ГБО вписано офіційно. Авто на ходу. Потребує кузовного ремонту. Детальніше по телефону або при зустрічі.
Авто - сів і поїхав, технічно в хорошому стані, є кілька нюансів з косметики, акуратний автомобіль, більш докладно по телефону, прошу дзвонити на телеграмм
Всі деталі по телефону
Продам машину в хорошому стані, не гнила, інжекторна. Мотор масло не бере, КПП не вибиває. Пороги цілі, ланжерони, стакани теж. Є фаркоп для господарства. Їде добре, ходова обслужена, витрата 6-7 л. Дивитися Петродоллина-Теплодар! Не приганяємо, торг на оформлення!Всім здоров'я.
Продам свою Волгу газ 2410. Я господар. Зроблено в машині дуже багато. Руки прикласти є куди ще. Капітальний ремонт мотора. Перепаювався радіатор мотора та пічки. Електровентилятор охолодження. Газ вписаний. Балон 2019 року. Редуктор міняв восени 2024. Коробка 4-х ступка, віддам 5-ступку. Ходова газ 31105. Музика. Лінзова led оптика. Електронне запалювання. Свіжий АКБ. Нова зимня резина. Віддам ще купу запчастин- коробка 5-пка, гідропідсилювач керма і та.д. Машина продається з переоформленням. Страховка є. Відповім на всі питання по телефону.
Авто в технічно доброму стані, зроблена ходова, на зимовій резині (є літня резина), бензин/газ, поміняне масло, можливий торг, питання по телефону.
Авто в хорошем состоянии. Все вопросы по телефону.
Авто на полном ходу ездит каждый день заг 4 поколения вписано двигатель делался и многое остальное требует сварочных работ
Всі питання по телефону сів та поїхав
Авто після ДТП.
Продаю своє авто,дуже багато всього було замінено,довго писати(можете глянути відео).Авто на мені, переїстрація через мрео або через дія. По всім питанням дзвоніть/пишить(якщо абонент "не абонент" пишить в вацап)
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?