всі деталі за номером телефону **********
Продам автомобіль. На ходу, проблем з двигуном і підвіскою немає. Є проблеми по кузову. Деталі по телефону, торг у капота.
Авто було куплено від власниці Зроблено -масла -фільтра(всі) -шарова ліва ричаг -колодки (Bosh) -пружини -ремень грм -рулевп рейка -клапан кришки -регуліровка підшипників зад. -охолод.система(антіфріз) -тормозна рідина -заміна правої скоби з болтами Не гнила , ходова перебрана Зварювання не потребує, фарбування також. Салон охайний Усунення недоліків електропроводки(датчик температури,клапан абсорбера)
Мотор супер, заводиться без проблем, не димить, масла не їсть. Має гідропідсилювач керма, кондиціонер, ABS, подушки безпеки, 4 електро-склопідйомники, електричне регулювання дзеркал, підігрів сидінь, оригінальні титанові диски + зимова резина на стальних дисках в подарок. Кузов має незначні недоліки. Дзвоніть відповім на всі питання!!!
Продам Фіат Темпра 2.0, 16v, 91р., бензин. Двигун повністю після кап. ремонту, кузов також переварений (робив для себе). Мастила, фільтра все замінене, ризина повністю нова (зима). Після капіталу проїхав 600+-км., автомобіль з переоформленням, ціна 1700 доларів. Кому цікаво дзвоніть, задавайте питання все розповім детальніше 09******59 Олег.
Авто доволі в хорошому стані, кожного дня на ходу ,в рідному окрасі,з шкіряним салоном ,хорошою музикою і величезним багажником . є нюанси по заднім аркам. ТОРГ ОБМІН
робочому стані сів і поїхав , дно переварене потребує косметики
Продам авто 1.3 Газ/Бензин 2003 р. з переоформленням. Всі деталі за номеромайбер
На ходу, сів поїхав. Тяговита, та як кажуть дурна)
Продам сенс в хорошому стані, є запасна резина в подарунок, ходова хороша, мотор 1.3 надійний і хороший, бензин.Один власник. В загальному машина на ходу. Цікавить, дзвоніть все розкажу.
Всім доброго дня. продам сімейний автомобіль в доброму стані. Дуже економічне авто з витратою газу 8л на 100км. Автомобіль повністю обслужений та не потребує вкладень.
Купив авто для себе за 2500 купив все для ремонту на 600 не встиг зробити все разом продаю за 2000 торг терміново • Якщо що детальніше розкажу по телефону. Авто на повному ходу. Вся електрика працює
Продається машина в непоганому стані, є невеличкі нюанси по зовнішньому вигляду. Бензин. Інжектор. Всі деталі по телефону!! Можливий торг.
За більш детальною інформацією звертатися за номером **********-Юрій
Продам 2110 1.6/ 16кл, потрібно трохи докласти рук, встановлене ГБО 4 вписане в ТП, я власник по переоформленню проблем не буде, непогана музика, центральний замок, по ходовій замінені гранати, передні стойки, верхні опори, нова вихлопна система, дзвоніть детальніше розповім, торг біля капота
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?