Продам автомобиль после хорошего ремонта. Новая прокладка ГБЦ. Новый ремень ГРМ, АКБ, глушитель, подушки, масла фильтра. Любое переоформление. Торг уместен Звоните по номеру
По всем вопрос звоните
Продам власний автомобіль в дуже хорошому стані.Автомобіль обслужений замінені фільтра та всі необхідні рідини.По машині зроблено:все електро обладнання(електро приборка,на фари поставлено сучасна оптика,щеплення і коробка передач.Також в комплекті зимові шини (2 з них куплені у 2024 році)Набір чехлів.По автомобілю ніяких проблем немає,весь час обслуговувався. Також свіжо переварена вихлопна система і глушник
авто в доброму стані , у власності з 97року в одніх руках. деталі за телефоном.
Продам власне авто. На ходу. Мотор відкапіталений, ходова без зауважень. Є корозія по кузову(задні арки) 2 комплекти резини на дисках
повна інформація за телефоном
Автомобіль в гарному, доглянотому стані, всі питання по телефону
В машине всё работает, электро стеклоподьемники, центральный замок, карданы на шрусах, есть её родная резина есть газ только не вписан
Продам Ваз 2110 на боевом ходу. Двигун 8кл працюе гарно. Коробка ходова без проблем. Салон в гарному стані. Електро склопідіймачі. Сигналізація. Центральний замок. По документам порядок.
Авто у доброму стані мотор КПП працює відмінно масло не їсть, ходова перед замінив. газ-бензин вписаний , решту по телефону . Обмін з моєю доплатою до 1000$. звонити на цей номер що на першому фото
Авто на свої роки в гарному стані робити не потрібно варити не потрібно дейки нюанси е це по телефоні обясню не критичні любе переоформлення
ГАЗель 2000 року з дизельним японським двигуном з позашляховика . Двигун вписаний в документ ! Автівка грузопасажир , всі деталі по телефону.
технічний стан добре сів та поїхав є проблеми з візуальним станом присутній торг можливий обмін
Продам або обмін К на К без моїх доплат. Газ - бензин ( газ вписаний в т.п . Я власник автівки . Автівка в гарному стані ( мае сліди єкспуатації , як на мене варити і красити не треба ) враховуйте рік випуску автівки . Двигун в чудовому стані , масла не бере , замінено тисячу км . назад ремінь ГРМ , масло , фільтра , рулеві наконечники , шарові опори , задні пружини (усиленні ) , 19.0.5 2024 року замінено на новий главний гальмівний ціліндр , новий лівий передній суппорт гальмів із трубкою і шлангою , встановленні нові фари , резина на 14 , люк у два положення відкриваеться і не тече , пічка жарить дуже гарно , сігналізація , закриваеться із пульта , музика , вся єлектрика працюе , салон в охайному становищу , двигун 1.6 як для такої автівки дуже добре і розїід палива по місту 8 літрів газу . Присутня тріщина на лобовому але обзору взагалі не мішае ( вона там де двірники ( по низу ) . Автівка сів і поїхав . Днище замастичене і в чудовому стані .
Машина на ходу , сів поїхав) ГБО вписаний в тех.паспорт. За більш детальною інформацією телефонуйте. Торг біля капота машини.
Все зроблено, все працює. Два комплекти резини. Стоїть газ, не вписаний. Всі питання по телефону тільки ватсап і вайбер.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?