авто в рабочем состоянии пассажир восемь мест по документам хозяин диван только 1 мотор масло не берёт ходовая нормальная но нужна замена рулевого наконечника
1.8бензин- газ. 2000 рік. 16 клапанний мотор.4 покоління газова установка.
Продам свою автивку в гарному стані. Відповім на всі питання по телефону.
Opel Meriva 2003 р. 1.6 газ/бензин 4200. Реальному покупцю торг. Авто зроблене для себе, кожен день їжджу, росхідники поміняні, після капремонту двигун, 3000 як замінений ГРМ з помпою, замінене масло в КПП, замінені свічі,ГБО 5 покоління (їсть 1:1) сів поїхав, довго писати... Дзвоніть розкажу 09******99
Продам Opel Omega B, 1995 р.в., 2-літровий бензиновий двигун, 136 к.с., 16 кл. Підвіска дуже м'яка, салон великий і комфортний. Хід нещодавно перебрано, зроблено розвал-сходження. Мотор у дуже хорошому стані. Не димить. Масла не бере. Працює добре. По кузову є маленькі моменти. Салон у дуже хорошому стані. Не курили! Є подушки безпеки, є гідропідсилювач, є склопідйомники на всі двері, є бортовий комп'ютер, є парктронік, є підігрів передніх сидінь, є камера заднього виду, є АБС, є регулювання водійського сидіння. Є двозонний клімат-контроль, є кондиціонер (не заправлений). На литих дисках, є ГБО 4-го покоління, повнорозмірна запаска, аптечка, домкрат, канат для буксирування. Пічка гріє дуже добре, в салоні взимку буде спека. Фари ксенон, є денні ходові вогні. Продаж лише повна перереєстрація на нового власника. Приїжджайте, дивіться – не пошкодуєте!
Салон доглянутий, Led фари, двигун працює як годинник, газу, масла, фільтра всі замінені. Усі деталі за телефоном.
авто в гарному стані, повністю зроблена ходова ,нове аккб,фары нові і туманки гальми,радіатор,грм, зроблено Т. О, масло не їсть ,не димить,робив головку грошей не шкодував власне авто робив все що можливо, гнилі немає,є декілька вм'ятини маленькі. Дзвоніть все розповім
Продам авто, для своїх років у дуже хорошому стані (сів та поїхав). Дане авто довгий час була в одних руках, де за ним слідували і плекали. Олії та розхідники змінювалися відразу, також авто на новій зимовій гумі. Зрозуміло, що є невеликі рижики в деяких місцях по авто, але потрібно не забувати що 2004 рік, так авто не гнилий. Є невелике питання по еліктроніці (іноді може відключатися спідометр), а так все працює в штатному режимі. На останньому фото можете подивитися що було замінено відносно недавно, щоб новий власник сів і поїхав, а не копався в ній. З документами все добре, повне переоформлення. Також свіжа страховка.
Коробка мотор в идеальном состоянии. В комплекте идут 4 шины. Сиденье от БМВ
Найменша ціна на маркеті реальному покупцю. авто на українських номерах, знаходиться в Фінляндії, можлива доставка Європою за передоплатою на дорогу 160 тис. пробігу. Хороший стан. Нова гума. Поміняні колодки, масло двигуна та масло в коробці, свічки теж поміняні. Торг є. З усіх питань пишіть тільки у Viber
Продам свій автомобіль-Део Ланос- поляк, стан нормальний, знешумлена, антикорозійне покриття, гідропідсилювач керма, 15 диски, газ 2 покоління, пробіг 203 тис.
Машина в чудовому стані , робот взагалі не потребує , колодки нові , літом поставилм нові , колеса літні на титанових дисках , нові , зможете років 5-10 вільно на них катати , з салоном проблем немає , в подарунок дам газову установку , руки не доходили поставити , стан реально гарний, є противотуманки , але на одній тріщина маленька , віддам разом з машиною, візьмете , проблем не знатимете , ми другі хазяї , зробили все по максимуму, також зимня резина на сезона 3-4 на штампах буде додаватися , візьмеье машину для власного задоволення , колонки і магнітола нова стоїть , музика гарно грає. Два ключи також в комплекты
В гарному стані є момент по експлуатації сколи не значні . Та на високих обертах димить . Мотор робить плавно . Кожаний салон , підігрів сидіть авто стікло підйомник електро дзеркала , планшет андроїд .
Крайслер в хорошому технічному стані є дефекти по кузову
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?