Авто в хорошому стані, деталі по телефону
Автомобіль на ходу, добрий стан Деталі за номером
Автомобіль готувався для себе, для використання повсякденно. Кузов- в гарному стані.(Весь кузов проклеєний вібро та шуму ізоляцією) Мотор 16-ти клапанний із турбіною. Заводиться із пів обороту. Коробка ( R1) - видовженні передачі 1,2,3,5. Задній підвіска - незалежна. Тормозна система усилена, передні діски тормозні із вентиляцією та перфорацією. Сідушки від А6( всі функії їхні працьоють,підігрів і тд) Вихлопна система вся -63мм. Переднє світло-лінзи Заднє освітлення -діодне. Та багато чого ще іншого..Більш детальніше при огляді. Потрібні ще певні вложення для повного закінчення проекту! ЦІНА ДОГОВІРНА !
Машина жива і їде. Є багато нюансів але для того щоб їхала і функціонувала все зроблено. Масла, фільтра, ремені, помпа міняється за графіком. Стоять спереду нові колодки, замінені сайлентблоки на задній балці, нові амортизатор та нові суппорта.
Адекватный торг, срочная продажа. Безвідмовна іномарка за ціною жигуля. Машина в одних руках з моменту купівлі, переоформлення Практична та економна машина, повністю на ходу, рідний пробіг, стакани цілі, у рідному фарбуванні. У хорошій комплектації, просторий, живий світлий салон і місткий багажник. Машина 2008 року, само собою є моменти по кузову, але все виправно, при належному бажанні. У серйозні ДТП машина ніколи не потрапляла. Детальніше відповім на будь-які питання по телефону/у чаті. Торг символічний біля капота
На впевненому ходу не гнилий по ходовій зауважень не має зроблений ремонт ГБЦ форсунок заміна свічок ременів всіх рідин переоформлення
Продам авто, перший власник купляв у кінці 2009р в салоні, пробіг рідний, машина їздить. Встановлене газове обладнання 4 покоління та вписане в паспор. Є кондиціонер, працює. передні електросклопідйомники. Є комплект зимових коліс на металевих дисках. Магнітола JVC, акустика Pioneer. Доволі економне авто на 30 л. газу виїжджаю 380-400 км. Є питання по кузову на фото показав. Кого цікавить телефонуйте розповім більше. Торг присутній.
Авто у справному стані, на ходу. Стоїть газ 4 покоління, все працює, встановлено фаркоп, двигун масла не бере.
Продам надійне авто.В сім?і більше 8 років. Газ вписаний в тех паспорт. Власник.
Продам автомобіль для своїх років в задовільному стані , на інщі питання відповім по телефону . Без торгу.
Продам daewoo nexia Мотор 1.5,2006 року не бита не фарбована.Гаражне зберігання ,нові чохли замінені карти дверей.По кузову є маленькі нюанси,кожен день на ходу .ГБО-2.Шліфована головка,замінені :масло, антифриз,свічки, броніпровода і котушка запалювання.
Продам Opel 1994 року в дуже хорошому стані по мотору питань немає були замінені гідрокомпенсатори, ГРМ, масло з фільтром по ходовій питань немає Пишіть дзвоніть
Mercedes-Benz A-Class 2001 року. Двигун 1.6 бензин. Комфортний та доглянутий салон. Автомобіль в гарному стані, дивлячись на свій вік. Є деякі моменти по кузову, але не критичні. Машина повністю на ходу, сів поїхав. Перевірка на будь-якому СТО. Переоформлення обов'язково. Детально за телефоном. Присутній торг і обмін.
в гарному стані , всі питання по телефону !
продам ваз 2110 в гарному стані по техніці все працюе, сів поїхав, з переоформленням два комплекти коліс, торг присутній
Продам класний кросовий мот. Перша реєстрація 2025 рік Вкладень ніяких не потребує. Використовував на дачі, просілочні дороги та трохи полів. Мотор працює відмінно, коробка також. Заміна масла кожні 700км Motul 7100. Прогресія змазана. Продаж з переоформленням на нового власника
"Для особи з інвалідністю" Продаю Славуту, 2007 року, інжектор, пробіг чесний 20 тис.км. Перший та єдиний власник. С 2007 року і до цього моменту машина використовувалася не часто, що видно з пробігу. Комплектація "для інваліда" на две здорові руки без обох ног. Автоматика зчеплення працює чудово. Майже, як на коробці-автомат
на впевненому ходу переоформлення страхївка є усе інше вайбер або телефон
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?