Продаю чудовий вмісткий автомобіль Mazda premacy 2,0 2004р. ГБО 4покоління в тех.паспорті зазначено. З документами порядок повне переоформлення. Перекупам прохання не турбувати! Авто для своїх років виглядає добре. Кого цікавить більше інформації звертайтеся за телефоном. Авто знаходиться в Чернігівській обл. місто Остер.
Продам LIFAN LF200-10S.2020 року випуску, пробіг-3800 км, стан нового мотоцикла,переоформлення обов?язково.
Авто в хорошому стані,на ходу
авто в нормальному робочому стані, заводиться їзде кожен день, газ вписаний. магнітола та овальні колонки піонер-оригінал по електриці все працює. авто без жравчини та гнилі.
Машина стоїть 5 років ( не заводив) Усі патрубки антифризу під заміну ( потріскали) При бажанні думаю можна завести Газель 2003 року З двигуном 2.5 дизель Довжина рами 6.60 Довжина робочої частини 4.20 Документи платформа( евакуатор ) Детальніше по телефону.
Мопед в хорошому технічному стані, регулярно замінювалось масло, був замінений ремінь приводу варіатора. Був привезений з Японії, де був встановлений модифікований вихлоп. По переоформленню все добре. Для більш детальної інформації звертайтесь за номером в оголошені, на повідомлення на сайті відповідаю дуже рідко.
Продам OPEL OMEGA A 1987р. 2.0 інжектор, газ/бенз. в непоганому технічному стані на свої роки. По кузову машина не гнила, звісно є нюанси . Пів року тому робився кап ремонт двигуна, Продаж тільки з переоформленням, деталі по телефону.
Авто-сів поїхав. Новий карбюратор, генератор. Робила для себе. По кузову є невеликі нюанси. Двигун 1,5 Резина зимова. Ремінь ГРМ замінений Можливий обмін на євро бляху, або на ваз 2106, з вашою доплатою Торг біля капота.
Я думаю якщо ви зайшли на цю сторінку і шукаєте такий мотоцикл то характеристики ви і так про нього прочитали в інтернеті, що можу сказати по досвіду їзди, гарний мотоцикл для міста і не спішної їзди але якщо потрібно то і сотню піде, економний, цікавий дизайн (планую брати схожий) зібраний не кривими руками. Для міста і села з поганими дорогами хватає з головою але от за містом потужності вже не хватає чи скоріше динаміки розгону бо на гору він валить і на 6 передачі. От тому і продаю бо хочеться потужнішого і динамічнішого. А так дзвоніть або пишіть краще месенджерах відповім на питання.
Полностью на ходу. Машина была у 2-х владельцев, ухоженная. Сделано полностью ТО автомобиля. Стоят новые : гидромуфта, помпа, ремни. По кузову ржавчины нет. Пороги отреставрированы. Продаю в связи с покупкой нового автомобиля.
Робоча конячка ІЖ 27179, 2006 року. Газ/бензин. 50тис пробіг. Гаражне зберігання, додаткових вкладень не потребує - сів і поїхав. В кузові по боках є зручні відкидні сидіння. Більш детально по телефону, дзвоніть. Невеликий торг присутній.
Авто на ходу,деталі по телефону
Авто в гарному стані,гаражне зберігання,зими не бачила,все в оригіналі,деталі за телефоном
Степан
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?