Авто в хорошому стані. Питань до мотору та ходової немає. Не бита, потребує часткового підфарбування. Встановлена якісна акустична музична система з субуфером. Диски титанові, шкіряний салон. Всі питання за номером телефону.
Продам свою машину. С документами полный порядок. Что касательно машины, останетесь довольны. В машину вложенно много времени, денег и сил. Много, что заменено , новый генератор, аккумулятор, стартер. Стоит обслуженное ГБО 4 поколения вписанное в тех- паспорт. Салон, чистый ухоженный не прокуренный не за шорханый. Полностью обслуженная ходовая. Стоит хороший лед свет + доп посветсветка. Стоит хорошая музыка с линейкой под саб. Работает каждая кнопочка и каждая лампочка. Все датчики. Из минусов немного проблема с лаком на правом крыле а в целом машина на 8/10. О покупке не пожалеете. Возможен обмен с моей доплатой предлагайте , если интересно пишите звоните Вайбер 24/7
Продам авто в гарному технічному стані. Ходова зроблена і капіталка двигуна. По кузову є нюанси. Всі питання по телефону
Авто не требует вложений. Двигатель после ремонта. Новая резина. Я второй хозяин. Гаражное хранение. На дополнительные вопросы отвечу по телефону. газ не ставил.
Авто в гарному стані. Нова ходова, нова гума, перебраний двигун. Встановилено нову суху вебасто.
Гарне авто як для першої машинки,так і для навчальної.Дуже проста та не дорога в обслуговуванні.Багато що вдосконаленно в авто і додано для більш комфортного пересування дорогами.Двигун надійний та простий в обслуговуванні 1,5 працюе добре,масло не бере.Ланос прошитий прошивкою від bamрerdima для єкономіі на бензин +під газ .Екологія вирізана.Встановленно та вписано в тех. паспорт ГБО-3.По комплектації з салону :ГУР,регулювана рульова колонка,кондиціонер(холодить,но мабуть треба дозоправити).,протитуманні фари .Ходова обслужена.Авто в продажу на зимовій резині r14(в багажнику докатка теж на 14").Для комфортного пересування додатково заінстальованно: панель приладів від Лачетті;БК i-Red 2,0;Салонне дзеркало з авто затемненням;бокові дзеркала асферичні з підігрівом;передні сидіння BMW е36;перетянутті в шкіру вставки карт дверей+підлокітник.Тонер в круг+лобове.Єлектростеклопідъемники всіх 4 дверей;Безшумні замки дверей від Лачетті;підсвітка бардачка;подвійна USB зарядка;eva килимки;амортизатори+обшивка багажника.Магнітола Pioneer ;компонентна акустика Vibe 16" спереду та ззаду.Дві пари ключів.Встановленний але не підключений по електриці фаркоп(використовувався виключно як парктронік).Мае тріщіну на лобовому склі,але з вулиці не видно.Звісно е до чого прикласти руки,авто не нове.А так Ланосяра сів та поїхав,тільки заправляй пальне.Віддаю рейлінгі багажника на кришу,та комплект резини на дисках.Без перекупів.Переоформлення через Дію.В продажі авто до 5 липня,потім буде в Дніпрі.
авто в гарному стані замінено ГРМ всі рідини нічого по машині робити не треба Нова гума на r14 +зима
Мото опслужений економний легкий з обліку зніму або випишу генералку в подарунок шлем кофри і змазку цепки.
Авто в хорошому стані,варити красить непотрібо,резина зима ,гбц повністю після ремонту, шліфована гбц перевірена на тріщини,замінено сальники клапанів,протерті клапана,замінені сідла,замінено термостат,нові провода,свічки,кришка трамблера,бігунок, карбіратор налаштований,є некритичні нюанси по ходовій, цікавить обмін на дешевше авто .
Авто в доброму стані,двигун після кап-ремонту.Поршня з виборкой,при обриві ременя клапана не гне.Ремні,ролики,масло (нове).Гальмівні барабани та колодки "нові".Резина майже нова.Є незначні лако-фарбові пошкодження,але на швидкість не впливає.На виїзд не виїзджаю,кого цікавить ,приїжайте та дивіться.Я власник(документи в нормі)
Автомобіль в гарному стані всі запитання по телефону
продам машинка нормальном состоянии по всем вопросам звоните, пишите.
Замінено ГРМ масло фільтра антифриз свічі. Переварені пороги 1,5мм сталь, зимова гума передні майже нові,задні ще походять сезон. також є оригінальні титани з літніми шинами,літні вже трохи втомилися. Двигун ідеальний масло не бере,заливав тільки хороше 5w30. на задніх арках є трохи іржі.
Авто в доброму стані всі питання за номером
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?