Машина доглянута. Двигун працює ідеально завів поїхав. Кого зацікавить дзвоніть.
Готовий дрифт проєкт. Володію даним авто з 2022 року. Автомобіль повністю підготовлений, як до спортивного кермування, так і для спокійного користування. Авто експортний варіант,до підготовки було пригнане з Німеччини. Спек-лист: - дискове блокування диференціалу і заварка (або те, або те, для різних варіантів кермування) - люк -ковані диски r14 slik - двигун зібраний у м. Харків 1,7 Нива 8 клоп, вписаний та повністю переоформлюється - впуск карб, Солекс, повністю відполірований - випуск 50мм - титанові клапани - злий роспредвал (з більшим відкриванням клапанів) - полегшений маховик - сцепа САКС (пройшла 1 сезон) - зроблена коробка 5ст. - гідропалка - регулятор тормозних зусиль wilwood - дискові передні і задні тормоза - в коло аморти KYB Ultra SR - пиляні пружини Ніва - комплект важелів VL Lab, є комплект важелів трубчастих (червоні) st auto - пластиковий капот - акумулятор перенесено до багажнику - сидіння напівковші Recaro - винесене через проставку спортивне кермо - посилена еластична муфта - 4 точкокві ремені безпеки водія TAKATA оригінальні з омологацією - радіатор Шніва Автомобіль дуже бадьорий, колись видавав на стенді 140 к.с на колесі. Не димить, масла не бере. Везе як по снігу/льоду так і по мокрому без проблем. Можна і по сухому, але будьте готові міняти «полуосі»))). Реальному покупцю торг біля капота.
Продам або обміняю свій Нісан на щось на автоматі,Машинка не гнила їде добре,із нюансів трос капота треба новий,і відключений центральний замок треба підьеднати! Для таких років машина в гарному стані ,переоформлюється!
Автомобіль повністю в робочому стані, українська збірка, один власник, куплений в салоні регулярно обслуговувався, так як їздив на довгі відстані, останні три роки в основному їздив на ньому в Європу, де він стояв по два три місяці. Влітку 2025 року поставив нову літню гуму. Ходова частина перебрана, вся в порядку не стукає, не гримить, поміняні передні стійки, наконечники, гальмівні колодки, подушки стабілізаторів, на спідомітрі пробіг 501 тисяча, не скручував, на 485 тисячах поміняв двигун з машини польської збірки, думаю він пройшов не більше 150 тисяч, при заміні двигуна були поміняні кільця, ремінь грм, масло фільтра та прокладка під головку. Я пройшов на ньому 15 тисяч без нарікань, олію не бере. Встановлено ГБО Італійське Ловато, яке також регулярно обслуговувалося, в основному їздив на газу. На весні 2025 року на ГБО змінив редуктор. Газ вписаний в тех паспорт. Диски R 14. З мінусів по кузову є сколи, подряпини, кілька зайчиків (невеликі вм'ятини) на даху, і з боків, місцями пішов лак. , передній бампер потребує ремонту. гнили й іржі немає, жодної навіть цятки, в цьому плані кузов без нарікань, жодної іржавої цятки, коли купував відразу задув пороги обробив днище і крила, в порогах досі збереглося. Продаю так як купив інший автомобіль.
На запчасти документы в порядке
Продаю власне авто в гарному стані.Мотор масла не підбирає. Є підсилювач музики,максимальна комплектація.Масла,фільтра,реміні грм,катушкі замінювалися 4тисячі назад.Автомобіль в моєму користуванні 2-а роки.Продається в зв'язку придбанням нового автомобіля.Переоформлення відразу на місці. Присутній торг!!!
Продаю своє авто. Стан на фото. В салоні не палили. Пересувалась переважно містом з дитиною. Всі питання по телефону.
