Авто повністю красилось в 22-гому році (дуже гарний колір), перевдягнене в рестайл, стоїть 2л бензин на автоматі, ходова зроблена, нове лобове скло, два комплекта резини з дисками (зима-літо) ще є запчастини які віддам з машиною. Торг присутній.
Пежо 207 2010 рік 1.4 газ бензин Львів любий вид переоформлення , є косметичні зауваження, стан на повному ходу , ремінь ГРМ в помпа поміняна 20 тисяч тому, Львів
ВАЗ-21104 (2005 року) -паспортна витрата палива 7,5 л на 100 км -шини 175/65, R14 -авто у гарному стані -продається від власника -гаражне зберігання -весь період експлуатації в одних руках -У ПОДАРУНОК! комплект зимової резини на сталевих дисках -кілька косметичних підфарбувань -вкладень не потребує -невеликий пробіг -олива мінялась регулярно, кожні 10тис. км (напівсинтетика) -свіжозамінені усі чотири подушки головки блока -додатково зроблена віброшумоізоляція всього салона та багажника -фаркоп -протитуманні фари -протиугонка (блокування важеля КПП) -передні склопідіймачі -регулювання керма по висоті -повнорозмірне запасне колесо -стереосистема JVC (акустика) -підлокітник -в машині не курили -торг можливий Дізнатись сервісну історію авто можна в GARAGE AUTO.RIA – https://auto.ria.com/garage/auto/vaz-lada-2110-52774.html
хороший торг реальному покупцю!!!
У доброму станi.
Авто в технічному стані без нарікань, сів поїхав. Є нюанси по кузову. В таксі не використовувалась. Є комплект зимової гуми.
продам пежо експерт максимальна база пасажир шкіряні крісла сім місць візуально і технічно в хорошому стані до передніх сидінь два з половиною метра є фаркоп
Треба бус чі 7 місць
Авто в хорошому стані, нова ходова, нова рульова, радіатори нові, гума нова. Все справно та працює
Электро стекло подъемник,подогрев зеркал,кондиционер,АБС, регулировка руля,гбо/бензин
Продам пасат б 5 мотор 1.9 чіпований машина в хорошому стані салон кожаний кондекціонер стіклопідйьомніки
Авто в хорошем отличном состояние, второй владелец. Вложений не требует. Родной пробег.
Продам Opel Calibra 2. 0, win - W0L000085R9002411, Двигун C20NE їде сильно ! Встановлене ГБО (+4) вписане в ТП , биксенон 6К з шторками , лінзи червоні дьяво очі , додаткові лінзовані лед фари, задні фари рестайл тоновані , люк працює , хороша дорога музика, був неон але нажаль недовго прожив , салон живий але є моменти , сигналізація , вся тонована лобове скло також тоноване , нові дорогі дворники , оригінальний обвіс є тріщинки ( бампера пороги спойлер антикрило хвіст OPC line ) , машина пофарбована фіалом с переливом , новий радіатор , нові патрубки , прокладки, замінено кпп, новий комплект счеплення, усі нові гранати та піввісі, задні стійки (Japan\& #039; s)нові , задня ходова замінена а от передню треба перебрати трохи гупає недоліків та нюансів не багато не ховаю кому цікаво по телефону , новий АКБ, , холодний впуск ( Custom dark ) , усі фільтра масла та рідини замінено , замінено свічі та фірмові провода , тюнінгований випуск ( Custom dark ) паук Субару саунд в термобинтах банка ( двухстволка Remus ) , машина на оригінальних дисках ( Borbet r15 ) з зимовою гумою , є ще літня гума також на оригінальних японських дисках з проставками ( kyawa rasing r16 ) пофарбовані в ядовий колір обмовляється окремо ! від авто не позбавляюсь , хочу віддати цю іграшку в добрі руки , в машину вкладено багато сил , я власник, любий вид переоформлення, машина завжди в центрі уваги, торг до останнього.
Продаю свій алюміневий прицеп не виїзджений по Україні не їздив пробіг оригінальній 100% бо їздив сам. Не битий 100 відсотків можна сказати новий прицеп.Маси 3000-400 завантаження 2600.Ося по1500.Ш-2.10 Д-4.60.
Авто технічно без нарікань, Гідропідсилювач керма, працюючий кондиціонер, літня гума, також є комплект зимової гуми, передні єлектросклопідйомники. Авто знаходилось в одних руках з 2019 року, без ДТП.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?