Тачка на уверено ходу, чистая ухожена...
дзвоніть по телефону Авто в доброму стані. Нічого робити не потрібно. Є гідро підсилювач керма.
резина нова, акамулятор новий, двигун супер газ вписаний
Продам Toyota Mark II 1981 року. Авто для поціновувачів класики та японського ретро. В користуванні кожен день. Двигун 1GEU. Підвіска незалежна. Комплектація та бонуси: - у комплекті додаткові двері з склом; - велика кількість запчастин; - віддам усе, що є по авто; - комплект зимової гуми; Детальніше — у повідомлення або по телефону.
Авто у доброму технічному стані. Газ/бензин, карбюратор. Без потреби у додаткових вкладеннях. Розгляну обмін на "пирожок" або подібне.
Opel Omega B 2.5 дизель (M51) 1995 року. Мотор працює рівно, коробка без проблем. Задній привід. Ходова — дуже м’яка, це головний плюс цієї машини: по ямах їде приємно. Стоїть Bluetooth-магнітола, ксенон, протитуманні фари, всі склопідйомники працюють. Є фаркоп. Великий багажник. Зручні та дуже м’які сидіння. По кузову є вікові моменти — машина не нова, думаю це зрозуміло. Без критичних зауважень. В цілому — нормальна робоча машина за свої гроші: сів і поїхав, без критичних проблем. Продаж тільки з переоформленням, по документах порядок.
Продам опель зафіра А. в гарному техніному стані. На ходу. новий акумулятор. резина на дисках літня .зимова
2006 рік випуску 1 власник повністю обслужена поміняно ремень грм масла, фільтра, стійки передні, задні, торг біля машини газобалонне обладнання 4-го покоління , всі питання за номером
Автомобіль в хорошому стані. В комплекті додам ще додатковий дизельний двигун. Всі деталі по телефону.
Доброго дня у Продажу део матіз в гарному стані сама проста комплектація без кондиціонера і гідрача. На днях купив нов акумулятор стоять дорогі лінзи дуже гарне світло салон в чохлах пороги переварені ричаги замінив в машині дорога акустика KICX машина не нова Перекупів прошу не турбувати торгу не буде.
Продам залізного коня, стан добрий. На фото видно, що є аварійна сигналізація, додаткове освітлення та сумки. Також сигналізація та чохол на нього. Звертатись за номером з фото.Сергій.
дуже хороший автомобіль, доглянутий , замінені тормозні диски, колодки, передні шланги , ходова зроблена раніше.Поміняний акумулятор 3 місяці тому.За період користування змінена рульова рейка, радіатор, прокладка головки двигуна, поміняний ремінь ГРМ, нові амортизатори передні , пружини задні нові , масло в коробці передач , промитий піддон двигуна , машина доглянута , резина замінена на зимню.Замінено МОНОІНЖЕКТОР на КАРБЮРАТОР, замінено паливний насос .Замінене масло в двигуні, фільтр, зроблене ТО генератора , стартера, замінена помпа.
Авто в хорошому стані як на свої роки. Пороги, задні колісні арки поварані, ходова зроблена, літня гума майже нова, свіжий акумулятор, замінене масло, фільтра, відреставрована рульова рейка, провода переізальовані.Потрібно заправити кондиціонер, потолок натянути бо просів,решта без вкладень. Зимову гуму на дисках в придачу. Другий власник, куплений в 2008 році мною. Звертайтесь.
Продам Wolksvagen Vernto 1993 року Мотор 1.8 бензин працює рівно без сторонніх звуків, заводиться добре що на холодну що на гарячу, не димить, масла на бере, компресія 12 в кожному циліндрі, по коробці теж питань немає не гуде, не вибиває, по ходовій все добре їде м?яко нічо не стукає. По електриці все працює. По Кузов у хорошому стані як на свої роки. Дно та пороги цілі, не гнилі. Є незначні сліди експлуатації, салон в досить збереженому стані сидіння не подерті, стеля не висить. З документами все добре переоформлення (я власник) страховка дійсна майже до кінця року. Цікавить щось більш детально дзвоніть, якщо не відповідаю пишіть на вайбер або телеграм. Авто знаходиться с. Волиця-Гніздичівська
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?