Продам ВАЗ 2107 2007 р.в. Інжектор, бензин 1.5… Стан задовільний, не гнила, ходова перебрана повністю.
Автомобіль знаходиться у справному стані/ на ходу, зроблено ТО, заміна оливи, фільтри і антифриз замінено у квітні 2026 р., Авто використовується без ГБО. Щодня їздить. 12 тис.км тому зроблено капітальний ремонт двигуна. Замінено датчики: мастила, швидкості... В наявності два комплекти гуми (зима та літо). Автомобіль в технічно справному стані.
Авто на кожен день Авто в сімʼї майже майже 2 роки, на ходу кожного дня по місту на газі/бензині без проблем. Вчасне обслуговування, заміна мастила кожні 8.000 км. За час перебування в наших руках було зроблено повне ТО, заміна мастил в МКПП та двигуні, заміна гальмівних дисків, накладок, заміна куліси МКПП, обслуговування газу, заміна ремня ГРМ та водяної помпи, встановлені 2 нові передні шини Matador 2024 всесезонні (ще на гарантії), новий акумулятор, встановлено задні парктроники, сигналізація, оброблення дна антикором. Всі доробки та ТО можна переглянути в сервісній книжці. На машину є 2 ключі. На авто встановлено led лампи для ближнього та дальнього світла, 2 led лампи в ліхтарях заднього ходу. Є нюанси по кузову. Площадкам не телефонувати. Будь який вид переоформлення, машина на мені.
деталі по телефону
Авто після дтп. Удар прийшовся в зад, двигун(навісне), щеплення, коробка - все ціле. Рідини не потекли. Мотор 1.3 multijet з навісним поставили у лютому цього року, масло замінено 200км тому. Додаткові фото, інформація, ціна все в особистих або за тел.
Сів поїхав робив для себе простий дизель розхід до 5 л.грм масла фільтра замінили
В комплекті з причіпом Краз, або окремо продам ВАЗ - 111740 придбаний в салоні. Фактично один господар бережно експлуатував та обслуговував автомобіль, при ремонті використовував оригінальні та якісні запчастини, грошей не жалів. На 252000 км. замінена поршнева група з "виборкою", новий генератор, помпа, замінені передні стійки, АКБ ще на гарантії. Дві нові (2026року) літні гуми і три в задовільному стані, дві нові зимові гуми на дисках та дві зимові в хорошому стані. Двигун працює тихо, рівномірно, масла не бере. В кінці квітня 2026 року замінив повністю вихлопну систему та підшипники задніх коліс (поставлені FAGовські). Авто потребує ремонту або заміни крил. Стахові поліси на авто і причіп дійсні до 25 березня 2027 року! !!!! Розгляну пропозиції по обміну на " каблучок " - газ/бензин, з моєю доплатою. н
Продам Gelly ck2 2013г. по тех паспорту. На впевненому ходу в дуже гарному стані, нова зимова гума перебрана ходова, нові тормоза. Кондей працю добре, пічка жаре. детальніше за тел.
Продам авто власне ,продаж за непотреби (купив інше ) за авто був догляд , багато чого робилось , авто на свої роки 8/10 потрібно замінити лобове , новий акум , генератор , газовий редуктор ,передні тормоза,свіжо покрашена та поварена та інше , можливий торг , всі інші питаня по телефону
Авто в хорошому стані ходова зроблена. Двигун під ремонт або заміну, Хороший автомобіль для роботи і дому .дзвонити або писати на вайбер дзвонити на сигнал,ватсап
Купляв у 19-му з пробігом 1250.Дообкатав як належить. Дальняків він не знав, максималкою не замучений. Мастило по мануалу, на 5000 тис. Міняв максимум на 2500.Без брендових понтів, тільки MOl Dinamic. Бензин тільки VOG, останнім часом, роки три, чотири, тільки Mystang. На даний час, це для нього найкраще. Із плюх, страхування, до квітня 27-го року. Два літри мастила, на сезон, на 5тис.км. якщо хтось буде добре їздити. Це все є, бо не думав продавати. Акум майже новий, купував у тому році. Рідний відходив рік, наступний відходив чотири і був ще живий. У тому році взяв такий самий, думаю ще чотири походить. Е ще камера на зад рідна, вулканізована. Зараз стоїть нова ззаду, але один ремонт вже є, від маленького саморізу. На свої кубіки, їде дуже різво, їсть мало, того самого Mystangy. Вітрозахист добрий, бо є з чим порівняти. Підвіска для міста, ідеальна, 140мм перед, 90мм зад. Лежачи поліцейські, на 70 км/час, не проблема. Продаю, бо взяв вже інший мот, з більшою кубатурою. В зимку зберігався у теплому гаражі, при плюсовій температурі.
В гарному стані. Поляк. Технічно без нарікань. Двигун 1,5 працюе рівно як на газу так і на бензине, ходова без зайвих стуків, кузов без іржі. Гарна комплектація, кондиционер, стеклоподьемники, гідропідсилювач. По всім питанням пишіть, дзвоніть, приїжджайте, Знаходимося місто Кременчуг вулиця Вадима Пугачева 12Б. Можливий обмін
Хороша економна машинка,обслужена перед продажем.Одна власниця з салону.64т.рідного пробігу,м.Виноградів,тел **********.
Мотоцикл в гарному стані Всі деталі по телефону, або в приватні повідомлення) Торг мінімальний
2109 (Балтика) газ 4 вписаний, переоформляється, по ходовій зроблена, мотор хороший не димить,бодро їде, спорт вали, розрізні шестерні, ковані поршня, облегчоний маховик, тд. По кузову є незначні нюанси , на швидкість не впливає , дно ціле, ричаги спорт, тормазні диски і супорта з приори, розпорки під капотом, на рульовій рейкі і в багажнику , іза цього дуже харашо тримає дорогу на великій швидкості.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?