Продам Geely GC6. Крайне экономное авто с расходом газа 8,5-9,5 л. 15000 км назад был сделан капитальный ремонт коробки. Установлен дорогой и хороший свет. Достаточно просторный автомобиль, крайне приятный в управлении и обслуживании. Есть небольшие вопросы по косметике (всё-таки китайский автомобиль). Уместен адекватный торг. Более детально по телефону
Продається Волга 3110 у хорошому технічному стані. Не гнила, двигун 2.4 л газ-бензин, працює справно. Салон доглянутий та охайний. Рідний пробіг: 39645 т
Продам Volkswagen bora 2.3 1999 року. В хорошому стані, сів поїхав. Не гнилий. По мотору, коропкі робити нічого не треба. На криші машини встановлені додаткові спеціальні кріплення для багажу. Чотири скло підйомника, омивайка фар, клімат контроль. В машині вбудована сигналізація Чистий бензин. Машина дуже містка і надійна. Реальному покупцю торг
Продаю своє авто Газу ніколи не було Зауважень по авто немає Гарний стан По всім питанням телефонуйте по номеру
Автомобіль в гарному стані на свої роки кожний день в роботі доглянутий та технічно справний.Проводився капітальний ремонт кузова 4 роки тому і кпітальний ремонт двигуна 8 років тому після ремонта наїздив 80 тис.З недоліків потребує заміни лобового скла,та обслуговуваня системи кондиціонера компресор поміняний рульова рейка замінена на оргінал і не тече.Автомобіль продається з переоформленям, газ вписаний,обмін не цікавить розумний торг біля капота
Продам авто всі питання по телефону.
Авто в гарному стані на свій вік.
• 2012року • брав в салоні • сервісна книжка з записом про всі заміни мастил та фільтрів • кондиціонер, стіклопідіймачи всіх вікон, • дзеркала з підігрівом та електричним коректором, центральний замок, гідропідсилювач керма, • фари нові (заміняв розбиту- купив одразу дві)з електричним коректором • нова зимова резина • знаходиться в м.Чернівці- Вижниця • обмін ключів та документів • на 3000$ без торга
Більш детальніше за телефон
Авто в гарному робочому стані без ДТП. По кузову є мінімальні нюанси, мʼятина в порозі, сколи, потертості, подряпини. По мотору питань немає. Щеплення вже на доході. Підвіска не стукає. Електрика вся справна. Клімат контроль (працює) Кондиціонер працює. Зимова резина Nokian. На фарах встановлені лінзи, туманки Бі Ксенон. Камера заднього виду. Тонована в круг. Два ключа. Сервісна книжка. Авто повністю готове до використання, з документами все в порядку, любий вид переоформлення, я власник. Розгляну пропозиції на обмін. Більш детальна інформація по телефону.
Продаю своє авто, в робочому стані. Гарно служило мені роками - на дачі, на полюванні)
після дтп. обслуговувалась на сто талісман. масла фільтра поміняні. двигун огонь.
Машина в хорошому стані, витратники замінені, на даний момент робити не чого не треба
Продам авто в хорошем состоянии. Поміняли масла,фільтра, колодки, проведено капітальний ремонт акп (майже нова) сигналізація,центральний замок, склопідіймачі працюють. Кого цікавить дзвони в любий час.
Автомобіль в хорошому технічному стані По документах все в порядку Можливий торг Більше деталей по телефону
Авто в гарному стані. Переоформлення.
Продам авто. Технічно в ідеалі є нюанси по ЛКП. Більш детальніше розповім по телефону. Зроблено дублювання він коду. Разом з автомобілем віддам другий комплект гуми.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?