Машина стоїть 5 років ( не заводив) Усі патрубки антифризу під заміну ( потріскали) При бажанні думаю можна завести Газель 2003 року З двигуном 2.5 дизель Довжина рами 6.60 Довжина робочої частини 4.20 Документи платформа( евакуатор ) Детальніше по телефону.
Мопед в хорошому технічному стані, регулярно замінювалось масло, був замінений ремінь приводу варіатора. Був привезений з Японії, де був встановлений модифікований вихлоп. По переоформленню все добре. Для більш детальної інформації звертайтесь за номером в оголошені, на повідомлення на сайті відповідаю дуже рідко.
Продам OPEL OMEGA A 1987р. 2.0 інжектор, газ/бенз. в непоганому технічному стані на свої роки. По кузову машина не гнила, звісно є нюанси . Пів року тому робився кап ремонт двигуна, Продаж тільки з переоформленням, деталі по телефону.
Авто-сів поїхав. Новий карбюратор, генератор. Робила для себе. По кузову є невеликі нюанси. Двигун 1,5 Резина зимова. Ремінь ГРМ замінений Можливий обмін на євро бляху, або на ваз 2106, з вашою доплатою Торг біля капота.
Я думаю якщо ви зайшли на цю сторінку і шукаєте такий мотоцикл то характеристики ви і так про нього прочитали в інтернеті, що можу сказати по досвіду їзди, гарний мотоцикл для міста і не спішної їзди але якщо потрібно то і сотню піде, економний, цікавий дизайн (планую брати схожий) зібраний не кривими руками. Для міста і села з поганими дорогами хватає з головою але от за містом потужності вже не хватає чи скоріше динаміки розгону бо на гору він валить і на 6 передачі. От тому і продаю бо хочеться потужнішого і динамічнішого. А так дзвоніть або пишіть краще месенджерах відповім на питання.
Полностью на ходу. Машина была у 2-х владельцев, ухоженная. Сделано полностью ТО автомобиля. Стоят новые : гидромуфта, помпа, ремни. По кузову ржавчины нет. Пороги отреставрированы. Продаю в связи с покупкой нового автомобиля.
Робоча конячка ІЖ 27179, 2006 року. Газ/бензин. 50тис пробіг. Гаражне зберігання, додаткових вкладень не потребує - сів і поїхав. В кузові по боках є зручні відкидні сидіння. Більш детально по телефону, дзвоніть. Невеликий торг присутній.
Авто на ходу,деталі по телефону
Авто в гарному стані,гаражне зберігання,зими не бачила,все в оригіналі,деталі за телефоном
Степан
Здрастуйте послуги волгу під відновлення є всі диталі всі крила зовнішні і внутрішні 2 капота 2 багажника 4 дверцята 2 бампера головка мотора є і багато іншого для інформації дзвоніть на вайбер за номером
Продам свій автомобіль,у нормальному стані. .Мотор працює добре, міліоннік.Є невеликі нюанси по кузову ,які легко виправити. Кондиціонер,склопідьйомники,регуліровка фар та дзеркал. Підігрів сидінь..Музика. Дзвоніть все розкажу .
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?