
Авто в нормальному технічному стані заводиться та їде. Є страховий поліс .З документами все ок переоформляєтся.Стоїть без діла
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?