Авто у доброму стані. По ходовій питань немає, ЛКП на 4. Двигун, коробка працює добре. Є ГУР, кондиціонер, електро регулювання дзеркал, коректор фар, 4 склопідйомника, камера заднього виду, газ 4-го покаління (вписаний). Склянки та пороги в нормальному стані. Із нюансів: дві тріщини на лобовому, праве крило корозія, рижики по авто (авто 24 роки) на недоліки скину. За більш детальною інформацією дзвоніть, з радістю відповім. Якщо не доступний пишіт в вайбе, телеграм - я перетелефоную. Всім вдалих покупок
Е30 в доброму стані на свої роки, на ходу, по ходовій питань не має, декілька місяців тому мінялися стійки (каяба). Є нюанси по кузову, на фото видно. 2 комплекта 15 дисків з резиною, BBS ra ( золоті з полірованою полкою на фото, в ідеалі; другий комплект сірих) Двигун М10B18 на карбі солекс, є питання. Встановлено газ 2 покоління. Володію автомобілем більше 10 років. Власник по тп. Тільки переоформлення. Зовнішній вигляд автомобіля привертає увагу перехожих
Простий дизель 2.5 на автоматі Заводиться чудово
Автомобиль супер!!! рідні арки та пороги Двигун та ходова зробрений на 100 відсотків, 2 комплекта резини на дисках та нові запчастини вітдам все що є. Торг біля капота.
на пробігу 287000к м зроблено капітальний ремонт двигуна, передньої підвіски. • свіжо пофарбована
Продам авто в нормальному технічному стані, газ вписаний, переоформляєця. Обмін НЕ ЦІКАВИТЬ торг біля капота !! всім гарного дня і швидких продаж !!!
Продам власний автомобіль. Гур, кондиціонер, підігрів сидінь 1.6 мотор Недавно замінені ремені, та помпа Розхід 7.1-8.1л Торг Всі питання по телефону, Вайбер або телеграм Авто щодня на ходу
Продам машину,по ходовій все чудово,по кузову є нюанси незначні,масло небере.Все решта по телефону.
Машина на свої роки в не поганому стані, зроблено кап ремонту мотора, замінено радіатор, замінено грм, масло, фільтра, головний тормозний циліндр, газ бензин, газ вписаний, по електриці все працює, ходова а нормі, зимна резина, є не значні рижики Кі видно на фото. Більше інформації по телефону.
Продам джилі мк 2009 р ,на впевненому ходу. Нюанси по кузові на фото видно,на їзду не впливає. Не гнила,масла не бере Більш дет . по тел . ТОРГ . Якщо не в мережі,пишіть вайбер,ватсап,телеграм
Продам власний автомобіль, в гарному технічному стані. Салон в дуже збереженому та чудовому стані. Стан кузова на фото. В ДТП не була, капот, передні крила, бампер, та фари від рестайлінгової моделі. Замінені деталі кузова дорест є в наявності у попереднього власника. Встановлено нове ГБО в 2023 році, з дорогими форсами "BARACUDA". Надзвичайно комфортне та м'яке авто. ВАРТУЄ УВАГИ. Від 1993р.в. лише залишився кузов, все інше з донора 1996 р.в. з документами повний порядок переоформляється без проблем, я власник. реальному покупцю торг.
Двигун після капіталки газ вписаний коробка 5 ст
Продається хороше авто.Дешеве в обслуговуванні та економічне.Джили СК2 1.5 газ/бензин. Хороша комплектація, Гур, АБС,4-ри скло підйомники, підигрів зеркал і заднього скла, новий акумулятор,нова гума, сигналізація,газ вписаний в техпаспорт,з документами порядок .
Сів і поїхав
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?