Авто на ходу не гниле їздить кожен день є кузову є сколи і царапини з документами порядок Повністю нова ходова Замінене масло Можливий обмін на авто з акпп
Продам авто,від власника, Дуже гарний стан,сів і поїхав, Ходова вся нова, Газ обслужений, Кондиціонер працює, Є підігріви сидінь, ЕлектроПакет, Ксенон, Без корозії (взагалі) Пороги,арки все живе максимально, Нова резина, Два ключа, салон просто супер, Газ вписаний,працює чітко Розхід газу на 100 км /30 грн, Дуже економне та надійне авто, Всі питання по телефону
Авто в гарному технічному та візуальному стані. Обслуговувалось вчасно якісними запчастинами. На даний час вкладень не потребує. Працює як на бензині так і на газу. Більше цікавить обмін на автомобіль на автоматичній коробці передач з моєю доплатою.
Авто пригнане з Німеччини.Збережений стан,хороша комплектація.У ДТП не було …Технічно все добре ,все працює ,кондиціонер морозить. Ходова ,все решту -без нарікань.Двигун масла не бере,масла,фільтра,рідини замінені. Є незначні недоліки по лакофарбовому покриттю царапини,сколи …Можливий незначний торг.Відтермінування,доставка у ваше місто…
Гарний вибір автівки з АКПП для водія початковця. Економічна, невиличка з доступними цінами на запчастини. Повністю технічно ісправна та обслуслужена автівка, замінені всі расходники, виконана заміна цепі ГРМ. Повністю замінено щеплення та ініційованна на профільному сто роботизована коробка передач, нова резина і аккамулятор. корпус має сліди вживання. Всі питання за телефоном
Авто в доброму стані, їздить кожний день. В авто працює все. Кондиціонер холодить, пневмо не падає, люк відкривається. Всі деталі по телефону. Продаж тільки з переоформленням.
Продам власне надійне авто, кожен день на ходу, є нюанси по кузову (зображені на фото), салон в добре збереженому стані. Є зимова резина яка відїхала сезон фірми goodyear.Можливий торг. За додатковими питаннями звертайтесь по телефону.
Продаю власне авто у хорошому технічному стані, повністю справне та готове до експлуатації. Двигун працює рівно масла не бере. Коробка механічна - перемикає чітко, підвіска в нормі, салон чистий охайний не прокурений, нічого не гримить. Електрика працює без зауважень. Ніяких прихованих сюрпризів, VIN перевірено. Документи всі ок є недоліки по лакокрасочному покриттю, в цілому авто класне. Надійна модель що славиться економічністю та дешевим обслуговуванням. Авто не потребує вкладень - сів і поїхав, економна, витрати 6-7 л/100 км.
Продам повністю обслужений автомобіль, повне ТО проведено 2 тис. км тому назад (замінено ремінь ГРМ з комплектуючими, всі масла та фільтра). Років 4-5 тому було незначне ДТП. Авто вже на новій літній гумі, в комплекті йде також майже нова зимова гума “ GoodYear”.
Продам свій автомобіль Джили МК 2012 року 1.5 Газ/Бензин. Машина в одній сім'ї з 2018 р. Мотор та кпп працює добре, газ 4 покоління, авто на повному ходу, салон в гарному, доглянутому стані, ГУР, 4 скло підйомника, електро регулювання зеркал, кондиціонер, пічка дує дуже добре, новий акумулятор, страховка до серпня місяця. З документами повний порядок, тільки переоформлення. Більше питань за телефоном. Розумний і аргументований торг у капота. Велике прохання площадкам і автобізнесменам не телефонувати.
Продам Fiat stilo abart з двигуном 2.4 на механіці! Авто, яке дарує емоції!!! Двигун масла не бере від заміни до заміни, коробка без нарікань, кузов вогонь, немає навіть рижика чи іржі, максимальна комплектація, шкіряний салон, панорамний дах, який складається повністю, клімат двозонний, парктронік, тоноване навколо, з доками повний порядок! Цікавий також обмін без моїх доплат (Бажано на BMW 46 КУЗОВЕ)
Гаражного зберігання. Потребує невеликого обслуговування.
Авто в робочому стані вкладень не потребує Детальна інформація про автомобіль за номером телефона
Авто в гарному стані в рідній фарбі,газ 4 покоління,кондиціонер,авто повністю обслуговане , диски легкосплавні.По всім питанням дзвонити.
? Opel Astra G 1.6 (газ/бензин) — доглянуте авто без вкладень! Продам надійний та економний автомобіль у дуже хорошому стані. Машина реально жива — не “втомлена”, як більшість на ринку. ? Кузов майже весь у рідній фарбі ? Без гнилі та серйозних нюансів ? Новий передній бампер (підготовлений під фарбування) ? Двигун 1.6 — працює ідеально як на бензині, так і на газу ? Не димить, масла не бере ? Їде бодро та рівно ? Ходова повністю обслужена — нічого не стукає ? Нещодавно зроблено велике ТО: – новий комплект ГРМ – помпа – ролики – свіже масло ? Салон чистий, охайний, не затертий Авто сів і поїхав — без вкладень взагалі. Дуже хороший варіант для роботи або на кожен день. ? Реальному покупцю — адекватний торг біля авто. Телефонуйте, домовимось ?
Продам в гарному стані Skoda Fabia Нова літня резина R15. Є комплект зимової резини з дисками в гарному стані R14.
Терміновий продаж! Хороший торг! Авто на ходу більше деталей по телефону.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?