ВАЗ 2107 інжектор 2008 року. З переоформленням, невеликий торг.
Вітаю! Продаю власну Vectru A у хорошому стані. Автомобіль зарекомендував себе як дуже простий в ремонті, дешевий в обслуговуванні та витривалий у повсякденному використанні. Справний німецький робочий кінь. Мотор 1.8, 8 клапанів, бензин, (газу ніколи не було), ремонту не потребує, має хорошу тягу, масло не їсть, не димить. Має просту і добре зрозумілу конструкцію, а головне, що при обриві ременя ГРМ клапани не гнуться. Паливна система обладнана моноінжектором, який невибагливий до якості палива. Витрата влітку по місту 9-10, взимку 10-11 літрів. Механічна коробка і зчеплення проблем не мають, не воють, передачі добре перемикаються. Гальмівна система і гідропідсилювач керма працюють штатно, без нарікань, з заводу штатно комплектується системою ABS. Кермо крутиться легко, нікуди не тягне. Пічка гріє… ні, вона жарить, фари світяться, підігрів заднього скла, сигнал, центральний замок і сигналізація працюють. По кузову має хороший загальний стан, без дірок, але місцями присутні не критичні вікові зауваження у вигляді «рижиків». Як для седана має великий багажник. Машина взута в хорошу зимову гуму на легкосплавних дисках. За правилами гарного тону я, як порядна людина, віддаю комплект літньої гуми. З нюансів: не працює датчик палива (потенціометр куплено, але поки не встановлено), не працює електронний годинник, для коректної роботи «ручника» необхідно замінити сам важіль ручника в салоні (стерлися зубчики). З останнього, що було замінено, то це паливний насос і задні гальмівні колодки. Якщо Вам потрібен перевірений часом і людьми німецький витривалий і недорогий в обслуговуванні автомобіль на кожен день, то це Ваш варіант. Машина друга в сім'ї, оформлена на дружину (вона ж і буде показувати, тому що я за кордоном). Якщо не в зоні, будь ласка пишіть у месенджери. Дякую за увагу і всім добра!
Авто в ідеальному стані.Газ/бензин
Требует ремонта форсунок Все вопросы по телефону
Декілька тисяч тому був зроблений кап-ремон двигуна , та ходової Проте треба перебрати паливну систему Газ бензин ГУР Ближнє світло ксенон , а дальнє LED Скло-підіймачі в коло , але задні не працюють Колеса штампи 14R Кузов не в ідеалі По питанням у телеграм або вайбер
сел поехал
Продам авто в хорошем состоянии на полном ходу, мотор и коробка гольф 3 1.6, без каких либо нареканий. Также ходовая часть гольф практически вся новая. Газовое оборудование, авто работает только на газу, так как отсутствует бак. Кузов не гнилой не ржавый, резина зима, с документами полный порядок. Всем удачных продаж и покупок.
Авто зроблене з любовью для себе стоять парктроніки сидіння от Форд мондео по кнопці заводиться міняю на другий автомобіль придлагайте
Авто в непоганому стані, потребує ремонту підвіски. Двигун працює нормально, потрібно перевірити форсунки. АКПП деколи перемикає з ударами, салон в хорошому стані. По елекриці майже все працює. Кузов в непоганому стані, порогів немає. Широка морда, оригінальні фари.
Авто в гарному стані Резина, акумулятор, салон також Авто у рідній фарбі сів та поїхав!!!
Продається ВАЗ 2107 — доглянута, охайна та надійна класика. Авто в хорошому технічному стані, кожен день приносить задоволення від їзди. Основне: • Двигун працює рівно, заводиться з півоберта • Газ 2-го покоління вписаний у документи — економно та зручно • Коробка та ходова без сторонніх звуків • Салон акуратний та чистий Колеса: • Є літня і зимова гума • На всіх комплектах стоять титанові диски R14 — виглядає стильно Електроніка: • Встановлена магнітола • Стоять 2 колонки — грає добре, приємний звук Додатково: • Хороше світло — ближнє, дальнє і туманки працюють • Мухобійка та декоративний воздухозабірник додають вигляду • Авто доглянуте, регулярно милася та обслуговувалась • Документи повністю в порядку Машина сідаєш і їдеш — без вкладень по дрібницях. Ціна адекватна, торг біля капота.
Новый мото. Пробіг 2000 км. Повністю обслужений. Замінено масло Motul. Повністю перетягнуті болти. Стоїть двухстроння сигналізація. Щойно пройшов обкатку. Продається по причині виїзду за кордон зі зняттям с обліку. Торг в рамках розумного.
Продам своє авто, їжджу на ньому більше року, по техніці авто в не поганому стані, вчасно обслуговувалась, двигун після капіталки проїхав близько 30-40 тис., ходовку робив в коло +- 20 тис. назад, не чіпав тільки сайлентблоки, їх краще залишати заводські, тим більше я заїжджав на діагностику ходової і все в нормі, тільки сказали що через якийсь час приїдуть сайлентблоки балки, їх віддам з автомобілем, також мені здається що трохи постукують гідрики, вони теж є б/у комплект, по кузову машинка подустала, варили арки, але не красили, пороги планувались ближче до літа, але потрібен інший авто, стакани відмінні, музика в цілому теж не погана, з нюансів ще є болячка цих авто, а саме скрип торпедо, я вже усував цю проблему, але вона з'явилась знову, також ремонтувався глушитель, сам глушитель, резонатор нові, штани варились, коротше те що по авто робилось це окрема довга розмова, також стоять передні сидіння від бмв ф30, на порядок зручніші заводських, за то реальний пробіг в 160 тис. говорити не можу, але при ремонті ходової стійки були оригінальні, в цілому машина це моя перша яка затрималась, дуже шкода її віддавати, але в зв'язку з тим що для бізнесу потрібен авто побільше, то доводиться розставатися з нею. Також можливий обмін на каблук типу Renault Kangoo, Citroen Berlingo або подібних, бажано дизель з моєю доплатою. Усі питання по телефону. Машина моя, стоїть на обліку на мені, переоформлення одразу, тому що у мене тимчасові права.
Ланос на ходу технічно обслужений. Поварені пороги. Машина їздить майже кожний день. Двигун після капремонту! На всі питання відповім по телефону...
військовим хороший торг, не гнила, на впевненому ходу, новий АКБ, нові свічки, нові фільтри та олія. Двигун у відмінному стані, паливні форсунки теж, висока гоузопідйомність. З усіх питань звертатися за номером
Мотоцикл на документах! Масло мінялось кожні 1000-1500тисяч ! в комплекті до мотоцикла відаю шолом, зірочки зад і перед і ланцюг
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?