Продам хорошу обслужену машину. Мотор 4A-FE працює як годинник, не димить, масло не їсть, заводиться з пів оберту, їде класно. Коробка в хорошому стані, гранати не хрустять, пильники цілі. Ходова обслужена, їде м'яко, розвал-сходження зроблено, дорогу тримає добре. Новий акумулятор. Нова гума всі чотири колеса. Кузов цілий, рівний, не гнилий. Салон у відмінному стані. Електрика працює. Хороша комплектація. Загалом хороша обслужена машина від господаря. Оформлення. Решта питань по телефону.
Автомобіль на бойовому ходу. 1998 рік випуску. Двигун 2.0 бензин. Механічна КП. Гарна комплектація. 4 склопідіймачі. Кондиціонер. Антиблокувпльна система (ABS). Магнітола. Гарна гума , титанові диски. Переоформлення!
Volkswagen Polo 1997 року випуску, на ходу, технічно справний, зручний та економний помічник.
Хороший стан ..сів поїхав..резина зима нова..
Опель вектра В.1998року,двигун 1.6 бензин.пороги поварені оброблені арки теж не гнилі,салон доглянутий,фільтра та олія замінено.з зовні потребує косметики .деталі за телефоном.
Продам Джилі СК 2013р.в. Рідний пробіг 139тис.км. Один власник. Газ євро4. Замінено масло та ГРМ. Деталі по телефону.
авто в нормальному стані мотор, коробка, ходова на відмінно кондиціонер працює повністю обслужена
Продам автомобіль мазда 6 • Автомобіль в робочому стані • Задні стійки нові • Передні є в наявності потрібно замінити • Автомобіль піджирає масло • Є дефекти по кузову • Переоформляється • Новий АКБ • Передні ричаги замінені • Колодки замінені
для мобільного звязку
Встановлено контрактний мотор і турбіна, новий комплект зчеплення і вижимний, перевірена паливна та відремонтованого дві форсунки, комплект грм, помпа і всі рідини. 44т. км назад. ~30т. км назад замінив компресор, новий висушувач і радіатор кондиціонера , датчик тиску, всі сальники патрубків, кондиціонер працює чудово, ремінь генератора і натяжний механізм, три подушки мотора(ориг) і одна подушка вихлопної. Каталізатор вирізаний, прошита євро-3, егр працює добре, періодично чищу. ~15т. км, встановлено нові задні диски( разом з підшипниками ) та колодки, обслужені передні супорта та замінено гальмівну рідину. 8т. км назад встановлені нові передні амортизатори , опори та підшипники (ориг). По мотору, як і по машині жодноі помилки, все працює! Клімат-контроль, датчик світла і дощу, 4 склопідіймачі, електро регулювання та підігрів дзеркал, магнітола Update list( розпаяний блютуз і замінена начинка) з підсвідкою і екраном дореста, динаміки в круг Cabase, все штатно, звук чудовий! Масло і фільтра міняю кожні 8т. паливний через раз. Питання лише по кузову!
Човен Южанка вироблено місті Миколаїв в 1976г. Не тече. Були не набирають воду, хоча мають невеликі вм'ятини. З 22 року стоїть на лафеті (як на фото) на базі УТМР у Києві. Двигун Меркурі 15 сил вписаний до Судового білету. Остання ТО двигун проходив наприкінці 21 року. Судновий білет постійний без необхідності переоформлення. Пайоли добротні, носовий якір обтяжений, транспортувальний тент та чохол на двигун. Продається лише комплектом: човен, двигун, лафет. Причина продажу – для мене за віком вже тяжка, хочу пвх.
ваз 2110 шеснацяти клапанна , кузов без питань, салон норма, по ходовій без питань. два компоненти резини на дисках, проблема пробило прокладку, займатись ремонтом немає часу, продаю як є. розглядаю варіанти обміну в дві сторони.
Продаю автомобіль, який багато років був мені вірним помічником через те, що купую нову автівку. Двигун ЗМЗ 402. За роки використання авто зробив у ній дуже багато речей, якими насолоджувався досі: - встановлена ??2din магнітола з камерою заднього виду (паркуватися супер зручно, все видно на екрані) - зробив чудове звучання музики (не хочу перегинати, але акустика особисто для мене супер) - встановлено ГБО та вписано до техпаспорту - щоб зменшити вібрації керма на нерівній дорозі, поставив кермовий демпфер від Мерседеса W124 - організував відмінне світло: лінзована оптика - лінзи 2.5 дюйма, ксенонові лампи колірною температурою 4300К. - У передніх поворотах встановив габарити білого світіння. При включенні повороту гаснуть, при вимкненні включаються через 3 секунди (за бажанням це можна прибрати) - встановлені передні ЕСП, та наклеєна віброізоляція на дверях. Ну і багато іншого зробив, адже дуже любив цей автомобіль. Та й загалом можу сказати, що машина у доглянутому стані. Кілька років тому переварювалися пороги, а всередині все грамотно зроблено та оброблено. Дно, до речі, не гниле (для тих, хто переживає, тому що часто з цим продають авто цієї марки). Єдине що – зовні необхідний косметичний ремонт, так як у деяких місцях є трохи іржі (це видно на фото). Але це легко можна виправити. Так, і ще. Машина продається на дисках від 31105 Волги. З усіх питань радий поспілкуватися, телефонуйте.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?