Всім доброго дня. Продається Seat Cordoba 2003 р.в. Авто куплене та реєстровано у 2005 р. Пригнано з Німеччини у 2024 р. Рідного пробігу 101 тис.км. Є сервісна книга. Запаска рідна, нова. Рідна фарба включно з бамперами. Усе скло включно з лобовим-рідне. Мотор, кпп, підвіска праюють гарно, згідно пробігу. В Україні авто проїхало біля 4 тис.км. Нещодавно замінено мастило та усі фільтри, охолоджуючу та тормозну рідини. Є кілька незначних вмятин та царапин. Авто без корозії та гнилі.Нещодавно куплена нова АКБ.Більш дет.по. тел. Всім мирного неба.
Продам Honda Shadow 400, 57 т пробігу, 2008 р.в., все в красі та оригіналі, крім коцки на баку. Хороший варіант для водія-початківця. Причина продажу — підвищення кубатури, будь-який вид оформлення, локально в Запоріжжі. 3600 $ невеликий торг
Продам Гольф4 в нормальному стані.Зроблений кап.ремонт двигуна та навісних елементів(пройшла 12 т.км після ремонту). Проведено кап.ремонт підвіски.Кондіціонер працює. Більш детальніше по телефону.Резина зимова нова(2024р).Без торгу.
АВТО В ВІДМІННОМУ СТАНІ ДВИГУН ПРАЦЮЄ РІВНО ТИХО ПІДВІСКА БЕЗ ЗАУВАЖЕНЬ КУЗОВ ЦІЛИЙ РІВНИЙ МАЄ СЛІДИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ КОНДИЦІОНЕР ПРАЦЮЄ НАДІЙНИЙ СІМЕЙНИЙ АВТОМОБІЛЬ З ДОКУМЕНТАМИ ПОРЯДОК РЕШТА ЗАПИТАНЬ ПО ТЕЛЕФОНУ
Продам Вилковий Навантажувач Деста вантажопідйомність 2000кг ,Чешський дизельний двигун Z5201 ,2 циліндровий,розхід палива 0,7 літр на 1 мото години роботи , стоїть гідро підсилювач руля , замінене нове сцеплення , новий акумулятор , паливний насос і форсунки після ремонту ще на гарантії.
Авто на повному ходу, вчасно обслуговується, заміна масла, фільтрів .двигун, коробка передач все відмінно працює, під капотом все ок, нічого не тече, не викидає. Титанові диски STIL АUTO - Італія. В комплекті зимова гума на рідних дисках, кондиціонер, підігрів передніх сидінь, автомагнітола, легкі сліди використання авто. Надійне дуже комфортне авто, в обслуговуванні не потребує значних затрат, економне - залишитесь задоволені покупкою. Придбане в салоні, один власник. Більше простояло в гаражі, ніж користувалися. Більше інформації і Остаточний торг біля авто, перекупам не тривожити.
УАЗ 396201 санитарный пробег после капремонта 20 тысяч км.Карбюратор двухкамерный, впускной коллектор от РАФ ,оба коллектора шлифованы,радиатор новый залит ТОСОЛ,вентилятор американский (гидромуфта) ,установлен дополнительный электро вентилятор,гидроусилитель тормозов,сцепление немецкое (для УАЗов)фирмы ЛЮК,тормоза самоподводящиеся ВОЛГА ,передний мост- на колесах трещетки, в переднем мосту установлен самоблокирующий дифференциал от бронетранспортера,на крыше багажник от микроавтобуса ИВЕКО,запасное колесо достается из салона, в салоне сиденье от Мерседеса ,бок овые сиденья велюровые, сидения водителя и пассажира переделаны(подняты спинки ,установлены подголовники обтянуты велюром),дополнительное остекление с обеих сторон, фары чешские , установлены противотуманные фары,бампер выдвинут вперёд,пол покрыт покрытием поверх 10мм фанеры,колеса новые всесезонные.Автомобиль на ходу ,все в рабочем состоянии.Машина идёт по трассе 100-110 легко.В придачу лобовое стекло,шестерни коробки передач ,полуось,рессора новая ,бампер,решетка радиатора,перегородка(между водителем и салоном,диск сцепления новый,колесные диски,покрытие на пол дермантин для ремонта обивки. Звонить по номеру
Авто обслужене, все нормально, кондиціонер, АБС, парктроннік, диски рідні і колір рідний. Не фарбована. Все добре. У квітні була повна хімчистка. Фільтра замінено. Все нове. Ціна 3800 евро (торг не більше 100 евро). Перекупи допобачення. Власник я другий тому вона не переходила по руках. Газ є. Їсть 7л на 100км, сильно не їсть топливо. Масло теж не їсть.
