всі питання по телефону
Продам авто в гарному стані, красити не потрібно. По мотору, коробці питань немає, по ходовій все добре.Хороша резина. Інжектор, працює добре,економна. Є фаркоп.
Авто на ходу. Масла не бере. Була заміна поршневих кілець. Коробка справна. Газ-бензин. Газ 4 покоління працює без проблем.
Добрий день чи ранок чи вечір або ніч. По авто трохи тече рійка , стоїть нова помпа , замінено ремень грм , відреставрували генератор і моторч пічки. Всі інші деталі по телефону ********** Олександр
Жигуль в робочому стані, заводиться, їде. По технічці все ок як може бути, пороги/дно/ і т.д. зроблені. Торг, район політех-вокзальна.
Продам своє авто, надійний економний,5.5/100 бензин, газ вписаний, пороги посварені,два ричага також поварені в цьому році,капітальний ремонт двигуна робився на 24 т. Зараз 57т. Блютуз магнітола, також літня резина на дисках 13 R.стоїть зараз зимова гудієр протектор 6мм. 14 R.масло не їсть.додаткові питання в особисті
Авто на ходу, зроблена гбц замінений грм, хороше світло, не працює на бензині із-за поломаного дмрв, 16 тітани на зимній резині ПИСАТИ В ПОВІДОМЛЕННЯ!!! Дзвінки не приймаю❗️
Авто після ДТП двигун коробка цілі, питання по телефону
Продам мот,в доглянутому стані,причина продажі по ненадобності так як катаюсь на більшій кубатурі,ціна без торгу так як середня ціна на нього 1450$,з мінусів треба замінити кранік він коштує в районі 100грн,нема часу ним займатись стоїть пилиться
Авто на ходу , поварене і оброблене дно , поміняні всі стойки , ходова в хорошому стані , поміняне нове щепленя , радіатор , завів і їдеш , мотор 1.6 газ/бензин.
Авто в хорошому стані, працює все,як на бензині так і на газу.З документами повний порядок
Бмв м50б20 все по механіці в адекватних все живе крім кузова він гнилий Салон шкіра крім водійського все у відмінному стані Мозги Сименс кому цікаво пишіть
Всі питання по телефону **********
продаю ВАЗ 2106 у гарному стані, на ходу, їжджу на ній щодня на роботу, своя, не бита, газ, бензин, газ вписаний, п'ятиступінчаста коробка передач, механіка, двигун 1.5, задньопривідна, сигналізація, двигун - кап. ремонт, масло тільки ХАДО. в ремонті не потребує, тільки замінити ступицю переднього колеса, нова куплена, лежить в багажнику, немає часу поміняти. продаю у зв'язку з покупкою 2го авто. зимова гума відмінна і диски. є литі диски з новою літньою гумою, але це за окрему плату (плюс 200 доларів), за бажанням.
Продам Део Матіз на ходу в нормальному стані. Двигун працює відмінно,не димить. Коробка передач в хорошому стані. По кузову як на фото. Варити та фарбувати не потрібно. По електриці працює все. По ходовій можна глянути. Лобове має тріщину. Тільки переоформлення!!!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?