В ідельному стані, не ржава, не бита, є посилювач руля, коробка передач механіка 5 Ступка, газ-бензин, масло не їсть, розхід 8 л. Газу, коробка не розбита, сів і поїхав, торг у капота, дуже легка в керуванні
У продажу Chery QQ, 2012 рік,передній привід, МКПП, 1.1 бензин, пробіг 79 т. км. Авто без ДТП, 2 власника. Пропонуємо популярний та економний авто в гарній комплектації в яку входять кондіціонер, обігрів заднього скла, ABS, електропакет, аудіоподоготовка та багато інших функції. Автомобіль повністю обслужений. Не потребує жодних додаткових вкладень. Запрошуємо вас на огляд, щоб особисто оцінити автомобіль. Дзвоніть прямо зараз для отримання додаткової інформації та запису на тест-драйв. Також є можливість обміну Вашого авто, придбання авто в розстрочку. Інші варіанти авто в наявності або під замовлення дивиться на нашому сайті. Перевірка авто на будь якому СТО. Допомога в переоформлені.
Замінене зчеплення, кап.ремонт головки, заміна паливного бака, заміна паливних трубок та інш.
Продам свой автомобиль 2004 года выпуска(корейский кузов,польская сборка),я владелець 5 лет. Есть кондиционер,работает хорошо,заправлялся 3 года назад,гидроусилитель руля,передние эл. стеклоподьемники,центральный замок,доводчики стекол,багажник с кнопки,дорогие лэд лампы в фарах,светят очень хорошо,магнитола,AUX,USB, есть ГАЗ. Работает абсолютно все,все кнопочки,все лампочки.Машина каждый день на ходу,используеться для работы,в основном по городу. Есть недостатки по кузову и лакокрасочному покрытию,водительская дверь,начала гнить филенка,на фото показал,можно сделать,но я бы заменил.Дно и пороги в хорошем состоянии. Ходовая нормально,есть посторонний звук справа спереди,нужно посмотреть. Двигатель полностью менялся в августе прошлого года,масло не берет,едет хорошо,как на газу так и на бензине. Недавно менял расширительный бачок(лопнул и потек)Передние стойки,опорные подшипники. Противотуманки под замену,стояли кистайские,долго не прожили. По машине в 2020 году было маленькое дтп,пострадал передний бампер,фара(целая,но была большая царапина на стекле)туманки. В целом по машине,машина очень хорошая,5 лет в одной семье,за машиной старался ухаживать,менял масло каждые 5-6 тыс,залит хороший антифриз HEPO,машина никогда не подводила,а если и случалось то рядом с домом. Посторонние звуки ходовой,не проблема,это ланос,запчасти капейки стоят,нюансы по кузову мне не мешали,но если кто то хочет можно устранить все у мастеров или сами.В общем машина для меня очень дорога.Продаю по причине уезда в другую страну..ТОРГ при покупке.Если что то конкретное интересует, звоните, расскажу по телефону. В подарок отдам зимнюю резину на штамповках
Перший власник. Авто в хорошому стані . Не було в дтп. Масло мобіл 5/40 ,заміна кожні 7-8 тисяч. Літня резина на титанах r15.Косметичний ремонт кузова у 2018р.Салон доглянутий .
Продам авто в гарному стані, машина з салону в одній сім’ї, є декілька нюансів але не без них… Кондиціонер працює, передні склопідйомники теж, двигун 16-клапанний працює рівно, сухий, нещодавно зробив ТО, в авто не курили, в комплект віддам літню резину на рідних легкосплавних дисках, ~ на 133тис. була заміна панелі тому пробіг показує не рідний, всі записи присутні, торг біля капоту. ??ХАРКІВ?? Писати бажано в вацап, або дзвінки після 18:00
Авто на повному ході.В одних руках 18 років.Комплект дисків зима.Газ,бензин,працює як на газу так і на бензині.
Авто в справному стані сів і поїхав! Мотор масло не бере КПП не виє не вибиває Я власник
Продам гольф 1.4 бензин.Авто в експлуатації кожного дня,має нюанси по кузову.**********
Продам Ford Escort 1998 року. Машина на ходу, але потрібно новий акумулятор (зимою не використовували, тому сів в 0) і потребу ремонту з зажиганням (заводиться ключем через раз).
Машина хороша Цілий час на ходу Хороша музика Світло Скло падйомнік Сів поїхав
Ндійний передньопривідний автомобіль D-класу, відомий своєю надійністю Двигун FS: Вважається одним з найнадійніших у лінійці Mazda, простий в обслуговуванні. Просторий салон та багажник (особливо у кузові універсал/хетчбек). Підвіска комфортна, незалежна, добре підходить для поганих доріг. Піднята - встановлені вставки 2 см.
Авто в нормальному стані, всі пошкодження видно на фото. По авто нарікань не має, сів та поїхав. Торг присутній. Всі питання по телефону.
Авто на ходу, 10-11л. газу по місту, траса 7л. Кузов цілий, є рижики, покраска місцями бажає кращого. Салон в гарному стані, все на фото. Нова зимова гума. Обмін не цікавить.
Легендарний BMW 735 E32! Ідеально як перше авто або під відновлення для поціновувачів 🔧 Технічний стан: Авто на ходу, потребує вкладень: багато дрібних недоліків 💸 Продаж через нестачу часу та фінансів 📱 Звʼязок через RIA або Viber. На дзвінки не відповідаю
Продам власне авто. Стан на 4+. ********** Олександр. Детали по телефону.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?