Після капітального ремонту. Більш детально по телефону.
Автомобіль у хорошому технічному стані. Потребує лише заміни тормозних дисків. Куплений мною у 2024 році, з того часу проїхав приблизно 12 000 км. Двигун працює відмінно — масла не бере. Кузов в доброму стані як для своїх років. Причина продажу — купівля нового авто. Документи в порядку, переоформлення без проблем. Деталі по телефону, відповім на всі запитання.
Машина в рейсовому стані Технічно справна Мотор ідеальний Ходова перебрана Міст, коробка- порядок По кузову є нюанси, потребує косметики
Авто на впевненому ходу. На 270 тисячах повністю перебор головки мотора, заміна прокладок головки клапанної кришки, нові кільця, сальники клапанів, новй комплект ГРМ та ременя генератора, нове мастило, нові передні гальмівні дсики, колодки по колу, ходова в нормі, по кузову нюанси.Станом на зараз пічка слабо дує теплом та кондик потребує уваги, пішов гуляти після спеки фреон. Для першого сімейного авто дуже хороший варіант. На обмін бажано автомат.
Авто по техніці вогонь, не підводило ні разу, ніякого колхозу, все в оригіналі, працює кожна кнопка, сидіння з ломаючими спинками, в досить хорошому стані(цінна річ), клімат, доводчикі , світло ідеальне, по техніці все добре, з недавнього замінив два задніх підшипника, датчик абс, дві задніх піввісі, ходова вся після реставрації, амартизатори, пружини, все мінялось і не багато проїздило, розхід бензину 12 місто, 8. 5-9 траса, газу коло 15 по місту і 10 по трасі якщо спокійно їхати коло 120, з мінусів, є трохи рижики( на фото видно) а так то на повному ходу.
авто в гарному стані,весь в рідній фарбі,пробіг оригінальний,один власник з салону,гаражне зберігання,по авто нічого робити не потрібно
Всі фільтра та масла замінювалися на 120 000, також було замінено передні та задні гальмівні колодки, перевірена вся гальмівна система, замінена гальмівна рідина та ремінь ГРМ. Пічка та тондиціонер працюють справно, фріон- ???? Кожні 10000 проводилося повне ТО. Обслуговувалися лише у одного майстра! Знешумлено дно машини! В машині не палили, всі сидіння цілі та чисті, без пошкоджень, постійно використовувалися чохли, є фото! На Кермі також використовується накладка. В наявності комплект зимової резини (одна зима в користуванні) Дно машини оброблено антикорозійкою! Достатньо просторна та зручна машина! Дуже вмісткий багажний відділ, близько 400л. Авто продаємо з повним переоформленням документів! Торг лише біля авто!
Volkswagen Sharan 4 motion. Користуємося з 2017р. Надійний автомобіль для сім'ї і роботи. За період експлуатації жодного разу мене не підводив. Вагомих претензій до авто не маю. Машина на ходу. На разі потребує незначного ремонту по кузову і незначного ремонту СИСТЕМИ ПОВНОГО ПРИВОДУ. Питань щодо витрат пального не виникало. Телефонуйте на вайбер, телеграм, воцап поцьому номеру.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?