Автомобіль в доброму стані не гнилий майже без пробігу по Україні пригнаний з Іспанії зберігається в гаражі! Потребує частичної покраски і заміни щеплення воно є але вже на підході!
Офіційно зареєстроване переобладння авто Волга - кабриолет. Пройшла сертифікацію в сервісному центрі. Мякий дах (прозора плівка). Газ - бензин. Задній мост - ГАЗ 24. Експлуатувалась мало, максимум 5000 км в рік.витрати палива на 100 км по трасі: газ - 10 літрів, бензин - 9 літрів. По місту - трохі більше. Причина продажу: придбання іншої антикварної машини.
Авто у відмінному стані, авто повністю обслуговане, двигун після капітального ремонту,масло не бере,замінені усі підшипники на колесах, замінені стойка стабілізатор та фтулки,всі питання по телефону,є пошкодження потрапила в ДТП авто на ходу , технічний стан нормальний,пошкоджено крило бампер та капот,фара замінив
Продам свою шкоду на надёжном моторе 1.4 с приятным малым расходом топлива, установлено ГБО по ходовой обслужевалась пол года назад, из нюансов трещина на лобовом.
ОБМІН НА мазда деміо
Ladа пріора 2011 рік в гарному стані!!!! Газ вписаний. Документи впорядку. По кузову ціла, без ДТП, гаражне зберігання.
. Продаю авто зв?язку з виїздом за кордон. Продажа авто термінова
авто в рабочем состоянии пассажир восемь мест по документам хозяин диван только 1 мотор масло не берёт ходовая нормальная но нужна замена рулевого наконечника
1.8бензин- газ. 2000 рік. 16 клапанний мотор.4 покоління газова установка.
Продам свою автивку в гарному стані. Відповім на всі питання по телефону.
Opel Meriva 2003 р. 1.6 газ/бензин 4200. Реальному покупцю торг. Авто зроблене для себе, кожен день їжджу, росхідники поміняні, після капремонту двигун, 3000 як замінений ГРМ з помпою, замінене масло в КПП, замінені свічі,ГБО 5 покоління (їсть 1:1) сів поїхав, довго писати... Дзвоніть розкажу 09******99
Продам Opel Omega B, 1995 р.в., 2-літровий бензиновий двигун, 136 к.с., 16 кл. Підвіска дуже м'яка, салон великий і комфортний. Хід нещодавно перебрано, зроблено розвал-сходження. Мотор у дуже хорошому стані. Не димить. Масла не бере. Працює добре. По кузову є маленькі моменти. Салон у дуже хорошому стані. Не курили! Є подушки безпеки, є гідропідсилювач, є склопідйомники на всі двері, є бортовий комп'ютер, є парктронік, є підігрів передніх сидінь, є камера заднього виду, є АБС, є регулювання водійського сидіння. Є двозонний клімат-контроль, є кондиціонер (не заправлений). На литих дисках, є ГБО 4-го покоління, повнорозмірна запаска, аптечка, домкрат, канат для буксирування. Пічка гріє дуже добре, в салоні взимку буде спека. Фари ксенон, є денні ходові вогні. Продаж лише повна перереєстрація на нового власника. Приїжджайте, дивіться – не пошкодуєте!
Салон доглянутий, Led фари, двигун працює як годинник, газу, масла, фільтра всі замінені. Усі деталі за телефоном.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?