Авто сів поїхав! Радіатор, акумулятор, стартер, генератор, все нове! Патрубки замінені на селіконові, передні електро стекло підйомники, 2 - х дінова магнітола, передні/задні динаміки нові ( є провід під усілок ), сидіння Volvo, торпеда BMW E36, руль BMW, рульова нова! Диски R15, зимова резина ( майже нова + запаска )! Також віддам літню резину!!! Автомобіль обслуговувався для себе, покупець буде задоволений авто.
Продам авто Део матіз, у сім?ї з 2024-2025 року, купували для мами, потім перейшла доньці, авто на ходу, по кузову є косметичні нюанси, повністю замінені задні тормоза, передні колодки, стоїть газ, але не вписаний, працює стабільно без проблем, як перша машина хороший варіант, розхід не великий, в обслуговуванні дешеве Переоформлення через дію або у мрео
1.6 газ бензин, газ вписаний, робити нічого не потрібно, сів поїхав
Більше деталів за номером телефону. Торг у капота.
пропоную до покупки хорошого нісанчика! на свої роки машина в гарному стані! по кузова гарна варити красити не потрібно! по мотору норм! робить рівненько і на газу і на бензині не троїть не димить !по ходовій теж нормально спеціально діагностику не робив але машина їде рівно нікуди не тягне нічого не гупає шруси не хрустить ! коротше нормальний конь на свої роки і гроші!
Автомобіль в гарному стані, двигун робить м?ягко, ходова в ідеалі, кузов цілий.
Продам хонду діо 110. Стоїть топова резина anlas winter пробіг 600 км. Нова лед лампочка, новий армотизатор, новий варіатор. Є запасна покришка Міхелін. Запасні колодки. Страховка на рік 1750 грн брав. Робив заміну порншню та кільца на 59000. Головку також робив. Нові саленблоки. Один раз впав погнут ручка руля. Звик їздити не виправляв. Дивитись на метро теремки за домовленістю.
Продам Renault Trafic. Пасажир 1991 2.2 газ/бензин газ вписаний Машина на повному бойовому ходу завелася поїхала кузов у хорошому стані мотор працює чітко по ходовій і коробці питань немає посилені ресори з проблем пічка погано гріє стоїть хороша зимова резина. Повне переоформлення Ціна 1500$ **********
Гарний стан кузов перебитий все завірені документально,з вох сторін ььам де стойка між дверями вибили кузов номер машина має 4 покоління газу, вписаний ,щяс я власник,вообще третій власник ,20років була в одних руках. все оригінал.мотор масла не бере,щС міняти треба сцеплення і колодки тормозні,і все на повному ходу в,варити. красити не треба ,зимня резинає ще джилі . 2010 там стан так собі але їде,варити красити треба,відам дві машини за 2000у.е од'льно джилі 700у.е
продам машину в хорошому стані...все працює добре...кого цікавить пишіть
Другий власник) автомобіль в гарному, доглянутому стані, на ходу. Потребує косметичного ремонту кузова.
авто на ходу але є нюанси треба замінити торсіони і поварити багажник присутній торг звертатися за номером
Продам легковий автомобіль "ВАЗ-2108.01", 1987р.в., двигун 1.3л, 4-ступінчата КПП, колір бежевий. # Автомобіль на ходу, все працює, повністю обслужений - тобто "сів і поїхав". З ньюансів: # - немає акумулятора, "помер" (прийшов його час), - кузов поварений і помальований власними силами (не всюди), - дещо "втікла" вниз кришка багажника (витягнулися завіси), але закривається, - пагано працює (скоріше не працює) лівий склопідйомник, - відпала кришка "бардачка" (потрібно замінити вісь, кришка в наявності). Всі інші подробиці - по-телефону або при зустрічі. З машиною віддам комплект зимової гуми та все що до неї знайду (різні запчастини, різний дріб'язок, устаткування/пристосування). ! ПЕРЕКУПІВ ТА ОХОЧИХ ПРОСТО ПОБАЛАКАТИ ПРОШУ НЕ ТУРБУВАТИ !
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?