Перший власник, автомобіль на ходу. Всі питання по телефону.
все добре сів поїхав,є нюанси по кузову,продаю бо стоїть,працюю в дальнобої
Авто щоденно використовується ходова зроблена
Продам два авто комплектом. Ціна 2000 + торг
Немає корозії, мотор не димить масло не бере, машина в хорошому стані, сів і поїхав
Продається ВАЗ 21154 2008 р.в / 1.6 бензин/газ Авто в гарному стані. * ГБО третього покоління встановлене і вписане в техпаспорт. * Мотор працює без нарікань. * Ходова в ідеальному стані. Решта питань за телефоном
авто на ходу кожного дня, мотор не димить, масла не бере, я власник, на свої роки і ціну надійна машина, резина літня, підкапує рульова рейка не сутєво на неї ціну скину, решту питань по телефону.
Продам Nissan bluebirt машина їздила не багато, більше часу стояла в гаражі пробіг реальний не замотаний, все в оригіналі, повністю на ходу, переоформлюяється
Гарний автомобіль на свої гроші. Кого зацікавить телефонуйте за номером **********,відповім на всі питання.
Не була в дтп не заправлений кондиціонер стоїть магнітола фірма піонер
Машина на полном ходу. Проведен большой ремонт по двигателю и ходовой. Машина на каждый день. Есть нюансы по кузову.
Продам свій корабель за ціною Ланоса для поціновувачів комфорту - Форд Скорпіо ll 1995р, 2.0 16V 136 к.с., на ГБО - авто d-класу на автоматі. Витрата палива містом - до 15л газу на 100 км. АКПП в нормі - їздити по місту - одне задоволення, Величезний багажник, в який влазить диван 2,2 м та закривається. У мене більше – 3,5 років. Переоформлення – обов'язково. Можна через ДІЮ. З пропозиціями заберу за 1500 $ - даремно витратите час! Я знаю, чого воно варте. ОБМІНИ та ПОСЕРЕДНИКИ НЕ ЦІКАВІ! Оплата можлива у гривнях. Страхування – до жовтня. Причина продажу – покупка кросовера. Автомат, працюючий кондиціонер, ксенон+лед, імобілайзер, ГУР, центральний замок, камера заднього виду, електрорегулювання та підігрів дзеркал та сидінь, передні склопідйомники, регулювання керма по висоті та вильоту. Дискові гальма по колу, незалежна підвіска. Задній привід. Гарна музика. Колеса оригінальні литі на 16". Нові колісні гайки (3к за комплект). Гума спереду 2024 року. Салон на 4. Двигун шепоче і на газі (4пок) і на бензині. Кузов живий, без гнили: є пара жуків. Вантажів не возила. Цієї зими поміняна головка ГБЦ + прокладки, натягувач ланцюга, свічки, охолоджувач, ремені, радіатор, бачок ОР, мастило, фільтр - вкладено в ремонт 1000$. До цього поміняна проводка двигуна - хто в темі, той зрозуміє. Замінено: лобове, передні пружини, передні стійки та стійки багажника. Зроблено та піднято підвіску, гальмівні колодки поміняно. Дивитись у Хортицькому р-ні. З недоліків: Не працює люк, підігрів сидінь, на передньому бампері дірка, підскрипує торпеда, поліз лак на даху, тахометр бреше, хоча холості в нормі. ГБО – не вписано, але із переоформленням проблем не буде. На свої роки – машина у доброму стані. Заводиться с пів оберта. На даний час вкладень не потребує. У вартість авто входить: контакти розборки у Запоріжжі, моториста, газовика, електрика, що знають цю машину, група однодумців у Вайбер, електронний мануал та додаток для діагностики. Крім того, даю вогнегасник, запаску, домкрат.
ДТП
Робоча конячка.Потребує невеликого косметичного ремонту.Повне переоформлення
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?