Продам власний автомобіль в доглянутому стані. Перший і єдиний власник в Україні. Двигун і коробка як годинник, все працює добре, ніде нічого не тече і не мокріє, все сухо, нічого не намивалося. Кузов автомобіля без рижиків, нічого не билося і не фарбувалось. Масла й фільтра замінені, ходова перебрана, ніде нічого не гримить і не скрипить. Дуже економна, розхід пального 5-6л на 100км.
Продам хороший Golf 1.6 бензин мотор їде гарно обслужений. Кондиціонер працює, салон чистий та охайний. Детальніше по телефону.
Продам Volkswagen Passat B5, 2000 року випуску. Надійний та економічний автомобіль з легендарним дизельним двигуном 1.9 TDI та автоматичною коробкою передач. Авто пригнане з Польщі, розмитнене та переоформлене на українські номери. Пробіг – 313 тис. км. Машина щодня в експлуатації, на впевненому ходу та не потребує термінових вкладень. Нещодавно виконано капітальний ремонт АКПП, коробка працює плавно та без зауважень. Кузов у хорошому стані для свого віку, без іржі та корозії. Є кілька косметичних нюансів по лакофарбовому покриттю, які відповідають віку автомобіля та не впливають на експлуатацію. Колір – сірий. Просторий салон, комфортна підвіска та великий багажник роблять авто чудовим варіантом як для міста, так і для далеких поїздок. Витрата пального: • місто — до 10 л/100 км; • траса — до 6 л/100 км. Документи в повному порядку. Будь-який вид переоформлення. Розумний торг біля автомобіля.
Citroen c4 1.6 бензин 2005 рік Володію нею три роки Комплектація : Двозонний клімат Електрогідропідсилювач керма Складання дзеркал Штатний ксенон Автокоректор фар Парктроніки АБС ЕСП Електросклопідйомники Комбінований салон (шкіра, алькантара та тканина) Мультируль Круїз контроль По кузову гнилі чи дірок немає, пороги на місці, днище ціле Є коцки, злазить лак по стійках з моменту покупки Щодо нюансів все на фото: Сидіння водія бажано перешити Плаваючі помилки по автокоректору фар Помилка по АБС переднього лівого колеса (або датчик, або кільце на ступиці) Два комплекти ключів Зимова гума на штампованих дисках 17 Торг є, але невеликий З продажем не поспішаю
авто в хорошому стані, оцинкований кузов, гбо(не вписаний),люк, фаркоп, ходова зроблена, кондиціонер заправлен, нюанси по кузову на фото.
Продам власне авто у доброму стані. Володию машиною два з половиною року. Встановлено ГБО євро 4, форсунки Barracuda. Машина їде на бензине и газу добре. Є недоліки: ГБО в техпаспорт не внесено, кондиціонер треба дивитися. Ходова в гарному стані. Возможен равноценный обмен на машинку с АКПП.
Машина в хорошому стані, ремонту не потребує, кондиціонер обігрів сидінь, все працює
Автомобіль обслужений, три ключі в нормальному технічному стані, є питання по кузову. Зимова резина додається. Торг
Продам надійний, невибагливий авто з невеликою витратою палива, в красивому синьому кольорі, !НЕ БИТА! Якісно оброблений, всі стекла рідні, включаючи лобове, рідний пробіг, гаражне зберігання, бережна експлуатація, технічна частина обслуговується виключно за регламентом, замінені витратні матеріали та рідини, вкладень не потребує, ДВС 1.5, 8-кл. перевірений часом, працює відмінно, не димить, масло не бере, КПП, ходова частина без нарікань, в салоні не курили, завжди підтримується чистота, додатково встановлено: ГБО, удосконалено дорожній просвіт, сигналізація, оригінальна музика Pioneer, тонування, два ключі, два брелоки, сервісна книга, хто хоче хороший автомобіль – телефонуйте!, оформлення в МРЭО, або через ДІЮ, ціну не завищував, торг символічний!
Продаю авто в гарному стані. Авто на ходу. Звертатися по телефону **********
Пежо Експерт 2006 рік випуску,2.0 HDI, пасажир, довга база. Потребує косметичного ремонту, а саме заміни порогів (нові пороги додаються)
Машинка в ідеальному стані я другий господар неме корозії на тітанових дісках всі інші подробиці по телефону
авто у хоророшлму стані замінено 2 салінблоки всі питаня по тел
На свої роки,хороше,надійне авто. .Двигун після КАП ремонту.Самий надійний і економний двиун 2.0 АБК.Розхід:місто 11,траса 9л на 100км/год. Усі розхідники,ГРМ,усю ходову,радіатор,пічку,гальмівні диски і колодки,амартизатори замінено(старі в подарунок).ГБО вписане. .Власник, продаж з переоформленням. Потрібний невеликий косметичний ремонт.Продаж у звязку з купівлею,другого автомобіля на якому на даний час їздить дружина.Це авто наданий час стоїть в гаражі в звязку з тим,що я знаходжусь в ЗСУ і їздити на ньому немає кому,тому вирішив продати.ціна БЕЗ ТОРГУ.Давай за 2000,прошу не торбувати,авто вартує уваги,тому продати за безцінь не спішу.При купівлі другий комплект резини з дисками в подарунок.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?