Продам BMW e36,2.5tds. Авто в гарному стані, їде бодро, по ходовій зауважень немає, електро люк робочий! Круїз контроль, авто не гниле, рижики відсутні. З мінсів – розбита куліса. Кого зацікавила дзвоніть, розкажу більше, реальному покупцю хороший торг.
Авто на ходу.Газ /бензин 4 покоління.Інжекторна.Зимова резина. Кузов цілий.Не гнила.
Авто в хорошому стані є газове обладнання 4 покоління вписане в тех паспорт Всі питання по телефону
Автомобіль технічно обслуговуваний. Їде гарно, турбіна працює, мотор масла не бере. На все що робилось є чеки. Стоять лед лампи, гарна літня гума. По кузову є нюанси на задніх арках. Кому потрібна машина-роботяга звертайтесь.
В доброму стані, на ходу. Мотор масло не бере, КПП, роздатка, мости все працює,мастила замінені.
Коробка механическая! газ/бензин (в объявлении не меняется) Авто на ходу, використовується кожен день. Гума все сезон. Має незначні кузовні дефекти, сквозних немає. Одна бензо форсунка погано робить, на холостих обертах. газові форсунки нові. Газ зареєстровано. Кондиціонер працює, музика в наявності. лобове тріснуте, зі сторони пасажира. Авто брали для навчитися їздити, в дтп не були. Не перший власник спілкування бажане повідомленням (телеграм, вайбер, ватсап) витрата газу по місту 10л./100км.
Машина доглянута. Двигун працює ідеально завів поїхав. Кого зацікавить дзвоніть.
Готовий дрифт проєкт. Володію даним авто з 2022 року. Автомобіль повністю підготовлений, як до спортивного кермування, так і для спокійного користування. Авто експортний варіант,до підготовки було пригнане з Німеччини. Спек-лист: - дискове блокування диференціалу і заварка (або те, або те, для різних варіантів кермування) - люк -ковані диски r14 slik - двигун зібраний у м. Харків 1,7 Нива 8 клоп, вписаний та повністю переоформлюється - впуск карб, Солекс, повністю відполірований - випуск 50мм - титанові клапани - злий роспредвал (з більшим відкриванням клапанів) - полегшений маховик - сцепа САКС (пройшла 1 сезон) - зроблена коробка 5ст. - гідропалка - регулятор тормозних зусиль wilwood - дискові передні і задні тормоза - в коло аморти KYB Ultra SR - пиляні пружини Ніва - комплект важелів VL Lab, є комплект важелів трубчастих (червоні) st auto - пластиковий капот - акумулятор перенесено до багажнику - сидіння напівковші Recaro - винесене через проставку спортивне кермо - посилена еластична муфта - 4 точкокві ремені безпеки водія TAKATA оригінальні з омологацією - радіатор Шніва Автомобіль дуже бадьорий, колись видавав на стенді 140 к.с на колесі. Не димить, масла не бере. Везе як по снігу/льоду так і по мокрому без проблем. Можна і по сухому, але будьте готові міняти «полуосі»))). Реальному покупцю торг біля капота.
Продам або обміняю свій Нісан на щось на автоматі,Машинка не гнила їде добре,із нюансів трос капота треба новий,і відключений центральний замок треба підьеднати! Для таких років машина в гарному стані ,переоформлюється!
Автомобіль повністю в робочому стані, українська збірка, один власник, куплений в салоні регулярно обслуговувався, так як їздив на довгі відстані, останні три роки в основному їздив на ньому в Європу, де він стояв по два три місяці. Влітку 2025 року поставив нову літню гуму. Ходова частина перебрана, вся в порядку не стукає, не гримить, поміняні передні стійки, наконечники, гальмівні колодки, подушки стабілізаторів, на спідомітрі пробіг 501 тисяча, не скручував, на 485 тисячах поміняв двигун з машини польської збірки, думаю він пройшов не більше 150 тисяч, при заміні двигуна були поміняні кільця, ремінь грм, масло фільтра та прокладка під головку. Я пройшов на ньому 15 тисяч без нарікань, олію не бере. Встановлено ГБО Італійське Ловато, яке також регулярно обслуговувалося, в основному їздив на газу. На весні 2025 року на ГБО змінив редуктор. Газ вписаний в тех паспорт. Диски R 14. З мінусів по кузову є сколи, подряпини, кілька зайчиків (невеликі вм'ятини) на даху, і з боків, місцями пішов лак. , передній бампер потребує ремонту. гнили й іржі немає, жодної навіть цятки, в цьому плані кузов без нарікань, жодної іржавої цятки, коли купував відразу задув пороги обробив днище і крила, в порогах досі збереглося. Продаю так як купив інший автомобіль.
