Надійне комфортне авто з невеликою витратою палива. Місто 9 літів газа. Нічого не стукає і не гремить. Заводиться в любу погоду с пів оберта. Високий кліренс, що дає добре заїжджати на бордюри. Авто в сім?ї вже багато років. Два комплекта дисків та гуми. Масло не бере. Кузов не ржавий.
Все то телефону
Газ 4 покол.. салон збережений шкіра, електро склопідіймачі на 4 двері електро дзеркала з підігрівом кондиціонер АБС все працює е нюанси по фарбі. АКПП. Нові гальмівні диски 2компл гуми. Не гнила .скло крім лобового всі рідні Питання по телефону .
Автомобіль в гарному технічному стані, обслужений, вкладень не потребує!
Машина в доброму стані. Вчасно обслуговувалася на СТО. Зимова та літня гуми з дисками. Встановлено газове обладнання 4 покоління.
Машина в доброму стані, обслужена, зроблено капітальний ремонт двигуна, є комплект нової літньої гуми
Потребує невеликих вкладень. На ходу все працює
Машина в справному стані Поварені пороги Новий акамулятор Дедалі за телефоном
Срочно продаю Opel Astra G 2002 р. в хорошому стані, гаражне зберігання, дуже економна машина. Зимова гума в подарунок.Немецкая сборка.Торг доречний біля автомобіля. Авто знаходиться в Ізмаїльському районі.
Перший власник в Україні Авто в хорошому стані на свої роки , ніколи не підводила. Місткий багажник, 7 місць Доглянутий салон + комплект дисків з зимовою резиною Причина продажу, покупка новішого авто. Телефонуйте ********** Петро Миколайович
Авто в хорошому стані Всі деталі по телефону **********
Авто на повному бойовому, до технічного стану і стану несучих елементів кузова питань немає, дно варили у 24му, стакани цілі. Масло звісно їсть, але не відрами. Літня гума ще на сезон-два + комплект майже нової зими з 5 коліс (одне про запас). Є ще третій комплект на трійочку (по-моєму всесезон). З додаткового - сигналізація з дистанційним запуском (дуже зручно взимку), шумоізольоване дно, арки, дверки, передні сидіння від SG5, дверні карти перешиті в якісну екошкіру. Також віддаю нові зовнішні дверні ручки, задній фонарь та фару в хорошому стані (думав замінити де є тріщини/сколи, але руки не дійшли). Реального пробігу не знаю, крутили ще до мене, в оголошенні вказав приблизний, зараз на приборці 245 тисяч.
Audi A6 C5 у рестайлінгу. 2000 рік випуску Двигун 2.5 тді, працює добре, не димить, не троїть, заводиться з півоберта. По кузову не гнила Турбіна дме. Коробка механіка 6-ступка, всі швидкості включаються, нічого не вибиває. Ходова вся нова важелі і так далі. Нічого не стукає. Тонована по колу разом з лобовим. Хороші титани, свіжі. Лед лампи. Олії, фільтра, антифриз нещодавно замінені. Гарна музика із сабвуфером. Машина на повному ходу, сів і поїхав. Продаж з переоформленням, з документами порядок!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?