продам ланос 1.6 sx в хорошому стані, скло, фарба рідна, газ 4 покоління, двигун повний капремонт, мастила, ремінь ролики нові, фаркоп, хороша музика, бортовий комп'ютер, заводський ключ, сервісна книга, будь-який від оформлення.
На фото видно нюанси по авто.
Пороги замінені, нова резина. ГБО з 2019 року. Додаткова інформація по телефону.
Подам Golf 1999 року, на ходу. На фото видно зіржавівші пороги, за це скинемо ціну. ПРИСУТНІЙ ТОРГ
автомобіль в рідній красці газ не великий нробіг але по автівці є незначні недоліки
Лафет 2008р у відмінному стані. Готовий до роботи прямо зараз! Регулярне ТО. Всі документи в порядку Також продаємо Мініекскаватор Schaeff-Terex HR12 2003р. і BobCat 443 1993р. При придбанні BobCat, мініекскавотр і лафет - ЗНИЖКА.
Продам авто в гарному стані. Я другий власник. Пробіг справжній 125тис. Двигун 1.6 16 клапанів, клапана не гне.Продаж тільки з переоформленням. Торг біля капоту. Якщо не відповідаю на дзвінок, пишіть в Viber т
Машина в дуже гарному стані Звоніть по всім питанням по тлф Газ 4покоління вписан в тех паспорт Переоформити можливо В рідній красці Дуже бадьора Торг увмістний
Продається легковий причеп в гарному стані за 100000 грн. Причеп імпортний NIEWIADON модель 982 По технічному паспорту категорія В Вантажопідйомність - 2 т. Розмір: д 2440 *ш 1840 *в 2000, 17 м3 Рік випуску 1996 рік. Корпус: цільно-оцинкований Колір сірий Тент і борти знімаються легко. Можливо використовувати як платформа-евакуатор.
авто після кап ремонту доїде куди хоч ще нова рульова рейка нове щеплення авто не Гнила кого цікавить дзвоніть обмін тільки на ЛАНОС, з недавнього зроблена повністю тормозна система по машині питань нема
Продаю свою "Ластівку" якою володію майже три роки. Дуже надійний, невибагливий, недорогий в обслуговуванні автомобіль. Дуже просторий і ємкий, влазить холодильник 2 метри, перевірено. Підвів всього один раз, коли здох старий АКБ, коли замінив його, заводиться в любий мороз, за умови нормальної солярки. Отже, що зроблено: АКБ 2 роки, щеплення і ГПР в прошлому році замінив, заразом замінив сальник коленвалу і поміняв масло в коробкі, новий вижимний, місяць тому поміняв генератор, 20000 тому нові тормозні колодки, всі ремені, права напіввісь з ступичним підшипником, 15000 тому зроблена ходова повністю. масло і фільтри крім паливного мінялись раз в 7-8 тис.км. паливний фільтр раз на 2 ТО, до авто крім літньої гуми на титанах з пробігом в 15000, є два комплекти зимової на стальних дисках, одна нова, друга стара. Салон збережений, за авто дивився і жалів. тепер з мінусів: на лівому задньому крилі пішла гниль, більше ніде не має, дно і двері в гарному стані, де інде відлущилась фарба, є невеликі сколи, в одному місті коліном продавив передній бампер, коли міняв фільтр, не працює спідометр, з таким брав, не працюють протитуманних, бо їх там не має, авто вже 30 років і в ньому є куди трошки прикласти руки, але впевнено скажу що воно ще доїде куди завгодно, хоч в Африку. Продаю не спішно, тому як купив інше авто, а це більшу частину часу стоїть. за 1800 не віддам. Дзвоніть з 7.00 до 21.00!
Авто на повному ходу.Установлено ГБО-4(вписано).Двигун не димить,кпп не вибиває,ходовка як м'ячик.Чистий салон,хороша гума,акб.Варити,красити не потрібно(пару коциків буде).Є діюча страховка,кондиціонер холодить.Документи порядок.Всім миру.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?