Продаю Geely CK2. 2010 року! Авто в чудовому технічному стані Обслуговувалась на СТО вчасно, ходова зроблена! Стоїть ГБО 4 покоління! По кузову присутня іржа! Салон в хорошому стані! В цілому дуже комфортна та надійна машина, дешева в обслуговуванні, економна! 2 -ий власник! В ДТП не була. Є 2-ий набір ключів! Також в комплект входить зимні колеса на оригінальних дисках + докатка і запаска! По всім питанням телефонуйте, торг біля авто! Переоформлення!
Авто на ходу КПП Ланос по ДВС питань немає, пороги переварені, опорні підшипники Нубіра, оберти не плавають, встановлена нова цільнолита пічка опалювача з ел помпою в ланцюзі. Вси пытання за номером.
Продаю автомобіль, приїжджайте дивиться Авто на ходу але потребує вкладання Подивитись можна станція метро Студенська. З 16-00 до 22.00 Надійне авто зроблено на базі С класу Peugeot 405 Салон чистий не прокурений, не курили ні 1 цигарки Встановлена гарне газове обладнання 4 покоління
Перероблена, на ходу. Ціну пропонуйте. Прошу 1500, торг. Машина на Оболоні, Героїв Дніпра. Неподалік Велмарта. Мотор рідний. Карб однокамерний рідний. Електронне запалення. Радіатор з вентилятором мідний газель, КПП 24 4ст, міст 31029, дискові передні гальма, газель супорта, гальмівні диски соболь. Встановлено аварійку. Диски 16", зимова гума (шипи)
Продається Volvo 460 у хорошому стані. Після повного техобслуговування: • встановлений новий акумулятор (куплений кілька днів тому); • замінено нову гуму; • замінено лівий внутрішній ШРУС; • відновлено пластик салону; • повністю замінено салон; • замінено всі сидіння. Також замінено всі олії фільтра. Замінено салінблоки и передні рычаги також машина переобута на літню гуму і зробили розвал сходження Машина доглянута, робилася собі. Сів і поїхав. Із пропозицією заберу за 500 або за 1.000 навіть не дзвоніть. Перекупи будь ласк не турбувати
Продам авто ВАЗ 21099 в хорошому стані.
перший власник. газ вписаний в техпаспорт. витрати по Києву 10.5л/100км влітку, 11.5л газу взимку. прогрівається швидко. кожен день на ходу. масло не бере. на 160 000 поміняні ремні. АКБ поміняний весною 2025р. причина продажу - ржавіє. дно не гниле, оброблене. обмін не цікавить.
Продається ГАЗель 33023 у хорошому робочому стані. Надійний та невибагливий автомобіль, чудово підходить для перевезення вантажів як по місту, так і за його межами. Двигун працює рівно, коробка передач перемикається без проблем. Кузов у нормальному стані, без серйозних пошкоджень. Автомобіль регулярно обслуговувався, всі розхідники замінювалися вчасно. Має хорошу вантажопідйомність, ідеально підходить для бізнесу або господарських потреб. В обслуговуванні недорогий, запчастини доступні. Документи в порядку, готовий до переоформлення. Будка 195*297 висота 187додається в комплекті. Торг можливий.
Двигун,коробка в гарному стані!!!по кузову є подряпини і вмятини!!!але авто без аварій і без зварювальних робіт!!!заводиться їде без питань!!!
Всі деталі по телефону
Продам найкращій «народним» автомобіль в Україні, зважаючи на масовість, доступність та витривалість, безумовно є Daewoo/ZAZ Lanos 2010р. Зборка ,1.4 л бензин пробіг 486000км. Один Власник,Технічно у нормі по кузові є моменти але не критични,двигун коробка в нормально робочому стані, резина в нормі,по документах переоформлюєтся, стан сів та поїхав.
Машина в хорошому стані.Варити,красити не треба.По ходовій мінялися тяги стабілізаторів,шарові,наконечник.Мотор,коробка добрі.Колеса теж .Нові форсунки bosch,бензонасос і фільтр.Замінено рем комплект дозатора.Страховка є.Кого цікавить,телефонуйте .На обмін дві тис.
Продам доглянутий Shineray Nitrox 300 2025 року. Мотоцикл у відмінному стані без падінь і без вкладень сів і поїхав Основна інформація Марка SHINERAY Модель Nitrox 300 Рік випуску 2025 Об?єм двигуна 270 куб см Пробіг 4 466 км Розмитнений так Документи в порядку Мотоцикл динамічний добре підходить як для міста так і для траси. Максимальна швидкість близько 140 км год. Комфортна швидкість 100 120 км год. Економний по витраті пального простий в обслуговуванні Гарний стан Заводська комплектація Нічого робити не потрібно Дзвоніть або пишіть відповім на всі питання.
З основного: Зовні: Перед покраскою повністю варилась, днище оброблено мовілем два рази, класний колір сірого металіку ( в живу ще краще), Хромовані бампера, ободки та решітка, оригінальні диски легкосплави(під хром), ангельські глазки та ще дод. лед габарити, ну і затонірована по кругу!) Салон: сидіння передні від нісану, задні від VW поло, твердий чорний потомок (автономне зоряне небо) від 2107,торпеда від BMW E30(з приборкою від 2106) з підсвіткою на кожному воздуховоді та датчику, всі прибори(і навіть тахометр) та лампочки працюють(навіть рушнику(який також справний), ближнього світла та електро-вентилятору(з кнопкою примусового увімкнення), Кнопка старт з секреткою, електро стекло підйомники, ЦЗ та сигналізація Багажник відчиняється як з кнопки в салоні так із пульту сигналізації Двигун та трансмісія: КПП 5-ти ступка(полонез) мінялась 15тис назад разом з щепленням та вижимним , двигун 1,5 л. від 2103, 25 тис. після капіталки, нові свічки, броне провода, трамблер, карбюратор та акамулятор. Новий генератор від 2108(73А) стабільно видає 14А при музиці на повну та при всьому увімкненому, а також безконтактна система запалювання. Застрахована до зими 2026 , ПОВНЕ переоформлення, можливий розумний торг біля капоту! Якщо без торгу в придану віддам гору цінних запчастин ще з двох класик!!! Газ встановлений але не вписаний! (2 покоління на 50 літрів) Можливий обмін на VW т4 з моєю доплатою
Продам свого китайського 200-т кубового двухколісного друга. Купувався у 2021 році, з документами все добре. Виїзжав дуже рідко, а с початком повномасштабної війни - зовсім стоїть без діла. Минулого сезону проїхав максимум кілометрів 20, а цього сезону тільки запускав іноді. Заводиться з пів оберту. Присутній торг.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?