Продаю benelli tnt25 стан відмінний. Інжекторний двигун на 250 кубів і 28 кінських сил. Водяне охолодження. Встановлено багажник.; Цеп і зірки нові . Масло і фільтра мінялись вчасно. За всіма питаннями звертайтесь за телефоном в особисті або в телеграм) Переоформлення.
BMW E39 2.5 — На ходу, надійний німець! Продам робочу конячку, технічна справну. Є нюанси по кузову та покраски. Тріщени по лобовому склу.Продаю бо забрали в армію. Підвіска: Перебрана, їде рівно. Кузов: Має вікові нюанси (потрібно варити порог, має рижики). Хороша база для відновлення або як перше авто. За документами порядок. Реальному покупцю — хороший торг. Переофрормлення
BMW E30 320i (M20B25) седан Продам живу E30 у стилі стріт. Мотор M20B25 вписаний в техпаспорт, повне переоформлення. Машина на ходу, їде бадьоро — валить боком, робить бернаути, чисто для кайфу Комплектація: • 4 електросклопідйомники • Electrolux • Шкіряний салон • Кермо M-Tech • Широкі диски За зовнішнім виглядом — стріт/дріфт стиль, виглядає агресивно. Є куди прикласти руки — не ідеал, але база хороша.
на холодну піддимлює,потрібно замінити сальники клапанів! є незначні нюанси по кузову! дно здорове
з документами порядок,по техніці все добре.нормальне авто на свої роки і кошти.люк не протікає.
Продам сімейний автомобіль. технічно все справно підвіска зроблена вся , мотор після капітального ремонту, пройшов 30 т км + замінено щеплення та вижимний , питань до кпп немає , встановлено гбо 4 покоління. працює справно та без нарікань ( на гбо є ще гарантія від сто 2.5 роки ). на автомобілі встановлена нова зимова гума Автомобіль на свої роки в задовільному стані . Продажа по причині , що даний автомобіль замалий для сім'ї . Можливий не значний торг біля авто .
Продам мерса а клас 1.4 мотор резвий економний Мотор коробка обслужена масло фільтра Ходовка зроблена пружини нові Порогі цілі Хороший варіант маленька комфортна економна По авто Нічого робити непотрібно
Ланос 1.5 газ/бензин. Газ вписаний в техпаспорт. Повністю нова ходова. Із проблем праві двері, низ капота, видно на фото, та немає 5 передачі. З документами порядок. Тільки переоформлення.
Авто в хорошому стані сів і поїхав
Поляк. Без тоталу.Скло все рідне. По регламенту відбувались всі заміни росхідників. Робоча машина, один власник. Сидіння завжд в чохлах. Скло все рідне. Всі нюанси по кузову на фото. Комплект зимової гуми на дисках. Пробіг рідний. Технічно справна повністю. Ламатись немає чому, сів поїхав. Немає часу привести в охайний вигляд(((.
Автомобиль требует косметического ремонта.Все вопросы по телефону.
Авто на повному ходу сів і поїхав. 2008 року ,один власник придбана з салону ( Поляк) є підсилювач керма,лед світло,форкоп.. Віддам комплект зимньої резини на дисках. Для детальної інформації дзвоніть або на вайбер, телеграм .
Кузов норм, негнила. Ціла. Їздить добре. Газу по трасі бере 10 л. Вся інформація по телефону. Можна без проблем перереєструвати. Обмін не цікавить взагалі. Ціна 2100 $. По смс не торгуюсь.
Авто в технічно чудовому стані, потрібно підварити крила. По авто все працює. Нова страховка, замінені масла/фільтра.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?