У продажу класна машина на літо - Renault Megane 1999 року КАБРІОЛЕТ У машині є: гідропідсилювач керма, електричні склопідйомники, протитуманні фари, подушки безпеки, електричні дзеркала, центральний замок. Дуже простий мотор 1.4, машинка дуже маленька і дуже жвава. Коробка механіка. По мотору, коробці, ходовій — жодних питань, їде дуже приємно Додатково встановлені - холодний неон, підсвічування ніг водія та пасажира, магнітола з блютуз, камера заднього виду, задня рамочка з підсвічуванням. Все перелічене працює Переварена баночка глушника, щоб було типу брабус, "буль-буль-буль" Салон шкіряний, під чохлами все ціле, сидіння перешиті. Чохли в подарунок, оскільки на шкірі вдень влітку їздити жарковато Гума Premiorri R15 з дуже хорошим протектором. Литі диски. Якщо пофарбувати гальмівні супорти в червоний - вийде спортивна машина)) Дах відкривається-закривається вручну, заднє вікно (плівка) під заміну. Стан кузова - машина не гнила, але й не нова, є подряпини, є лак, що поліз, дивіться фото. Вид не псує, для 30-річної машини стан нормальний Витрата близько 8 літрів по місту Що треба робити з машиною - треба взяти мохіто і їхати на ній на море в Одесу. Обслуговування копійчане, запчастини підходять від звичайного Мегана, на розборках усього повно. На повідомлення не завжди можу відповісти, будь ласка, телефонуйте. Є торг біля капота. По телефону торгу немає навіть якщо ви з іншого міста. Знаходиться в Києві, Оболонь. Без обмінів
Автомобіль купувався в салоні. Я перший та єдиний власник. Автомобіль в повністю робочому стані, в гарній комплектаціі́, кондиціонер, ел.склопідйомники, титанові диски, підігрів передніх сидінь. Сидіння з моменту покупки в чохлах, зняв тільки для фото. Кузов в рідній фарбі, всі елементи рідні. Зберігалась в гаражі. Тільки перереєстрація.
Продається машина у стані сів та поїхав, але через вік авто не без нюансів. Встановлений газ 4 покоління, працює без нарікань. В 21 році перетягнутий салон, модифікація авто lorinser, а саме 2.0 мотор. Ходова та масло мінялись 5000 км назад. При цьому потребує обслуговування тросик ручного гальма (не працює), тросик спідометра (не працює), патрубок правого заднього гальма (підтікає), МКПП (не вмикається 5 та 6 передачі). По кузову є проблеми (на фото все видно) з 4 дверями та 4 крилами, тріснутий бампер, дно ціле по решті моментів питань немає! Решта питань по вказаному номеру телефону на любий месенджер, сотовий звʼязок відсутній. Нормальне авто за свою ціну. Реальному покупцю нормальний торг!
Продам чудову десятку в нормальному стані тонована в круг стоять гранта дзеркала,р15 диски потрібно тільки пофарбувати крило по техніці нормально газ вписаний не гнила переоформляється все що цікавить пишіть/дзвоніть все розкажу
Ходова ідеальна, мотор заводиться з півоберта, салон в гарному стані на свої роки, по кузову є сколи та рижики(видно на фото), але без наскрізної іржі(варити нічого не потрібно). Машина в одних руках з 2008 року, не без дефектів, але буде заводитись і їхати кожен день без жодник капіталовкладень.
Гаражне зберігання. Не на ходу: проіржавів бензобак, потребує заміни щеплення (є три комплекти). Двигун і міст ГАЗ-21. Додатково: комплект дверей, крил, капота, кришки багажника, шестерні і вали коробки передач, радіатор, пічка, скло до дверей, лобові, заднє, підшипники, електрообладнання, фари, молдінги, 1 поріг, полуосі, багато інших запчастин. Бампери, диски, ковпаки ГАЗ-21 для обміну на потрібні запчастини.
Авто в доброму стані , на ходу , встановленн ГБО , газ вписаний у теж паспорт , замінене щеплення у цьому році , замінено ГРМ у цьому році , розхід 9 літрів газ / бенз 100 км , , є маленькі дефекти по кузові . Днище здорове оброблене
Код товара: 75122 Можливий обмін на будь-яке авто (Trade-in), питання з обміну виключно за телефоном. Компанія "Автопарк" гарантує професійний супровід угоди та її безпеку. Надаємо кредит та лізинг на вигідних умовах. Можливе дострокове погашення. Повну інформацію дивіться у нас на сайті. В продажу Renault Laguna 2002 року випуску з надійним та потужним двигуном 2.0 літри. Встановлене ГБО 4 покоління, обслуговувалась вчасно, ходова в гарному стані, двигун працює тихо. Замінений ГРМ та комплект щеплення. Є невеликі сліди експлуатації, пороги цілі, є сліди корозії на задніх арках. Кондиціонер працює. Запрошуємо на перегляд!
До Вашої уваги економний в обслуговуванні автомобіть. Є кондиціонер, 4 стіклопідйомники, нова якісна зимова резина. Заміна мастила проводиться вчасно. Замінені стійки передні й задні, тормозні диски. Скло по колу в ориніналі. Салон чистий, без сторонніх запахів. Оббивка салона світла, на сідушках темні чохли. Потолок світлий та чистий. Не підфарбовувалося. Бережне ставлення. Достатньо високий кліренс.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?