Продам авто Golf IV в хорошому стані. Було замінено тормозні колодки і тормозні диски, всі масла, фільтра, а також антифриз. Зроблена підвіска, зчеплення. Двигун після капіталки (10000 км тому). Є питання по кузову ( невеликі царапини і пару рижиків) Чек горить по 2 лямді(немає каталізатора, коли купив авто, вже його не було) Машина хороша, ніколи не підводила. Інші деталі по телефону!
Авто повністю на ходу, в гарному технічному стані, обслужений. За час володіння по ньому зроблено: - Встановлена нова сенсорна мультимедіа (стара є в наявності) - Замінені задні амортизатори - Замінена котушка запалювання й свічі - Замінений радіатор кондиціонера і залитий фреон Деталі по телефону
Поляк! Другий власник. В сім'ї з 2012 року. На максимальній комплектації (кондиціонер, гідропідсилювач, електропакет).Автомобіль в повністю справному стані. Сів поїхав. Встановлено гбо але під метан. Для переходу на звичайний пропан достатньо замінити редуктор газовий. Салон охайний збережений. По кузову рівненька гарненька без гнилі. Продаж не спішний. В сім'ї з'явилася друга машина і ця стоїть без діла вже 2 роки. На фото керма видно трішки цвіль). Запитання по телефону.
Продам гарне авто . По кузову присутні сліди експлуатації є на фото .Передні скло підйомники. Кондиціонер працює.2 дін магнітола .У фарах встановлено бі-ксенонові лінзи , у птф лед. Нове щеплення (проїхав на ньому десь 1000км) більш детально розповім по телефону . власник за тех паспортом .тільки переоформлення. Всім мирного неба .
Авто в хорошому технічному стані,є нюанси по кузову,продаж тільки з переоформленням
Машина в гарному стані.Двигун після капремонту,компютерна діагностика показує жодної помилки,кузов без іржі,коробка і ходова в чудовому стані,салон чистий,+комплект літньої гуми,ціна на авто знижена в зв'язку з терміновістю.
Всі питання по телефону. Телефонуйте розповім. Авто в гарному і робочому стані. Все вчасно робилося та мінялося все записував що коли робилося.
продам пробіг 230тис.км,всі розхідники замінено, повний ремкомплект ГРМ замінено на бойовому ходу ,є нюанси по косметиці ТОРГ присутній
заднє ліве крило було вдарене...відремонтовано непрофесійно. мотор не димить масло не хряпає. оброблено днище, гнилі нема, заміна ходової. , замінена ходова.
авто в хорошому стані не бите нефарбовае, ходова зроблена,новий комплект сцеплення,замінений двигун 1.9tdi з торбіною, деталі по телефону, також є старий мотор звичайний 1,9d із кпп. усі деталі за телефоном!!!
Авто в хорошому технічному стані.10тис.тому замінено комплект зчеплення,вижимний,ремені,ролики.Стоїть газова установка але невписана в техпаспорт.Потрібує невеликого косметичного ремонту.Є нова зимова резина на дисках.Продаж через дію так як я знаходжусь закордоном
В продажі свіжопривезений з Німеччини,розмитнений та сертифікований мотоцикл Yamaha YZF 600,технічно мот в хорошому стані,карби почищені та відсинхронізовані,коробка чудово 2 невибиває,по пластику є невеличкі косякі,нова резина комплект,деталі по телефону))
Mitsubishi Lancer 9, 2007 рік Продам надійний та доглянутий Mitsubishi Lancer IX. Колір: чорний Двигун: 1.6 бензин / газ (ГБО вписане) Коробка: механіка Рік випуску: 2007 Автомобіль у хорошому технічному стані, двигун працює рівно як на бензині, так і на газу. Ходова без зайвих стуків, коробка перемикає плавно. По кузову є трохи царапинки Економна витрата палива завдяки ГБО. Надійний та простий у обслуговуванні двигун. Просторий салон. Хороша комплектація. Документи в порядку, можливе будь-яке переоформлення. Авто щодня на ходу, вкладень не потребує. Підійде як для міста, так і для поїздок на далекі відстані. Телефонуйте або пишіть, відповім на всі запитання. Торг біля автомобіля.
Авто в ходу кожного дня. Технічно справна, мотор/коробка/підвіска без нарікать. Є нюанси по кузову, і їх достатньо, але як показує практика - на швидкість це ніяк не впливає, тому це ідеальний варіант як перше авто для молодого хлопця. Гарні диски на низькопрофільній резині є, іменні хайпові номера з рамкою є, свіжа тоніровка є, потужний двигун є, що ще треба для хлопця? В комплекті також зимова гума на R15 дисках + запаска. Масло замінене 1200км тому. Можливий торг. На дзвінки можу не відповідати, тому пишіть в телеграм/вайбер.
Продам власне авто Suzuki Liana 2006 року у хорошому технічному стані. Автомобіль надійний, простий у обслуговуванні та дуже комфортний для щоденної їзди по місту і трасі. Витрата палива приблизно 7-8 л/100 км у змішаному режимі. Є моменти по кузову, видно на фото.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?