Автомобіль на повному ходу, про машину можу розповісти все від а до я. З основного: газ новий, вписаний, страховка свіжа, акум на гарантії, гума зад відмінна фулда сезону не проїхала, спереду нова куплена тиждень тому і відбалансована. Працює рівно, витрата приємна! Вся обезшумлена. Переоформлення.
Продам Ваз 2107 2008р випуску, з надійним двигуном 1,5, в технічно хорошому стані(мотор, коробка супер, днище ціле), кожного дня на ходу, будь який вид переоформлення, розгляну також варіанти обміну
Це NERON XS RKS Турція! Електроскутер в гарному стані. Не битий! Їздив тільки я і дуже обережно! Тому що не збирався його продавати. Але отримую права і потрібні на іншу техніку. Пробіг 6200 тільки по рідному району тому що використовував для доставки в ГЛОВО. На одному заряді якщо ви курьер можна заробити до 1000 і більше гривень. На цей байк не потрібно категорія прав. Я їздив спокійно як по дорозі так і в людних місцях, по тротуару і по ринку! Люди реагують спокійно але за 4 місяці єексплуатації знайшлось 10 незадоволених які запитували чого я їду біля них. Відповідь дуже проста (це не механічний транспорт) і вам дозволено їхати по пішохідній зоні. До скутера є оригінальний кофр + більший встановлений під ключ. Віддам разом ще муфти від вітру та дощу. Якщо потрібно ціпок з замком з кованого заліза. Зарядка до повного за 3-5 годин. Дивлячись на скільки розрядили. Акамулятор легко дістається і заряджається в дома, він не важкий і я його носив в звичайному рюкзаку. Приблизна вартість 100км - 14 грн. Два ключа, два дистанційного брелка щоб ставити під сигналізацію або заводити без ключа а також для відмикання багажника з кнопки на пульті. Байк дуже швидкий, легко набирає 61км. Це при моїй вазі 114кг (додатково віддам наколінники теплі) ось посилання на повний відеоопис на байк **********
Автомобіль в доброму стані, перебраний двигун, ходова в гарному стані все працює, нічого робити не треба. встановлений газ. Інформація по телефону.
Наповному ходу газ бензин
Продам Lifan CityR 200 2021 року випуску. Пробіг всього 2000 км. Продаю бо за кордоном, а він стоїть без діла. Немає акумулятора (за це можу скинути трохи). Переписати можу через дію того шо знаходжусь за кордоном. Мотоцикл в хорошому стані, масло міняв на 300, потім 700, потім 1000 км а дальше на 2000. Також є задні дуги. Хорошому покупцю торг. Пишіть або звоніть на вайбер на цей номер який в оголошенні
Автомобіль в одних руках з магазину.На одометрі 70т пробігу . Не варився,не фарбувався. Низ авто як з заводу. . Зовні є косметичні моменти, але нічого критичного. Двигун працює рівно і тихо. КПП перемикае добре. на повному ходу!!!
Продам причіп під відновлення або можна окремо вісь. Перед цим причіп повністю був перебраний ходова частина, електрика, пофарбований, пройдений техогляд. З документами все в порядку. Можно вісі окремо в повному комплекті по 20000грв.
Нормальний стан на ходу щодня. Є нюанси по кузову некритичні! Комплект зимньої резини на дисках.**********
продам passat b3 в досить непоганому стані 1.8 бензин газ вписаний але не стоїть деталі за телефоном
продам ВАЗ21011 РІК вип 1977,не бита, на ходу, гаражне зберігання, відмінно підходить для рибалок,нові шини, витрата пального 8л/100км. Авто обладнано РУЧНИМ УПРАВЛІННЯМ ( при відсутності лівої нижньої кінцівки у водія).
Автомобіль у робочому стані,була заміна масла,фільтра,присутня корозія,є пошкоджене покриття,повний комплект колес(зима-літо)
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?