Мінівен Nissan Almera Tino 2005 -надійний і економний варіант. Продам перевірений часом автомобіль,який добре підійде для щоденної їзди. Авто на ходу,технічно справне. Двигун працює рівно, коробка без проблем. Ходова в нормальному стані. Нюанси: є рижики по кузову,сліди експлуатації (нічого не приховую). Пробіг 372 тис. Є комплект нової зимової гуми. Двигун 2,2 дізель. По комп'ютеру середній розхід 6 л. Ніколи не продала би,та потрібна більша машина. Може комусь потрібно сімейне авто)))
Продам автівку 2005 року випуску, авто в задовільному стані-кожен день на ходу. Є певні нюанси в вигляді іржи та шпаклівки на крилах, робот трохи пінається при включені задньої передачі-в цілому стан відповідає віку авто. З плюсів-дуже економне та надійне авто-в осені повністю відремонтована ходова, бонусом віддам відеорегістратор. Реальному покупцю-гарний торг біля капоту-по телефону не торгуюсь(почту читаю рідко)-велике прохання автобізнесменів-не дзвонити .
Полячок 1.5 газ бензин, газ вписаний, є гума нова зима, зроблена ходова, вихлоп. 140700 пробіг, у багажнику саб хороший, не гнилий не іржавий. Тільки переоформлення!
Продам шкоду фабію 1.4 бензин для своїх років у гарному стані. Є нюанси по кузову незначні вмятини після граду.
Легенда е39 на 2,5 моторі коробка автомат по кузову вся крашена, да крашена машині 30 років, дно як не дивно ціле і без корозії, на порогах є пару моментів хтось не вміє ставити домкрат, резина зима літо, і взагалі я думаю сама жива е39 на свій вік салон комплект кожаний клімат працює сів долив масла і поїхав да масло кушає бо це бмв хто знає той знає критичних моментів немає машина вихідного дня дарує емоції та комфорт!!!********** або **********
Машина в доброму стані, негнила не іржава, мотор добрий, масла небере. Кого цікавить я власник телефонуйте.
Продам мерседес. Тимчасово не на ходу. Потрібна консультація експерта. При заводі глохне. Ходова потребує ремонту. Ваші пропозиції. В реєстрі по тех.паспорту.
Телефонуйте, все розповім. Якщо не відповідаю, напишіть (не завжди маю змогу відповісти) - я перетелефоную. Дякую
Автомобіль в хорошому стані. Приганявся з Європи в 2019 році. З моменту пригону в одних руках в Україні. Все обслуговування на БошСервіс в м. Чернівці. Автоматична коробка передач та двигун працюють на відмінно, все переключається плавно. Автомобіль є доволі економічним, оскільки має не велику вагу та при цьому хорошу оглядовість. Досить комфортно їздити в місті та по трасі, двигуна 1.7 дизель вистачає для безпечного обгону та маневрувань. Доволі просторий салон та багажник, можна цілком комфортно їхати 4-5 людей в салоні та 4 сумки в багажнику. В загальному хороші враження та емоції від машинки, як кажуть мерс є мерс. Є кондиціонер, музика, електро склопідіймачі та електро дзеркала. Автомобілем будете однозначно задоволені. Можливий мінімальний торг!
Volvo s40 2006 рік 1.6 дизель 5ступка Хороша зимова гума З останніх робіт(за 3 місяці) по авто Форсунки,трос куліси,замінено турбіну, мастило в мкпп,клапанна кришка,гофра,подушка мотора і ще по дрібницях всі чеки надам за необхідності. Потекло масло причину не знаю тому ціна набагато нижча ринку. Віддаю як є. Розгляну адекватні обміни. Знаходиться в Івано-Франківську
Продаю власний автомобіль, Опель вектора 1.8 бензин. Я другий власник. Авто на ходу, однак є проблеми з двигуном а саме пропускає масло у антифріз та з теплообмінником. Ціна таких авто, складає близько від 4500 і вище дол.. А вкладення в дане авто не буде більше 500 дол., , і оригінальний пробіг 220 тис., плюс розумний торг, тому авто варте до уваги за такі кошти. Кузов не має жодної корозії.
Авто повністю технічно обслужене та замінено багато запчастин на нові, новий двигун(2.5 дизель) і тд. Розхід 10/100
Продам гарненьке авто.взимку не підводила.пороги цілі,заводиться добре,нічого ніде не гремить.є літня резина.підходить для поїздок по магазинам ,школа,на роботу.реальному покупцеві торг біля машини.механіка
Продам свое авто,2.0 мрі,газ-бензин,газ вписаний в тех паспорт.ремні,помпа,роліки замінені.комплект літньої резини з металевими дисками.за більш детальною інформацією звертайтесь за номером тел.********** Василь
Машина в хорошому стані, вкладень не потребує. Простий, надійний і економний мотор. Бралась як перше авто, багато що робилось, масло не пʼє, мотор сухий і працює добре,масло і фільтра тільки замінив, є хороша літня і зимова резина + три комплекти килимків, більш детальніше по телефону
mini cooper one r50 2002 року, автомобіль на кожен день, все працює без нарікань, кузов не гнилий але є нюанси, мотор масло не їсть, коробка не вибиває, резина зимня(але краще замінити) запаски немає, в салоні з нюансів тільки знята тканина зі стелі, всі питання по телефону(краще телефонувати на Вайбер) або писати в приватні повідомлення
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?