На запчасти документы в порядке
Продаю власне авто в гарному стані.Мотор масла не підбирає. Є підсилювач музики,максимальна комплектація.Масла,фільтра,реміні грм,катушкі замінювалися 4тисячі назад.Автомобіль в моєму користуванні 2-а роки.Продається в зв'язку придбанням нового автомобіля.Переоформлення відразу на місці. Присутній торг!!!
Продаю своє авто. Стан на фото. В салоні не палили. Пересувалась переважно містом з дитиною. Всі питання по телефону.
У продажу класна машина на літо - Renault Megane 1999 року КАБРІОЛЕТ У машині є: гідропідсилювач керма, електричні склопідйомники, протитуманні фари, подушки безпеки, електричні дзеркала, центральний замок. Дуже простий мотор 1.4, машинка дуже маленька і дуже жвава. Коробка механіка. По мотору, коробці, ходовій — жодних питань, їде дуже приємно Додатково встановлені - холодний неон, підсвічування ніг водія та пасажира, магнітола з блютуз, камера заднього виду, задня рамочка з підсвічуванням. Все перелічене працює Переварена баночка глушника, щоб було типу брабус, "буль-буль-буль" Салон шкіряний, під чохлами все ціле, сидіння перешиті. Чохли в подарунок, оскільки на шкірі вдень влітку їздити жарковато Гума Premiorri R15 з дуже хорошим протектором. Литі диски. Якщо пофарбувати гальмівні супорти в червоний - вийде спортивна машина)) Дах відкривається-закривається вручну, заднє вікно (плівка) під заміну. Стан кузова - машина не гнила, але й не нова, є подряпини, є лак, що поліз, дивіться фото. Вид не псує, для 30-річної машини стан нормальний Витрата близько 8 літрів по місту Що треба робити з машиною - треба взяти мохіто і їхати на ній на море в Одесу. Обслуговування копійчане, запчастини підходять від звичайного Мегана, на розборках усього повно. На повідомлення не завжди можу відповісти, будь ласка, телефонуйте. Є торг біля капота. По телефону торгу немає навіть якщо ви з іншого міста. Знаходиться в Києві, Оболонь. Без обмінів
Автомобіль купувався в салоні. Я перший та єдиний власник. Автомобіль в повністю робочому стані, в гарній комплектаціі́, кондиціонер, ел.склопідйомники, титанові диски, підігрів передніх сидінь. Сидіння з моменту покупки в чохлах, зняв тільки для фото. Кузов в рідній фарбі, всі елементи рідні. Зберігалась в гаражі. Тільки перереєстрація.
Продається машина у стані сів та поїхав, але через вік авто не без нюансів. Встановлений газ 4 покоління, працює без нарікань. В 21 році перетягнутий салон, модифікація авто lorinser, а саме 2.0 мотор. Ходова та масло мінялись 5000 км назад. При цьому потребує обслуговування тросик ручного гальма (не працює), тросик спідометра (не працює), патрубок правого заднього гальма (підтікає), МКПП (не вмикається 5 та 6 передачі). По кузову є проблеми (на фото все видно) з 4 дверями та 4 крилами, тріснутий бампер, дно ціле по решті моментів питань немає! Решта питань по вказаному номеру телефону на любий месенджер, сотовий звʼязок відсутній. Нормальне авто за свою ціну. Реальному покупцю нормальний торг!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?