Продається стильний та надійний мотоцикл Spark SP200R-32 у хорошому стані. Ідеальний варіант як для міста, так і для поїздок по району. ? Двигун працює рівно, без сторонніх звуків ? Заводиться без проблем ? Економний по паливу(3.5-4л.на 100км) ? Гарний сучасний дизайн ? Світлодіодна оптика ? Зручна посадка — підійде як для новачка, так і для досвідченого райдера ? Резина в нормальному стані (ще поїздить) ? Документи в порядку Мотоцикл доглянутий, використовувався акуратно. Сів і поїхав — вкладень не потребує. ? Можливий невеликий торг біля мотоцикла ? Пишіть/дзвоніть — відповім на всі питання
Продам авто в дуже хорошому зовнішньому стані. Можливий обмін на мото предлагайте в повідомленнях Решотка радіатора стокова є відам Також відам диски з резиною для авто ще одні якщо буде цікаво пишіть скину фото Пробита прокладка потрібно замінити, та бажано замінити зовнішню гранату з водійської сторони. По мотору все дуже добре після капіталки, було вкладено багато коштів, мотор в дуже хорошому стані можете глянути ендоскопом хон циліндрів і тд . Покрашене авто хорошою фарбою,переливається на сонці виглядає супер, Салон кожа, в дуже хорошому стані Авто їде бодро та дуже комфортне, єдине що це прокладка, По всім питанням пишіть дзвоніть домовимся
Восени їзди. Зиму стоїть. Потрібно прикласти трохи руки і буде далі працювати.
Продам власне авто, в авто встановлені лед лампи, противотумані фари, сабуфер, двигун без нарікать, масло не бере, двигун сухий, також нова резина, з авто віддам 4 дика і ще 4 гуми, заміна мастила кожні 10тис. кілометрів кому цікаво телефонуйте ********** або пишіть на вайбер чи телеграм
********** Разом з авто віддаю комплект зимових шин
всі питання по телефону
Продам авто. Продам авто. Автомобіль Kia clarus. Стан авто задовільний на свої роки. Двигун працює нормально. Стоїть газ, вписаний в тех паспорт. 2 л. Газ бензин. Рік авто 1999. Машина не молода, але на свої роки, дасть фору біль молодшим моделям. Машина має гур, нормальну музику. Для свого класу має приємне відчуття для пересування. Всі більш цікаві питання за номером телефону.
Авто на повному ходу завів поїхав. Зроблена головка,поршньова. Ручнік працює зимові шини. Переєстрація
Надійне авто, ніяких вкладень не потребує. Мотор працює рівно, оберти не плавають. Комплектація з електросклопідйомниками, пічка гріє. Перший власник в Україні, пригнана з Німеччини у 2002 році. Обслужена, масло, фільтр замінені. Резина всезезон. Газу немає, тільки бензин. Не була бита, кузов рідний. Є магнітола на дисках або флешка.
Ваз 2114 на титанах з новою резиною замінені свічки бензонасос фільтра є незначні нюанси по кузову за деталями пишіть або дзвоніть
Продам ВАЗ 2106, 1987 р.в., після повного капремонту кузова, двигуна, ремонту всієї ходової частини, вихлопної системи, системи електрообладнання і т.д. Весь перелік робіт з фото надамо при огляді. В автомобілі встановлені ц/з, сигналізація, електрозамок багажника, магнітола МР3 + 2 динаміки, протитуманні фари, фаркоп. Машина перереєстрована після вступу в спадщину, страховка до 02.06.20(27) року. Продаж тільки з переоформленням!!! Реальному покупцю невеликий торг. Всім вдалих покупок!!!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?