Продам Сітроен Берлінго 1.9 дизель оригінальний пасажир . Стоїть на високі 185 65 15 ризині, є фаркоп.
Гарне авто , на повному ходу, багато чого зроблено (розповім по телефону), я другой власник, кондиціонер гарно холодить, 2 комплекта гуми, зима на залізі , вкладень не потребує , заміна масла в коробці та двигуні, колодок!!! Перекупам не турбувати , тільки повне переоформлення!!! Всім гарних покупок.
продаю своє власне авто. автомобіль в чудовому стані на впевненому ходу вкладень не потребує.
Продаю машину, Volkswagen Passat b5 2000 р. (1999) 1,6 газ/бензин, газ 4 покоління (70 л балон), по механіці все роблено, нарікань немає, ганяє добре, спокійно їздить на великі відстані (Одеса, Київ, Вінниця). По косметиці є питання, але вони не впливають на швидкість, сама по собі машинка супер. Витрата пального: газ 8,5-9,5; бензину 7,5-8,5. Перевірено мною. Мотор не димить масло не їсть, сів поїхав. Всі питання по телефону, в комплекті зимня гума. Робив все, як для себе, але так склалося потрібно продати.
Автомобіль з реальним пробігом 41000км. Один господар. Гаражне зберігання.
Продам надійне авто
Автівка, яка варта уваги та потребуюча її. Якщо подивитесь фото, ви побачите, що по кузову є недоліки. В основному косметика, але є і ложка дьогтю - пірати залишили пробоїну в лівому порозі. Загалом кузовня рівна. З технічної точки зору також є над чим попрацювати. Заводиться і їде. АКПП в доброму стані. Телефонуйте все розповім. Тепер щодо хорошого. Гарний шкіряний салон з ламаючимися спинками, повний електро ліва та права. Щойно перетягнуте шкіряне кермо. Парктронік, підстаканники. Є автосвітло, задні лед фонарі. Працюючий та обслужений люк. В фарах стоїть ксенон, світить дуже добре. В приборці всі пікселі робочі. І в загальному по електриці все працює. Достатньо непоганий варіант для рукастих, приклавши достатньо зусиль - отримаєте чудивий автомобіль. Телефонувати можуть всі. Перекупи, площадки і тд, але торг лише після перегляду, переоформлення обовʼязкове.
Машина на повному ходу. Вкладень не потребує. Все робив вчасно і ставив оригінальні запчастини. Кожен день у ходу. Машина якість. АБС, електропідйомники на передніх, підігрів дзеркал і заднього скла. Пічка гріє Ташкент. По мотору і КПП питань немає. Багато що замінено. Хто візьме, буде задоволений. Їздить дружина на роботу. Два комплекти гуми, нова проїхали по одному сезону. Усі додаткові питання по телефону ,ВОТСАП или ВАЙБЕРЕ.
Економний та практичний автомобіль на кожен день. Завдяки дизельному двигуну має дуже приємну витрату пального — близько 5-6 л/100 км у місті та 4-5 л/100 км по трасі, що дозволяє суттєво економити на поїздках. Авто на впевненому ходу, просте та недороге в обслуговуванні. Підійде як для міста, так і для далеких поїздок. Надійний варіант для тих, хто шукає економне авто без зайвих витрат. Аргументований торг біля автомобіля.
Авто в класному стані, зроблено мотор, тормоза в коло, газ4. Гниль та їржа, відсутні взагалі! Оформлення любе.
Авто в робочому стані, На борту електро підіймачі, музика. Авто обслуговувалось на сто є всі закази.
Машинка у хорошому збереженому стані.
Авто знаходиться село Ободівка. газ 4покліня .кондиціонер працює
Авто кожен день на ходу.питаня по тел.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?