грузовий на ходу переоформляється
Авто в хорошем состоянии, есть ньюнсы по кузову,(немного лак полез, есть рыжики в раёне порогов.)стоит газ 4 (вписан в ТП) мотор, коробка, ходовка всё в норме. Хорошая резина все 4 зима. Ну а так авто каждый день в движении. возможен обмен варианты и условия на Вайбер. 09*********01.
Продам мерседеса бус. В хорошому стані не гнилий будка ціла. Ресори цілі міст не гудить. Мотор завводиться і працює як часи. Простий дизель 2.3. Резина літня. Ходова ціла. Для роботи безвідказна машиа.
Новий 2023 р.в двовісний тандемний причіп. Гаряче оцинкована рама та борти Відкидні передній і задні борти Світлотехніка працює є техпаспорт причіп на українській реєстрації Гальмо накату задні опорні ролики Дві осі knott по 1350 кг
Продам авто на ходу. ГРМ змінюється вчасно кожні 50 тис., масло і фільтра кожні 10 тис. Масло від заміни до заміни не бере, не димить. Встановлена ГБ0 4 покоління. Газ вписаний. Встановлена сигналізація. Пробіг рідний, не скручений. Машина з салону в одній сім'ї.
Продам Chery QQ у гарному стані , авто на потребує вкладень + комплект зимової резини із дисками. Гарний варіант для першого авто
На своїх 44 роки авто в дуже хорошому стані двигун рідний працює гарно днище ціле гальма всі впорядку звичайно є не величеі дефекти більше інформації за телефоном
ваз 21099, 2008 рік випуску, пробіг 208500 км., потребує "косметики", все інше на відмінно, варити не треба, торг біля капоту.
1,5 газ,бензин,кондеціонер,склопідйомники,резина літо нова,підігрів седінь,підігрів дзеркал,лінзоване світло,кузов цілий,ходова в нормі,нова гума,машина сів поїхав.Можливий обмін.
Продам МАФ на колесах, проведена електрика, стан ідеальний, наявна охоронна система Аякс Є комплект ключів МАФ рахується як причіп, тому є техпаспорт) Був в експлуатації під кав?ярню, скляна вітрина під смаколики в подарунок маф на колесах, мобільний
Автомобіль добре доглянутий Авто обслужене добре Сів та поїхав Всі деталі за телефоном
Продам 2114, в отличном состоянии, сел и поехал Все менялось во время!! Поменяны масла,фильтра. В машину ни мало вложенно,делал не для перепродажи а чисто для себя. Стоит выхлоп паук 4 (stinger) Много вложенно в музыку,все качественное, (Мистери)сабик стоит. Варить ничего не надо , был капитальный ремонт днище. Мотор не стучит, работает все идеально. стеклоподъёмники есть , как же без них . Стоят дорогие диски r15. Машина привлекают внимания многих людей,и едет бодро. За доп.фото звоните или пишите все покидаю и все расскажу. Стоит ГБО 4, машина всегда ездилась на бензине , газом не портил Реальному покупателю, не большой торг.
Что-то с
Продам Лада Калина. В гарному робочому стані,установлене нове щеплення.Передні сидіння з іномарки. Обслуговувалась своєчасно,вкладень не потребує. Сів і поїхав
Машина в хорошому стані збережена сів і поїхав пробіг 60 тисяч Км
Продам власний автомобіль в гарному стані, який майже 10 років був в одних руках. Авто в гарному технічному та візуальному стані, повністю обслужене, вкладено чимало сил та коштів (більш детально по телефону). Встановлено ГБО, гарне свтло, легкосплавні диски.
продам хороший автомобіль економний надійний .стан суперовий живий негнелий двигун коробка ходова все в задовільному стані .я власник хто купить не пошкодує деталі по телефону
кодиціонер працює, новий радіатор, радіатор кондиціонера, акумулятор, замінено генератор, електрика справна, замінено свічки з проводами, ручник працює, обмежувачі дверей працюють), кермо перешите, стеля перетягнута, ричаги верхні, шарові, ступичні підшипники замінено, нова вихлопна, колеса r17, їде рівно, треба робити пороги, продаж в мрео
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?