Продам надійний та економний автомобіль Chery Amulet, 2006 року випуску. Двигун працює рівно, заводиться без проблем. Коробка передач без зауважень. Ходова в нормі, нічого не стукає. Авто доглянуте, салон охайний, не прокурений. Електрика вся справна. Економне по витраті пального, ідеальний варіант для міста або як перше авто. Документи в порядку, повне переоформлення. Реальному покупцю — торг біля авто. Телефонуйте — домовимось 😉
Хороший стан авто, на ходу.Підігрів передніх сидінь, сидіння обшиті, склопідйомники, комплект зимової резини.
Продам сімейне авто,пороги переварені,ходова зроблена,газ вписаний, головка блоку після капремонту,замінений ГРМ,помпа,термостат
Встановлено ГАЗ 4 покоління, все в робочому стані, тільки переоформлення
Продам авто срочно!!!сів і поїхав.Зимова резина гарна,літня на титанах.Всі питання по телефону . Переоформлення!Ціна 3000 у.е
Масла в моторі і в коробці тому замінені фільтра всі теж резина зема нова
Продам отличный вариант для обычной, спокойной повседневной езды как по городу так и по сельской местности. БМВ 3 серии 1985 года с объемом двигателя 1.8 литра. Едет довольно нормально для своего двигателя и своих годов, при этом расход топлива 8 литра. Состояние кузова конечно не идеальное, года все ж берут свое, но чего-то глобального, критического как бы странно нету. Есть рыжики, есть местами коррозия и вздутие заводской краски, есть подкрасы. Но сквозных дыр, гнилых порогов такого нету. Ходовая живая, при езде не чувствуется какого либо дискомфорта, стуков. Единственное что буквально на днях отказала жить задняя левая стойка. Ее бы под замену. Коробка и сцепление без вопросов. Все плавно без хрустов. Двигатель все так же бодр, и готов дальше покорять трассы с новым хозяином. Салон, тут состояние скорее ближе к 3+. Так как сидения передние с бмв е36 но потрепаные, хотя накинуть чехлы и станут как новые, все регулировки работают, задние заводские сидения, так же присутствует потрепаность. Люк работает, открывает и закрывает. А самое что главное он не течет. Тахометра на панели приборов с экономайзером не работает. Проводка в авто полностью вся перебиралась, перемотана дорогой тряпчанной изолентой, что говорит о том что проблем с электрикой нету и не будет очень долго. Что добавленно в это авто… Заменены старые, не рабочие передние противотуманки на ваз 2110 с доп габаритом Стоят новые передние повороты с доп габаритом, + прозрачные стекла Заменена заводская задняя полка на акустическаю прочную полку под овалы, обшитую кожзамом Сделана подсветка салона при открывании авто. Установлены ангельские глазки. Установлены фары с линзой с bmw e34 (если не ошибаюсь). И много чего другого. Продажа авто по тех паспорту, хотя связь с хозяином есть. Если интересно будет, сможете переоформить. За более детальной информацией в вайбер
Автомобіль в хорошому стані, деталі по тел.
На повному ходу має деякі не значні нюанси по кузову присутній торг на авто протягом місяця замінив масло в двигуні радіатор охолодження тросіки ручніка та передні бліни з колотками .Пишіть в ria кидайте обміни з моєю доплатою.
Продаю Заз Ланос, об?єм двигуна 1.5, газ-бензин. Один власник, купував на «Бліц-авто» в Києві на Лісовій. Авто по техпаспорту 2014 року, купував в листопаді 2015 (договір купівлі- продажу є). Пробіг 340000, в серйозному дтп не була. Авто користувалися весь цей час, тому і пробіг відповідний: їздив на роботу, жив за містом; не таксі звісно). Кому муляє цифра пробігу, можу тисяч сто- сто п?ядтесят скрутити, як більшість робить. По двигуну проблем немає, масло не бере, весь цей час лив оригинальну оливу на одному сто; десь пів року назад поміняв ГБО (мозги, проводку, кнопку), бо почали щось мозги глючити. По ходовій проблем немає. З кузовом складніше: із хорошого-не гнилий; із поганого- є притертості, сколи пару, вмятина права передня дверь і бампер; ліва передня дверь - теж виятинка невелика. Не працює: магнітола і підігрів водійського сидіння (може запобіжники просто поміняти), кондиціонер (я їм не користувався, тому зняли ролік і ремінь кондиціонера, щоб менше нагрузки на генератор було). Висновок: кому підійде: -як перше авто; -для тих, хто шукає надійне і економне авто за невеликі гроші, кому більш важливий стан двигуна чим зовнішній вигляд; -можна купити, а потім з часом подороблювати все (чи може стоять руки самому все зробити) Не підійде: -перекупам (прохання не турбувати) -кому в пріоритеті зовнішній вигляд (також не витрачайте час)
В доброму стані , е проблеми але їздить добре якщо є питання пишіть
Машина в гарному стані,заводиться у будь-яку погоду По питанням пишіть у приват Віддам рідні штамповки
Продам ваз 2115 в хорошому стані На ходу без вкладень 1.5 газ бензин ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ
Машина в дуже хорошому стані, є газ вписаний, машина не гнила, вкладень не потрубує. Цікавить обмін на інше авто, розгляну любі варіанти
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?