Авто в одних руках 14 років догляд за авто вчасно обслуговував любе ваше сто я тільки за. 15 розмір тетани італьянські. Двигун міліоннік. Резина зимова нова чеська 24 року матадор.Новий радіатор.Повністю поміняне цілий комплект сщеплення. Машина в ідеальному стані,нічого робити не треба,сів і поїхав.
Продам авто в гарному стані. ВАЗ 2110 (2000 рік). Механічна коробка передач. Пробіг 46 тис. км (використовувалась лише за потреби, тому в гарному стані). За більш детальною інформацією дзвоніть за телефоном.
Продам Джилі ФС в гарному технічному стані, повністю обслужена, все працює без нарікань, клімат заправленний, газ 4-покоління. Є незначні недоліки по ЛКП, без гнилі та дир. З документами порядок, переоформлення без проблем. Всі питання по тел.
Продам власний авто. Хонда Аккорд 2002р.в. рест. 4 роки в одних руках, ніколи не підводила, заводилася навіть у найлютіші морози з пів тичка. продаю з причини того, що пересів на іншу машину. машина технічно в нормальному стані, є моменти по лкп, але загалом вигляд має. машина не нова, і дрібні нюанси є. із переваг, лед линзи, музика. все робилося для себе. мотор не дымит. решта по телефону. не торгуюсь. дзвоніть, пишіть. будь-який час Только Переоформление
Продам власне авто, перший власник в Україні. Авто в гарному стані, ніяких нарікань не має. У авто замінено всі фільтра та всі рідини. Авто на бензині, розхід по місту +/- 7л. З неприємного- по кузову містами поліз лак ( це видно на фото). Реальному покупцю торг біля авто.
Авто в чудовому стані, їзда кожного дня сів поїхав, встановлені передні підіймачі скла, встановлено ГУР, 2 комплекти гуми, газ-бензин, + маленький сам буфер, всі нюанси на фото, по доп питанням по телефону якщо щось інтересує.
хороший стан гума нова зима також нова
Продам заз ланус все робе
Авто в нормальному стані,росхідники всі поміняні,нова гума,кондиціонер заправлений,нові стойки,по електриці все працює,тонування вкруг
Можливий торг.
Ланос мой,на полнейшем ходу,делал для себя,ходовую,полностью.Двигатнль(давление в цилиндрах 12а.!)НЕ БИЛАСЬ,НЕ КРАСИЛАСЬ!Есть сколы,царапки.Газ 4 пок.Синельниково.
В продажі Деу Нубіра. Машина в гарному стані, без підкрасів в рідній фарбі,електропідігрів дзеркал та заднього скла,електроне регулювання дзеркал,4 електро стеклоподьемика ,кондиціонер,гідропідсилювач керма,газ вписаний,камера заднього виду ,лінзовані фари, оцінкований кузов,і в комплекті є літня гума з тітанами, зимова на залізках ,15 років один власник - це я,всі питання по телефону реальному покупцю торг біля капоту
Продам свій автомобіль. Авто куплене в салоні, я єдиний власник. Встановлене ГБО 2 покоління, вписано в техпаспорт. Машина працює добре, оброблена, ржавчини і гнилі немає. Повністю поміняна система охолодження, новий акумулятор, докатка, є підігрів дзеркал, рульове колесо регулюється по висоті, радіатор і радіатор опалення поміняні недавно. Більш детальна інформація по телефону. Торг можливий біля авто.
Всі питання по телефону
Пропоную власний автомобіль корейської збірки, яким користуюсь з 2022 року, на облуговуванні не економив, замінив радіатор двигуна і кондиціонера, замінив фари головного світла (при встановлені закатав у бронеплівку) і ПТФ на оригінальні, масло використовую тільки MOTUL, капіталив двигун 20 000 тому, масла не бере, вставонвлена якісна камера заднього виду, що дуже допомагає при паркунні у місті. Встановлено ГБО, яке вписано у свідоцтво про реєстрацію.По кузову є недоліки (на фото видно), авто частково фарбоване. Автомобіль надійний, жодного разу не підводив, реальна витарта газу в місті 10 л/100км, по трасі з кондиціонером - 7 л/100 км. Передні шини нові також віддам зимові. Продаж не терміновий. Автобізнесменів прошу не турбувати. Торг біля капота.
авто в гарному стані, є нюанси по кузові, за більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном телеграм
Новий АКБ,два комплекти резини,росхідники замінені сів і поїхав)
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?